2009 Ekim Anneleri

sibelcim bende özele gidiyorum ilkinde aldılar sadece
diğerleride takibi gibi oldğu için almadılar bende şaşırdım duyunca..
sadece en son gittiğimde dopplere girdim muayene ile birlikte 90 tl ödedik

sibelcim bende özele gidiyorum ilkinde aldılar sadece
diğerleride takibi gibi oldğu için almadılar bende şaşırdım duyunca..
sadece en son gittiğimde dopplere girdim muayene ile birlikte 90 tl ödedik

canım ben ilkindede vermedim.bizim burda hiç almıyorlar.hatta bayramın 2. günü nst günümdü.gittim hiç rqndevu falan almadan girdim nst ye.sonuçlarıda oraya bıraktım bugün doktorum bakmıştır.normal çıktı herşey.ben hamileliğimin başından beri doktora her gidişimde özel hastane olduğu için 10 lira muayene ücreti verdim. bide renkli ultrasona gireeken 100 lira verdim başka hiç para vermedim. doğum ücretide normal 130 sezeryan 145 liraymış. 80 lirada özel odanın günlük ücreti o kadar.

evet haklısında burası istanbul
kıyasalaa bak hep en pahalı hastane hizmetleri burda..
bu forumda hastane tavsiyeleri bölümüne bak 2-3 katı fiyat farkı istanbulda..
ayrıca senin ev kiranla benim ev kiram arasında da kesin yarı yarıya fark vardır
öf pis ist.

nbr kızlar.nasılsınız.ayy burda hiçbişeyden para almıyolar nst dende almazlar herhalde.muayene tahliller hatta ayrıntılı bile bedava.medicalparka gidiyorum üstelik.istanbuldada medicale gidiyodum ama orda herşey çoooook pahalıydı.

ayrıca senin ev kiranla benim ev kiram arasında da kesin yarı yarıya fark vardır
öf pis ist.

yok bence istanbulda kiralar normal.ben buraya gelince anladım.vandayım şimdi.istanbulla aynı kiralar hatta pahalı bile.ama hastane konusunda çooooook fark var.

ayy zuzuu lall bugün doktora gitceklerr nerde kaldılar yaaa:hulya:
geldim kuzummm
herkes aynı olmuyo iştee cücümmkaydirigubbakcemile2

ayyy kapris deyincee aklıma geldi:roflol:
bugün dr. açılma varmı diye alttan bakarken ben çatala uzatmıştım bacaklarımı, dr bacaklara ne olmuş ya, nasıl böle dedii bende ne varmış dedim meğerr bacak diyee ayaklarımı uzattığım yeri diyomuş, yok sizinki değil dedii güldü ben tabi kıpkırmızı:kedi:
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: daha güliimmiiii :roflol: :roflol:

yaaa kızlar nstye bağlıyken konuşmamak ve hareket etmemek gerekmiyomu?
dr bana bişey sölemedi bende bişley sormadım put gibi yatıyorum...
:roflol: ay ölme e mi..

zuzuuu naptın bebişimm anlattttt

kuşum gittimm 1 saatten fazla nstde kaldım..az sancım çıktı ara ara..no problem yani..bebikim inmemiş tahmin ettiğim gibi..3250 gr olmuşopuyorumnanaktan 52 cm...sooracımaaa...suyum biraz azalmış ama bu haftalarda normalmiş olabilirmiş..cmts nstye gitcem yine..haftaya çrş da nst artı ultrason...

öf pis ist.

eeee taşı toprağı altındır istanbulun.
haklısın canım paran varsa herşey rahat hele istanbul gibi bi yerde parasız hiç bişey olmaz.

yok bence istanbulda kiralar normal.ben buraya gelince anladım.vandayım şimdi.istanbulla aynı kiralar hatta pahalı bile.ama hastane konusunda çooooook fark var.

yok yaa ne aynısı burda normal bi dairede oturuyoruz 750 ye..
bu paraya bursanın en nezih semtinde ev tutabilirsin..
deniz kenarında deniz gören evler var mesela 400-500

geldim kuzummm

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: daha güliimmiiii :roflol: :roflol:

:roflol: ay ölme e mi..

kuşum gittimm 1 saatten fazla nstde kaldım..az sancım çıktı ara ara..no problem yani..bebikim inmemiş tahmin ettiğim gibi..3250 gr olmuşopuyorumnanaktan 52 cm...sooracımaaa...suyum biraz azalmış ama bu haftalarda normalmiş olabilirmiş..cmts nstye gitcem yine..haftaya çrş da nst artı ultrason...

gelmeye niyeti yok yani ..oh maşallah kilosuna iyiymiş.. :nazar:

hymary gelmedimi ayh bugünn..ne güselll yrn büyük günnnn

:lepi: ay çok heycanlı yaa 2 bebiş birden yareppimm ..
nerdesin kız hymary huuuuuuuu

gelmeye niyeti yok yani ..oh maşallah kilosuna iyiymiş.. :nazar:

:lepi: ay çok heycanlı yaa 2 bebiş birden yareppimm ..
nerdesin kız hymary huuuuuuuu
ewet kuşum yatıyomuş paşa paşa içerde şimdilik..
ay gelse keşke accık hymary ya...war dimi nosu yrn hbr alırıs

yok yaa ne aynısı burda normal bi dairede oturuyoruz 750 ye..
bu paraya bursanın en nezih semtinde ev tutabilirsin..
deniz kenarında deniz gören evler var mesela 400-500

canım hakkaten dediğin gibi biz senin kiranın yarısına oturuyoruz.375 tl ye hemde çarşıya yürüme mesafesinde normal bi daire işte.3 oda bir salon bi ev.ama istanbuldada geliriniz ona göredir.buralardada çok para vermiyo işte özel sektör.herşey birbirini tamamlayıcı oluyo.bizim burda kazndığımız para ile istanbulda yaşayamayız.burdaki standartlara göre pra kazanıyoruz.

X