2009 Ekim Anneleri

yasemin iş konusunda rekorunu egale edicem canım, ben bu cuma ayrılıcam inşallah, yani 39+0 da tabi bu iki gün içinde doğurmazsam.kaydirigubbakcemile3

canım bizde aynen devam doğum iznine ayrıldım ama.hala gidip geliyorum arada.şimdi işten geldim yarın sabah geri gidicem.sanırım bende doğuma iş yerinden gidicem.

maşallah zeynepçim hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz..

kızın keyfi yerinde yani oh oh süper..

cok komık. yapma etme derken vakıt gecer :))))))))))))))))))))))))))))))) kac dakıka kalıyonuzkine:) dergi fılan götür barii..oğluna yapma derken kendı kaybedıp ayaga falan kalkarsın

musyass canım seninle bi denk gelemedik forumda.. tebrik ederim canımm allah yavruna sağlık sıhhat versin, ne güzel kavuştun kızına çok şükür, darısı başımıza inşallah. pek tatlı kızın allah acısını göstermesin, öpüyorum ikinizi de Şeniz

ben geçen hafta günde 4-5 kez bağlandım nst ye hatırlarsınız bebekte sıkıntı vardı
benden hiç nst için para talep edilmedi sadece ilk gittiğimde ödemiştim :S

yaaa kızlar nstye bağlıyken konuşmamak ve hareket etmemek gerekmiyomu?
dr bana bişey sölemedi bende bişley sormadım put gibi yatıyorum...

maşallah zeynepçim hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz..

kızın keyfi yerinde yani oh oh süper..

saol amazoncum..

bende 30 veriyorum nst ye her gittiğimde :))

seninkide az sayılmazmış...

cok komık. yapma etme derken vakıt gecer :))))))))))))))))))))))))))))))) kac dakıka kalıyonuzkine:) dergi fılan götür barii..oğluna yapma derken kendı kaybedıp ayaga falan kalkarsın

en az 20 dk kalıyoz canım...sorma bide sinirden daha çok kasılıyomuşum beni acil ameliyata alıyolarmış..:roflol:

yok ben konuşuyorum hatta doktor yanımda oluyo onla konuşuyoz
sen rahat ol al nefesini put gibi durma kaydirigubbakcemile3

ben geçen hafta günde 4-5 kez bağlandım nst ye hatırlarsınız bebekte sıkıntı vardı
benden hiç nst için para talep edilmedi sadece ilk gittiğimde ödemiştim :S

ne iyimiş aybikecim..bizimkiler aç kurt gibi her seferinde alıyorlar...

hem hareket ediyom hem muhabbet ..hiç gelemem öyle sıkıntılara ..bir sorun olmuyo bizde canım..

alla alla çok ilginç..
belkide özel bi durum diye almadılar hani bebekte sıkıntı vardı ya sürekli kontrol altında tutmak istediler bebeğin kalp atışlarını çok cılızdı çünkü..
neyse ne bilemicem şimdi daha çok sevdim hastanemi:)

ben nstye gırmedım ama nstenın faydası ne sancıyı tespit edıytor şiddetli cıktı sancı ne oluyor hemen dogumamı alıyor.

ben nstye gırmedım ama nstenın faydası ne sancıyı tespit edıytor şiddetli cıktı sancı ne oluyor hemen dogumamı alıyor.

canım nst dede bebeğin kalp atımlarına hareketlerine ve sancı durumuna bakıyorlar..ğer sancın çoksa veyada bebeğin kalp atımlarında sorun varsa ameliyata alama gibi bir durum söz konusu olabliyor..veyada daha uzun takip edip durumunu kontrol ediyorlar...

ben kaçtım kızlar kociş gelicek yemekleri hazırlıyayım gelirim yinee

kızlar hangi hastanelere gidiyorsunuz nst için para ödüyorsunuz.ben 5 defa girdim hiç para ödemedim.özel hastaneye gidiyorum.para ödediğinizi duyunca çok şaşırdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…