2009 Ekim Anneleri

sibel senin ne kadar az kalmış muhtemel doğum tarihine... hala bi numara yokmu bebikte

ah canım nerde.bizim oğlanın keyfi yerinde hiç çıkmaya niyeti yok.bende hergün kabuslar görmeye başladım.inanmazsın hergün aynı rüyayı görüyorum.gece feci bi şekilde uyanıyorum.kendiliğinden doğmayacak galiba bizimki bu gidişle zorla çıkarcaz beyefendiyi.

kusum sabret sabret nereye kadar laelaelaelaelae
ohh yarasin zuzuyaa naniknanik
eve aldigimiz bayram cikolatalarini bitirmis kisiyim ben yaa lülülülülülü
sırnaşık şey

kızlar herkes de bir iştah açıklığıdır gidiyo kilo alan yokmu içinizde yaw. kilo almak dedim de mehayı bayadır görmüyorum doğurmuş olabilirmi acaba?

buket duymasın da ben son 1,5 aydır filan aynıyım... :CüvCüv:

kızlar bende uyumaya gidiyorum biraz sabah erken kalktım bugün işe gittim saat 2 de çıktım.ordan çarşı falan çok yoruldum.uykum var uyuyayım azıcık.size iyi sohbetler.

amazon neettin bebem günde 2 tane mi abartma yahu
ben zaten hamile kalmadan önce azaltımıştım günde 3-4 ü geçmiodu..
hamile olduğumu öğrendiğim hafta içmeye kalktım ama içim almadı vicdan ağır bastı pişman olurum ilerde bi arzıza neym olur kendimi suçlar dururum dedim elleşmedim..

kızlar canım çok sıkkın ve bu akşam 10 a kadar çalışmak zorundayım uykumda var ne oluyor bana offffff

benimde canım çok istiyoo itiraf ediyorum hemde nasıl rüyalarıma giriyorr
rüyamda gördüm bu yada içiyordum bi vicdan azabı çektim içtikten sonra amannn

bugün bir ilke imza atıyorum özel msn konuşmamızı deşifre ediorum
yağmurcan la aramızda geçmiştir heheh..

anL:
*bilmem
*nan sigaramı içiyodun
*psikolog seni eyuu
      คא๒เкє    :
*he ya
*içiodum
*şu kızdan kurtulayım gene içicem
*pişman değilim
anL:
*roflol
*alemsin güldürdün beni ya
คא๒เкє    :
*gül zaten
*gülmek yakışıyo sana
*bende seviom seni güldürmesini
anL:
*roflol pişman değilim
*kız valla benimde canım istiyo rüyalarıma giriyor valla :S
*rüyamda içtim vicdan azabı çektim
      คא๒เкє    :
*bakseen
*sende içicisin yane
*ben ilk hafta yaktım 2 çektim söndürdüm çok tırstım
anL:
*bende hamile kalmadan önce çoğaltmıştım iyice
*uzun zamndır içmiyodum 8 ay içtim
*valla şimdide canım çekiyoo
*böyle pöfür pöfür içine çekicennnn
*sgr
*yanında kahve
      คא๒เкє    :
*he ya he aynen öle yanında kahve
*çayda olur farketmes
*doğrunca senle bi starbucks yapak anacım
*tellendirelim şööööööööleeeee
*ay muhabbete bak
*yayınlıcam ben şimdi bunu topicte dur sen
anL:
*oo bencedeeee (B) sgr
*eyuu
*süper olur Bebikler nolcek
      คא๒เкє    :
*babaları yokmu bebiklerin
benimki emicek diyo içemessin
aybike:öle kolaysa kendi emzirsin hıh
anL:
*cidden hemen içicen mi doğurduktan sonra
*
*doğuruyomuşuz sonra hemen hastanede balkaona sgr
      คא๒เкє    :
*hehe bikaç gün ertelicem dedimya bebikm tiksinmesin benden

aaaaa kız aybik yagmur siz sigara mı içiyordunuz aaaaaaaaaaaa cok sasırdım lmaz:

kızlar geldim ben doktordan şimdi..2 hafta önce bebişin kilosu 2.950 çıkmıştı şimdi 2800 falan dedi..bende 2 hafta önce böyle demiştiniz dedim,sanırım yanlış söylemişim dedi zaten hala çok önde bebişin büyümesi dedi..sinir oldum bende kilomu verdi diye :sinifsinif: kafasının ölçüsü 1 hafta önde kilosu 2 hafta önde çıktı..
doğumu sorsum 12 ekimde gel aşşadan bakalım herşey normalse bekleriz muhtemel doğum tariini dedi ama kemikleri iri olduğu için her an sezreyanada alabilirim o günden sonra dedi..yaw ben bişi anlmadım her gittiğimde doğumu ile ilgili kesin bişi der diyorum adam kesin bişi demiyor..
neyse vardır herhalde bi bildiği ne diyeyim..o sancılarda alıştırma sancısı olabilir dedi,12 saat içinde en az 10 kere kıpırdaması lazım bi aksilik hissedersen ara dedi..işte benim randevu bu kadar..umduğumu gene bulamadım velasıl..

vayy sizi tiryakiler sizi çok fenasınız heee allahtan ben içmiyom cigara :hooray:
içme tabi marifet saymıyoruz bizde:sinifsinif:
aaaaa kız aybik yagmur siz sigara mı içiyordunuz aaaaaaaaaaaa cok sasırdım lmaz:
:kedi:
hayırlısı olsun hakkınızda
senin bebik diyete başlamış heraldekaydirigubbakcemile3

canom maşaalah bebeğine benim bebeğimde geçen hafta 2640 tı biraz narin bi oğlum olcam anası gibim 3 ü bulsa ii olcak amma çok zor gibime geliyor sağlığı yerinde olsunda ben şişmanlatırım yakışıklımı demi ama :kedi:

yağmurcum ben de çoğu zaman rüyamda sigara içiyorum sonra da vicdan azabından kahroluyorum....:)))))) ama doğurduktan sonra 1-2 hafat sonra kahveyle 1 tane içerim herhalde. canım inanılmazistiyo. kahbve ve sigara aşerdim hamileliğim boyunca yaaaaaaa

bernacım hiçbi zaman biz tatmin olamayacaz sanırım. nasıl olsa allah izin verirse yakın zamanda alacaz bebişlerimizi kucağımıza o zaman istediğimiz gibi ölçüp tartarız... yedirir büyütürüz diyete sokar zayıfşatırız. sağlıklı dedeiyse boşver takma kafanaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…