2009 Ekim Anneleri

ben senin o sıkıntını 4-5 gündür yaşıyodum.. dün geceden sonra biraz rahatladımmm:)))))))

selam kızlarr
aklım hymaryde naptı acaba, aldı mı kızanlarını kucağına ,

benim de aklım onda..bu saatlerde anca ayılıyodur yada çıkmamış bile olabilir ameliyattan..öğlene girerim demişti yanılmıyosam

düşünsene 2 tane birden ciyaklıyolar zemuszemus

son zamanlarda benimde miğdemde ağrılar oluştu ya hele gazzz sormayın problemlerimizin çoğu aynııı normal sanırsamm..

afferin bide farkındaymış delüü pet şişe taşı yanında inan faydasını görürsün
cep telefonuyla konuşmuyon 45 dk demi aybikçiğimmmmm ?
çok zararlı

:kedi: ya evette ama..:çok üzgünüm:

yürüyüşe cıktım kilo lar aklıma geldı de :) doktor kontrollü git dedı bn de yürıyım dedım ama markette buldum kendımi kaydirigubbakcemile3 içim yanıyo eksı meyve alıyım dedm yorulmusum sımdı de bebek durmuyo hiç topçu mu olcek nedir?sırnaşık şey yedığım hersey ağzıma gerı gelıyo bnm ığğyykkk :1no2:

gecmısı bıraz okdudum da masallah kızlar... bebişlere ... doğum u belli olan var mı? bi de bu nst aletıne göre mı söylüyolar doğum su zaman dıye fılan ?

gecmısı bıraz okdudum da masallah kızlar... bebişlere ... doğum u belli olan var mı? bi de bu nst aletıne göre mı söylüyolar doğum su zaman dıye fılan ?

yok annem tarih marih sölemiolar..bi söliyebilseler de bilsek keşkem..nstde sancın çok çıkarsa yakın derler belkim ama daha ööle çok çıkan da olmadı sanırsam..

yok annem tarih marih sölemiolar..bi söliyebilseler de bilsek keşkem..nstde sancın çok çıkarsa yakın derler belkim ama daha ööle çok çıkan da olmadı sanırsam..

herkes ne zaman doğurcan demeye başladı da...durun daha var dıyom vakitsiz doğurtacaklar töbe töbe.... ama rüyamda doğuruyom arada gecen gece doğururken bayılmışım vakumla almıslar bebeği....kaydirigubbakcemile3

benim de aklım onda..bu saatlerde anca ayılıyodur yada çıkmamış bile olabilir ameliyattan..öğlene girerim demişti yanılmıyosam

düşünsene 2 tane birden ciyaklıyolar zemuszemus

evet öğlene anca girerim diyodu.. iki bebiş de memesine yapışmak istiyodur ayyy fırsat bulamazki kızcaaz.. akşama doğru çıkar piyasaya..

amazonn kuşumm kaçta yatcan hastaneye cmts

kuşum 7:30 da hastanede ol dedi. sezaryen saati 8:00 olarak yazmış yatış kağıdına. serum falan takarlar 8 i geçer bence ..

[QU

amazon çlok heyecanlanıyom yaaaaa.. kzı hafatay bu zamanlar allahın izniyle özden koynudna olacak..... ayyyyyyyyyyyyyyy

amazoncum doğuruyon mu cumartesı hadi hayırlı olsun zemuszemus bı minik daha gelıyo zemuszemus

kaydirigubbakcemile3

ay ewet birini bi göğsüne ötekini öteki göğsüne yatırır cork cork emzirir kaydirigubbakcemile3

oyy kuşumm erkenden hı..en güzeli öğleden soora filan olsa stress olurdun belkim..ayılır ayılmaz hbr bekliorum bakk..çok heycanlandım ayh şimdiizemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…