2009 Ekim Anneleri

selam bebişler.şu doymama olayı bende de var.. gerçi ben kendi kendmie artık 9.ayda salacam kendimi demiştim öle de yaptım... ama biraz faazla abartır oldum galiba...

amazonum heyecan durumun nasıl 3 gün kaldı özdene kavuşmana . ayol beni heyecan basıyo siz böle teker teker döküldükçe... gerçi senin ve kocamın sayma sistemine göre 2 gün var:)))))))))

ayy yaprak dökümünü izliyorum da gözlerim doldu kızımın cinsiyetini öğrendiğim gün geldi aklıma:) ne günlerdi ya cinsiyetini öğrenmek için gün sayarken şimdi kucağımıza alacağımız günleri beklliyoruz merakla hey gidi günler hey

kızlar yazıp hemen çıkıyorum çünkü kötüyüm haber vermek için yazıyorum bol bol dua edin bana ve bebegime sonuçlarımız çıktı keşke çıkmasaydı kendi doktorum .ve genetik uzmanı hamileliğin sonlandırılmasın dogru oldugunu bebişimin beynindeki sıvısının artıgını ve kromozon bozuklugunun artıgını vbş.söylüyorlar yarın randevu aldım başka bir genetikçiden belki farklı bişey söyler diye aramadıgım prof. kalmadı çok kötüyüm yarın karar vermem lazım akşama kadar normal yaptırırım diyo en azından çabuk toplanırsın diyo bidaha hamile kalmak istediğinde biyıgın test yapmak zorunda oldugumuzu eşimde kromozon bozuklugu oldugunu ama bebişiminkinin babasının sonuçlarıyla aynı olmadıgı ve bisürü şey anlattı durdu inanmıyorum ya hala ben ruh gibiyim sanki rüyadan uyancam bitti kabus diyecem of anlatmaya çalıştım kızlar böyle bi durum dualarınıza çok ihtiyacım var bide bildiğiniz genetikçi varmı aramadıgım kalmamıştır ama şimdiden sagolun

azucum allah yardımcınız olsun kuzun ve senin için dua edecez merak etme... peki bu aya kadar nasıl anlaşılmadı da bu sorun son anda ortaya çıktı?

rabbim yardımcınız olsun

ne diyccemi bilemiyorum inan..keşke elden bişey gelse..tıkandım konuşamıyorum..Allah yardımcınız olsun..
senağlama senağlama

arzum canım ya allah yardımıcınız olsun dayanma gücü versin size..umarımki tıp yanılıyordur inşallah daha olumlu konuşan dr lar bulabilirsiniz...sen ne yapmayı düşünüyorsun sonlandırıcanmı gebeliğini...

hymaryy sağlıkla gir sağlıkla çık hayatım ameliyatından..ne mutlu sana yarın bıcır bıcır tatlı kızlarına kavuşacaksın..iyi haberlerini bekliyoruz...sağsalim evine meleklerini götürmen dileğiyle hayatım...

hadi canim umarim sorunsuz gecer dogumun.guzel haberlerini beklicez.dualarimiz seninle
Şeniz
:kedi: Şeniz
Rabbim sağsalim yavrularına kavuşmayı nasip eylesin. Güzel haberler almak dileğiyle. Allaha emanet ol hymarry :)
Şeniz
hayırlısı ile al kucağına meleklerini tatlımda hayırlı haberlerini uçur bize opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan
yerimseniben Şeniz
ayyy sllsh ysrdımcınız olsun.dualarım sizinle
Şeniz
Şeniz Şeniz Şeniz

çok pardon ama yuh yaaaa,
asla ve asala teknik olarak 24.haftadan sonra asla ve asla bebek hayatının sonandırılması yasal değil,
etik demiyorum,günah demiyorum,haram demiyorumm,,"yasal değil"
ya bu bu saate mi kalır,bu nasıl doktorluk,
bu nasıl bir teklif yaaa..
Töbe töbe,

en iyisi bana eyvallah kızlarr,,

Allah herkese ve yavrularına sağlık versinn Şeniz

Şeniz Şeniz

lalimm kulaklarınmı çınladı yafrum:))) nerdesin kıs senn..annat bakalım oğluş nasımış

kızlar bu forma böyle şeyler yazmak istemezdim 31haftanın sonunda beyinde sıvı oluşmuş birden bire daha önceden yoktu 32haftada ayrıntılya gittiğimizde dr.dedi of nasıl ben karar verebilirim ki hep bi umut vardı içimde ya hepsi anlaşmış gibi aynı şeyi söylüyolar biri deseki hayırr sonlandırma yada çok az bebeğin etkilenir tedaviyle düzelir kabul etmek istemiyorum söylediklerini anlamakta istemiyorum doktorada dedim ben kendimi doguma hazırlamışken nasıl bi karar vermemi pat diye istersin kolaymı bukadar diye senin iyiliğin için diyo vs.vs. eşimde kendini suçluyo benim yüzümden bu acıları çekiyosun diyo güçlü olmaktan yoruldum artık bugün aglaya aglaya ultrasonda kızımı seyrettim okadar güzelki düşünür pozisyondaydı güldüm tuhafıma gitti hemen degiştirdi pozisyonunu tabi daha sonra dr. sıvı artmış diyince bakamadım bi daha böyle of ne yapacagımı şaşırdım nasıl bi karar veririm bilemiyorum sadece olumlu bişey bi söz duymak istiyorum

Hymarry canımm süper yani saatler sonra bebişlerin kucağında olacakk....:asigimpuyorumnanaktan
arzum ne diyeceğimi bilmiyorum allah yardımcınız olsunnnn:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bugün randevum vardı....oğluşum 2800 gr..olmuşşş...:asigim:herşeyi haftasıyla uyumluymuşşş...ama dr.um 1 hafta 10 güne kadar bebişin geleceğini zannetmiyorum dedii...kafamçokkarıştıama herşey yolunda ve sağlıklıı dedi...
nst yede bağlandık kalp atışları herşey yolunda gözüküomuş şuann.....sancılarda gayet normalmiş...haftaya cuma tekrar gidicem tabi ozamana kadar doğurmassammm:1rolleyes:

arzucum inşallah allahım bu kadar hamilelerin dualarını kabul edre de artık mucizemi dersin yoksa doktorların yanılmasımı dersin. ne dersen öyle bişey olur ve bebişinin sağlıklı olduğuyla ilgili gelişmeler olur ve gzüel şeyler dutyarsınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…