2009 Ekim Anneleri

zuzucum amazon demiştiki bana gelen bi haber olursa ve yazacak durumda olazsam zuzuya ve sana mesaj atarım sizi siteye yazarsınız... ki bu gidişle ben en son doğururum bu topikde ahanda görürsünüz

amazon çlok heyecanlanıyom yaaaaa.. kzı hafatay bu zamanlar allahın izniyle özden koynudna olacak..... ayyyyyyyyyyyyyyy

kız ne haftayası cumartesi goynumda kuzucuğum kısmetse
çok heycanlı evettttt kuşum

amazoncum doğuruyon mu cumartesı hadi hayırlı olsun zemuszemus bı minik daha gelıyo zemuszemus

doğuruyom nazcım evet, benim sıpa biraz kocak afalı çıkınca böyle oldu mecburen..

tamam merak etme mesaj ve resim yollucam cebinize bahairin de senin de . sabah olması daha iyi ne olduğunu anlamadan biter gider , ameliyathaneye girince ne hissederim onu düşünüyorum hep alışmam lazım artık bu düşünceye.. nasıl bir fareyle karşılaşıcam hep aklımda bunlar var..

benim aklımda en son amazon doğurcak diye kalmış
öle değilse niye bu kıza yüklendi bu tel işi :S

anam kendim kaşındım suss.. ben hepinize yeterim merak etme datlum kaymaklum..

kızlar hymarry doğum yaptıı hale & sare ikizler dünyaya geldiii

allaaahhh süper haber hadi bakalım allah analı babalı büyütsün kuzucuklarımızı

hehehe tamam ozaman
kendi düşen ağlamaz dimikaydirigubbakcemile3
yaaanii kaydirigubbakcemile3

kızlar hymarry doğum yaptıı hale & sare ikizler dünyaya geldiii

heyooo..hihoyyyt saol cnm hbr werdiğin içinn...Allah sağlıklı ömür wersinn
zuzucum amazon demiştiki bana gelen bi haber olursa ve yazacak durumda olazsam zuzuya ve sana mesaj atarım sizi siteye yazarsınız... ki bu gidişle ben en son doğururum bu topikde ahanda görürsünüz

ewett cnm birimize mutlaka hbr werir haber güwercinim:)) bekle zaten benden önce doğurursan çatlarım zemuszemus kaydirigubbakcemile3

anam yok doğurmam rahat olll... ben en az ayın 7 sine kadar beklerim.... en kötü ihtimalle de 27 sine kadar:)))))))))))

kızlar arife günü ben baya sancılandım..doğuracam sandım hatta ama birşey olmadı..bugün 4 de doktora gidicem bakalım ne diyecek..sanırım benimki çıkmak istiyor artık..

kızlar arife günü ben baya sancılandım..doğuracam sandım hatta ama birşey olmadı..bugün 4 de doktora gidicem bakalım ne diyecek..sanırım benimki çıkmak istiyor artık..

ayy dursun daha 2 haftacık söyle sıpana..
yalancı sancılardır onlar kuşum bişey çıkmaz inşalla annesi.. güzel haberlerle gelirsin inşallah..

slm arkadaşlar.....
bende haftaya cuma yani 2 ekimde minik meleğimi kollarıma alıcam inşallah....
ayyy çok heycanlıyım......hihoyyyt

fare mi kaydirigubbakcemile3 delüm ya kaydirigubbakcemile3

ay kıslar alyanın şişko annesi acıktı
mutfağa gidioo

hıı ne şişko ne şişko :dilcikar: naniknanik

anam ne sabırsıs sizinkiler..2 sancı da biz çeksek te merakımız gitse kaydirigubbakcemile3

aynen zuzucum eger paşam donmedıyse haftaya dogum olacak ben daha kasılma ne sancı ne bılemeden dogurcam ona yanıyomm

bernacım haberleri vermeyi unutma... bayadır da girmiyon özletme kendini

slm arkadaşlar.....
bende haftaya cuma yani 2 ekimde minik meleğimi kollarıma alıcam inşallah....
ayyy çok heycanlıyım......hihoyyyt

ohoooo noluyo size...ay şimdi sizler bundan sonra 2009 eylül anneleri topiğinde takılırsınız??????
ben en iyisi birazdan bi havuza girip yüzeyim.... kız amazon sen 3 gün sonra doğuracan ben haşla yüzeyim de kolay doğurayımın derdindeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…