2009 Ekim Anneleri

12 ekimmi? canım ultrasonda tarih olarak ne görülüyor peki.. benım10 ekım gösterıyor normal dogum tarıhımı bazen 13 ekim..12 si cok gec degılmı?

benim muhtemel doğum tarihim 18 ekim ama banada çok geç geldi..sancılarım falan olursa erkene aldırırım olmazsa..doğurmazsam tabi..nts ye falanda sancın çok rahatsız edici olursa gelir bakarız dedi şimdi gerek yok dedi..:1shok:

evet canım keyif onların ne zaman gelmek isterlerse o zaman gelcekler artık bize düşen de beklemek.sağlıcakla gelsinlerde artık bekleyeceğiz napalım.bu kadar bekledik az kaldı.
bende şimdi bebişim için ılık bi bardak ballı süt yaptım içtim.şifa olsun yavruma.yarasın.

ben hastanede de seker verecegım ama süslü püslülerı eve glene verecegım30 tane hastane için normal ama.eve gelenlerıde hesaba katarsam ben cokaz benım 70 falan var

bende kaçtım kızlar hepinize iyi geceler..yarın meleğimi görücem şimdiden heycanlandım yatıp uyuyayım bir an önce sabah olsun...

kızlar ben sadece hastane için 30 tane şeker siparişi verdim yeter dimi..mevlüte gelecek nasıl olsa herkes..siz yaptırdınız mı..

canım ben hiç öyle şeker falan yaptırmadım.mevlütte yaptırırız nasıl olsa güzel bişeyler.hastanede şekerimiz olacak zaten bertuğ dehamız en tatlı şeker onun üstüne şeker istemem.

benımd oktor hıc nstye almadı rahat bıraz.. bu hafta verır ınsaalah bana keısn tarıh ama okadar gec verırse itiraz ederim yawwlaelaelaelaelae

bende kaçtım kızlar hepinize iyi geceler..yarın meleğimi görücem şimdiden heycanlandım yatıp uyuyayım bir an önce sabah olsun...

iyi geceler canım sana ve bebişine yarın anne bebiş buluşması var ne güzel.güzel bir buluşma olsun.haberleri verirsin yarın.

benımd oktor hıc nstye almadı rahat bıraz.. bu hafta verır ınsaalah bana keısn tarıh ama okadar gec verırse itiraz ederim yawwlaelaelaelaelae

canım sizin doktorlar siz isteyincemi alıyorlar sezeryana.bizimki herşey normal olduğu için sezeryan falan yapmıyo.o yüzden günde veremiyo.bizimki ne zaman çıkmak isterse artık o zaman gelecek.

canım sizin doktorlar siz isteyincemi alıyorlar sezeryana.bizimki herşey normal olduğu için sezeryan falan yapmıyo.o yüzden günde veremiyo.bizimki ne zaman çıkmak isterse artık o zaman gelecek.
benımkı tedavıyle oldugu için rıske atmak ıstemıyor ama dıger arkadasların neden sezaryan bilmiyorum

afiyet olsun canım yarasın kuzucuna..opuyorumnanaktan

ben hastanede de seker verecegım ama süslü püslülerı eve glene verecegım30 tane hastane için normal ama.eve gelenlerıde hesaba katarsam ben cokaz benım 70 falan var
o zaman bende hastaneye gelene normal eve gelenemi onlardan versem ne bileyim yaa yeter gibi gelmişti bana..CADIARZU

canım ben hiç öyle şeker falan yaptırmadım.mevlütte yaptırırız nasıl olsa güzel bişeyler.hastanede şekerimiz olacak zaten bertuğ dehamız en tatlı şeker onun üstüne şeker istemem.
doğru söylüyorsun aslındada hadi boş göndermek istemedim oraya kadar gelenleri..hatıra olsun diye işte..ama mevlüttede vericez zaten..

tamam o zaman canım.. haftamız aynıymış zaten seninle..bu kadar geç verirse bencede itiraz et benim içim hiç rahat değil çünkü..

benımkı tedavıyle oldugu için rıske atmak ıstemıyor ama dıger arkadasların neden sezaryan bilmiyorum

canım bende tedaviyle oldum.yumurtalıklarımda kist vardı yumurta gelişmiyodu. adetlerimde çok geç oluyodu zaten.3 ay ilaç tedavisi oldum.4.ay iğne tedavisi oldum. göbeğimden iğne yaptım 7 gün.şeker iğnesi gibi. sonrada çatlatma iğnesi oldum.bizim bebiş oldu sonrada.ama hamileliğim süresince maşallah hiç bir problem yaşamadım.aş bile ermedim düşün yani.şimdide doktor herşey normal diyo.sezeryan için ağzını bile açmadı.eğer günü gelipde normal olmazsa bi aksilik olursa alır herhalde sezeryana.zaten benim doktor normal doğum taraftarı bi doktor.öyle hemen anne isteyince yapmıyo sezeryanı.

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

kıslarr arzum86dan haberi olan var mı topiğe geldimi hiçç :uhm:

bugün gelmiş canım okudum geçmişten bende.doktorlar pazartesiye kadar karar vermesini istemişler.durum aynıymış canım.hamileliği sonlandıracaklar galiba.bozukluk tek kromozomda değilmiş.Allah ım ne zor bir durum.Allah yardımcısı olsun inşallah.dularımız onunla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…