2009 Ekim Anneleri

kiz zuzu su kilo almamanin formulu neklava:
ben 20 kg aldim.ayyy doymak nedir bilmiorum artik fil oldum resmen:sinifsinif:
heleki o tatlilar keske birden tiksinme gelsede kurtulsam sanirim bagimli oldum :gitme:

zuzucum maşallah kuzuna kocaman abla olmuş..
saol zeynebimm..ewett kocaman olmuş kızımm opuyorumnanaktan
öf daha özette..
bu arada kendimden korkmaya başladım doymak ne bilmiorum kızlar ya
:sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3
kiz zuzu su kilo almamanin formulu neklava:
ben 20 kg aldim.ayyy doymak nedir bilmiorum artik fil oldum resmen:sinifsinif:
heleki o tatlilar keske birden tiksinme gelsede kurtulsam sanirim bagimli oldum :gitme:
estafirullah canımm o nası sös kaydirigubbakcemile walla ne diyim iştahım da açık ama..ööle çok az yemiyorum normal yiyorum yani..fazla gezmekten olabilir kanımca..bilemiycimm

yok anacim sen sirrini sakliosun naniknanik bende kosturuorum hep ama nafile kilo alimim gayet hizli kafamçokkarıştı demek bunye meselesi :gitme: anam nasil verilir bu kilolar.

yok anacim sen sirrini sakliosun naniknanik bende kosturuorum hep ama nafile kilo alimim gayet hizli kafamçokkarıştı demek bunye meselesi :gitme: anam nasil verilir bu kilolar.

ewett saklıyoruumm naniknanik kocime sordum da şimcik senin iştahın açılmadı hiç dio..az yiyomuşuım ondan almıomuşum...gün oluyo doymuyorum ama bazen de hiçbişiy istemiyo cnm aç açına geziyorum nerdeyse..demekki eskiden çok yiyodumm:)))) bünye meselesi ewet..werirsin cnm korkma..hızlı alınan kilolar hızlı werilir derler..sis çokaldınıs ya incecik olcaksınıs..ben sadece bebike aldım onu da çıkartıncak yine tombik kalcam annaşılan:)

hehe itiraf ettin iste az yiyosun lülülülülülü
sanmam canim benim hepsi kalacak gibi gelio bana mide genisledi bi kere
sen cocugu cikarinca eski haline donuceksin ne guseldelikafadulden

hymary gelmedimi ayh bugünn..ne güselll yrn büyük günnnn

ahanda geldim hooooopp damladım muhabbetin içine kaçıcam kızlar,
haber vermeden yok olmıyım dedimyerimseniben,

bugün doktora gittik,suyumuza baktı,çok güzel dedi,
beni örnek anne seçicekmiş,kızlarımal fotomuzu koycakmış muayenehanesine :hulya: :kedi:
afferin sizeee dediiii zemuszemus
hamdolsun bugünümüzeee..

ordan çıkışta kuaföre gittim,saçlarımı,oramı buramı toplattım :kedi:
çantamda ne eksiğim var ona bakıyorum..
Buralara çok sık takılamadım,aranıza genelde hop diye damladım,
üzdüysem kırdıysam hakkınızı helal edin,tek tek rica ediyorum,
hepinizin yavruları için,sağlıklı doğumları için dua ediyor,sizlerden de dua bekliyorum arkadaşlarımm opuyorumnanaktan

yarın 8.30 da hastanede olucam kısmetse,
ama doğuma gidişim 12.30-13.00 ü bulurmuş,çıkışım ise en fazla bir saat,,
spinal anestezi le sezeryan olucaz,,
tekrar dualarınızda unutmayın arkadşlarıımmm
herkesi tek tek tek öpüyorummm Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

az yemek ki
affedersiniz ama bazen kusup tekrar yesemmi diye bile kötü şeler geçio aklımdan

benim karnim doyuyoda gozum doymuo maalesef akannehir

hadi canim umarim sorunsuz gecer dogumun.guzel haberlerini beklicez.dualarimiz seninle

canım allah yardımcın olsun. duaşlarımız hep seninle sen doğumda tüm hamileler için yani bizler için dua etmeyi unutma...
ayrıca biz burda hep birbirimize kader ortaklığı ettik hiç kimsenin kırılacağını sanmıyorum... için rahat olsun tatlımm.... kızlarınla fotolarını en kısa sürede bekliyoruz.... örnek anne ve kızları hepinizi öpüyorummm

Rabbim sağsalim yavrularına kavuşmayı nasip eylesin. Güzel haberler almak dileğiyle. Allaha emanet ol hymarry :)

hayırlısı ile al kucağına meleklerini tatlımda hayırlı haberlerini uçur bize opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

ayyy sllsh ysrdımcınız olsun.dualarım sizinle

hehe itiraf ettin iste az yiyosun lülülülülülü
sanmam canim benim hepsi kalacak gibi gelio bana mide genisledi bi kere
sen cocugu cikarinca eski haline donuceksin ne guseldelikafadulden
cicim üzülme lütfen..görmüomusun topiclerde ne güsel zayıflamış millet doğumdan soora.. kaydirigubbakcemile
az yemek ki
affedersiniz ama bazen kusup tekrar yesemmi diye bile kötü şeler geçio aklımdan
kaydirigubbakcemile3

cücüümm nerdesin senn...hazırlık yaptıını tahmin ettim zaten..büyük buluşmaya saatler kaldı ne güsell..hemencik toparlanıp dön buraya..merak ederis seni..hem unutma 38+4 te dourcam ben müjdeyi sana weriim:)) sen de hakkını hella et delümm..benden yana helal olsun :)) ayhh duygusala bağladım yineee..yürü gitt doğurda gelll :)))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…