2009 Ekim Anneleri

oyy cnm geçmiş olsun:teselli:
benim bugün başladı bide mideden çok boğazımda yemek borumda var devamlı bi yanma...
inşallah tez zaamanda kurtulursun cnm şikayetlerinden:Saruboceq:

az kaldı artık sabrediyoruz ne yapalım, ama yemek borusundaki yanma çok tehlikeliymiş, o asit yemek borusunu tahrip ediyormuş ve oradaki dokular bir daha kendini yenileyemiyormuş, o yüzden daha mide yanması başlamadan -yemeklerden yarım saat sonra- mutlaka gavisconu iç demişti dr. istersen sen de başla cnm. zaten bir zararı da yok, istediğin kadar içebiliyosun. ama antikanın dediği su olayı da bende işe yarıyor doğrusu. ay hepimiz hayırlısıyla atlatsak şu günleri......

evet ya şampiyon benim galiba topikte en çok ben çalıştım demiii yatcam valla misler gibi yatcaz oğluşumla yarında nöbet var kuşum ya offf fenalık geldi bu nöbet işlerinden
kıs ela güldürdün akşam akşam beni naniknaniknaniknanik
gözün aydım bahaircım. bizim de yarın kontrolumuz, bakarsınız açılma varsa ordan direk hastaneye geçeriz.

aman ben ne zaman açılcam acaba bu giişle benim oğlan 40 doldurcak gibime geliyor :bbo: sağlıkla gelsin kuzularda gerisi önemli değil:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

erken doorc az dedik hepimiz veletler son anda gelmemeye kaar verdi anlaşılan
bende gidiyom d.ra herşey normal deyip yolluo geri

Alllah hepimizin gönlüne göre versin cnm:Saruboceq:
inşallah cuma günü herşey yolunda gider, hayırlı haberler getirirsin bizezemuszemus

ayy bilirim o tatminsizliği kuzum benimkinede daha geçen hafta baktık diye doru düzgün bakmadı USGde, suyuma falan baktı o kadar...
ulen ne doyumsuz karısın 2 doktorda dişinin kavuna göre değil haalülülülülülü

muhahahahaaaaaa:roflol:
bendede düğmenin izi parmama geçtiydikaydirigubbakcemile3
bende sevmiyom nstyi sanki istem dışı kendimi kasıyom gibi, bidee ayy hareketmi etti yoksa kendi nefes hareketimmi diye bazen tereddüt ediyom:umursamaz:

yasemin iş konusunda rekorunu egale edicem canım, ben bu cuma ayrılıcam inşallah, yani 39+0 da tabi bu iki gün içinde doğurmazsam.kaydirigubbakcemile3

he valla doyumsuzum galiba. a giden doktorum çok iyiydi benim. bütün kaprisimi çekiyodu aynı dili konuşuyoduk... bide kafama bişey takıldığın da çok gzüel aydınlatıyodu....kız hiç usg ye alamdı. nst sonucuna baktı 5 dk. konuştu konuşmadı çıktım odadan...

ayyy deme kısssakannehir daha fenaa hee borudaki yanmaa:kedi:
az önce bende soğuk süt içtim biraz iyi geldi gibi...
inşallah atlatcaz cnm az kaldı Allahın izniyle:Saruboceq:

al bendende o kadar sıkıyom elimde düğmeyi ay hareketmiydi değilmiylmaz:di kalp sesi değişiyo bazen doktor soruo ben bişi hissetmedim diyorum suçlu belmaz:n değilim der gibi :kedi:

hehehehe yalnız değilim yani... o düğmeyi sağ elimden sol elime aldım bugün kendimi öle bi aşama kaydetmiş hissettim ki anlatamam

herkes aynı olmuyo iştee cücümmkaydirigubbakcemile2

ayyy kapris deyincee aklıma geldi:roflol:
bugün dr. açılma varmı diye alttan bakarken ben çatala uzatmıştım bacaklarımı, dr bacaklara ne olmuş ya, nasıl böle dedii bende ne varmış dedim meğerr bacak diyee ayaklarımı uzattığım yeri diyomuş, yok sizinki değil dedii güldü ben tabi kıpkırmızı:kedi:

ayy acıkmışım koca paket biskiviyi mideye indirdim ne obur oldum öğlende ii yemiştim ama evde olsam herhalde hergüm market market dolaşırdımm opuyorumnanaktan

ayyyy koptummm :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

al bendende o kadar sıkıyom elimde düğmeyi ay hareketmiydi değilmiylmaz:di kalp sesi değişiyo bazen doktor soruo ben bişi hissetmedim diyorum suçlu belmaz:n değilim der gibi :kedi:

ayhh sendemii kuzum:kedi:

neyse ben biraz mutfak bölgesine geçiyim, eşim gelmek üzere, akşam görüşürüz.

güle güle cicimopuyorumnanaktan

hehehehe yalnız değilim yani... o düğmeyi sağ elimden sol elime aldım bugün kendimi öle bi aşama kaydetmiş hissettim ki anlatamam

kaydirigubbakcemile3
bende totomu az oynattım rahatladım wallazemuszemus

ayy çatlıca şimdi gülmekten millet bu kıs neye gülüyor diyordur seni düşünemyiyorum o halde domta gibi olmuşunur kıyamam ben sana :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…