2009 Ekim Anneleri

benim 37+0 cumartesiye denk geliyor

ne yapmalıyım sence ?

Cuma günü al o zaman bence. Zaten o 3 haftayı tam doldurabileceğimizi zannetmiyorum. Biliyosun 3 hafta tam bitmeden doğarsa o izin yanıyo direkt doğum sonrası iznine başlıyosun. Mesela benim 5 ekimde bitiyo 3 haftam ama o günü beklemeyis inşallah...

37 ye girdiğinde alınmalı diye biliyorum ama canım sen yinede muhasebecine sorrr

bende alacağım artık iznimi sonrada oğluşumu beklicem yan gelip yatcazzzz sırnaşık şeysırnaşık şey yarında beşiğimizi kurmaya gelicekler akşam oda düzenlememizi yaptık heyecanlıydı bayaaaa :dance::dance:

Valla canım bayağı iyi çalıştın sen şimdiye kadar, en çok sen hakettin heralde yan gelip yatmayı. Ama inşallah yatacak zamanın olur. Gelecek hafta gelmeye karar verirse senin yaramaz akannehir kaydirigubbakcemile3

İnşallah öyledir canım, görsen o kadar gayretli ki küçücük haliyle , dün sabahtan akşama kadar bi işler becermeye çalıştı kuzum ama hala yerinde duruyo kaydirigubbakcemile3

Sen kaçta gidiyosun hastaneye, bi de çatı muayenesi olcakmı ki. Benimki cumartesi günü daha çok var :nazar:

dün gece benimkisi de çok oynaktı zor uyudum..artık sadece ayağının yeri değişiyo..eski hareketleri yok...ayağı bi karnımda bi belime doğru..tee oraya nası gidiyo ayak anlamış diilim:)) balık gibi yüzüyo işte sıpam:) 3,5 ta randewum,çatı muayenesinden bahsetmedi hiç yaparmı bilmem..

yrn hymary yawrularına kawuşuyoo..cmts amazonn..ne güsel ayh opuyorumnanaktan

Valla canım bayağı iyi çalıştın sen şimdiye kadar, en çok sen hakettin heralde yan gelip yatmayı. Ama inşallah yatacak zamanın olur. Gelecek hafta gelmeye karar verirse senin yaramaz akannehir kaydirigubbakcemile3
ayy efet topiğin en çalışkanı ben miyimmm :kedi: patronların elinden gelse burda doğurtcaklar beniii artık dinlenmek istiyom aslında ben bugün gelmicektim işe ama umulduğu gibi olmadı öğlende gidicem zaten sonra 3 gün daha gelir ohh umuarım yatmak nasip olur oğlum 2 hafta daha dayansın zayıf çünkü 2600 dün cuma günü :KK43:(( şöyle 3 ü tamamlasa bari demi teyzeleri opuyorumnanaktan
yrn hymary yawrularına kawuşuyoo..cmts amazonn..ne güsel ayh opuyorumnanaktan

anam hyma,rıda mı doğuruyo bayramda doğuran yok demi zuzum sen bilirsin kaydirigubbakcemile3

dün gece benimkisi de çok oynaktı zor uyudum..artık sadece ayağının yeri değişiyo..eski hareketleri yok...ayağı bi karnımda bi belime doğru..tee oraya nası gidiyo ayak anlamış diilim:)) balık gibi yüzüyo işte sıpam:) 3,5 ta randewum,çatı muayenesinden bahsetmedi hiç yaparmı bilmem..

Yaa sorma ben de durup durup göbeğime bakıyorum ama deliği falan görünmüyo, göbek çizgisinde hiç bir düzelme yok, hareketleri yavaşlamadı. Bi de geçen gece nihan kafa ölçüsünü sööledi ya o takıldı aklıma. Cumartesi sorcam bakalım dr.a. Önceki ultrasonlara göre benimki o sınırı çoktan geçmiştir. Acaba herkesin sınırı aynı mı ki onu da merak ettim. Akşama kadar bööle düşünüyom işte...
Çatı muayenesi yaparsa sana bugün sööler belki zuzum. kafa ölçüsünü falan da unutma olur mu

ayy efet topiğin en çalışkanı ben miyimmm :kedi: patronların elinden gelse burda doğurtcaklar beniii artık dinlenmek istiyom aslında ben bugün gelmicektim işe ama umulduğu gibi olmadı öğlende gidicem zaten sonra 3 gün daha gelir ohh umuarım yatmak nasip olur oğlum 2 hafta daha dayansın zayıf çünkü 2600 dün cuma günü :KK43:(( şöyle 3 ü tamamlasa bari demi teyzeleri opuyorumnanaktan

anam hyma,rıda mı doğuruyo bayramda doğuran yok demi zuzum sen bilirsin kaydirigubbakcemile3

İnşallah tamamlar canım, evde dinlenmeye başlayınca daha çabuk kilo alıyolar sanki benimki öyle olmuştu. Ama evde çok iş yapmayıp dinlenmeyi becerebilirsen tabii.
Almasa da artık kendini kurtarmış ama 2.5 tan sonra dr. artık kendini kurtardı. Bundan sonrası sağlığını etkilemez artık demişti

Yaa sorma ben de durup durup göbeğime bakıyorum ama deliği falan görünmüyo, göbek çizgisinde hiç bir düzelme yok, hareketleri yavaşlamadı. Bi de geçen gece nihan kafa ölçüsünü sööledi ya o takıldı aklıma. Cumartesi sorcam bakalım dr.a. Önceki ultrasonlara göre benimki o sınırı çoktan geçmiştir. Acaba herkesin sınırı aynı mı ki onu da merak ettim. Akşama kadar bööle düşünüyom işte...
Çatı muayenesi yaparsa sana bugün sööler belki zuzum. kafa ölçüsünü falan da unutma olur mu

tamam canım sorarım ölçüsünü..ben de mrk ediyorum zaten kafası büyükmü çıkabilcek gibimi diye

yaa kısslar ben düşünüyorum düşünüyorum 39. haftada olduğuma inanamıyorum yaa. Çok mu az kaldı ne :sm_cool:

hey bebekler ben geldim... doğuran yok deme??????
:umursamaz: ı ıhh cıkk..doğuramadık daha

İnşallah normaldir canım, kibar kibar çıkar kızın kaydirigubbakcemile3

ewett kuğu gibi süzülürr kaydirigubbakcemile3
anammm biri daha pırtlatmışş kaç haftalıktı nasıllarmış iyilermiymiş bebek kaç kilo doğmuşş opuyorumnanaktan
erken cnm ya..34 müydü neydi haftası..kilosu da 2300 sanırsam..başka bilgim yok malesef

yaa kısslar ben düşünüyorum düşünüyorum 39. haftada olduğuma inanamıyorum yaa. Çok mu az kaldı ne :sm_cool:

aynen canımmm..şaşırıyorum ya yrn bitio benim de 38..ya diyorum bildiğim 38..hani şu dopuma 2 hafta kalanından..hayret walla:)))

X