2009 Ekim Anneleri

selam ola arkadaslar ben geldim bugün dok terminimiz vardi oglum 3552gr boyu ortalama 54cm gibi biraz shoke oldumda nasi cikarcam ben bunu yahu??? rahimimde baya yumusama var ve birazda olsa acilmi$ bir parmak kadar dedi doktorum

3 diil 1,5 gün kaydirigubbakcemile3
selam ola arkadaslar ben geldim bugün dok terminimiz vardi oglum 3552gr boyu ortalama 54cm gibi biraz shoke oldumda nasi cikarcam ben bunu yahu??? rahimimde baya yumusama var ve birazda olsa acilmi$ bir parmak kadar dedi doktorum

amanıınnn delikafadulden

sezencim maaşallah tosununa. neyle besledin allah aşkına... bence de yavaştan çıksın artık. daha ne kadar büyüyecek:)))))))

anam ne masallahi yaw strese girdim ben dana gibim heral

enteresan olan anasi kücük babasi kücük bu cocuk kime cekmis olaki?:)) enteresan

anam ne masallahi yaw strese girdim ben dana gibim heral

enteresan olan anasi kücük babasi kücük bu cocuk kime cekmis olaki?:)) enteresan

3 gün değil bikerem 1.5 gün tamam mı :hulya:
sen bu gidişle suda doğum yapabilirsin hehehehehehe...

kis amazon ctesi doguruon mu zemuszemus
minigin ne kadar koca kafali cikti yaa.benimkide oyleymiste

hee doğuruyom buketçim. kafa çapı 96 mm imiş. sınır 101mm. dedi. miyadını beklersek daha da büyür dedi. çatıya baktı kemikler hala yumuşamamış çok sıkı dedi. o yüzden alacak kuşum cumartesi günü kısmetse..

ayyy cok heyecanli.bana olcusunu soylememisti.2 hafta onden gidio dedi.bakalim bu ctesi belli olur.saglikla alirsin kucagina insallah melosunu

kızlar canım çok sıkkın ve bu akşam 10 a kadar çalışmak zorundayım uykumda var ne oluyor bana offffff

ama minnoş hiç aksatmadan kullanıyorum demir haplarımı of ya off yandaki inşattan eccük kum alsammı bişi olurmu kii:sinifsinif

kaydirigubbakcemile3 tööbee kaydirigubbakcemile3 kuzum söle mutlaka doktoruna hapı 2ye çıkarır belkim yada başka bişiy werir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…