2009 Ekim Anneleri

ben sana özelden cebimi atayım istersen... doğum sözkonusu olursa bi yakının mesaj atar yada sen uygun olursan sen atarsın... ben de siteye yazarım. ben uuygun olmazsam bile siteye yazacak birine ulaşırım....

olur canım birinin telefon numarası olması iyi olur.haber veririm en azından.

günaydıın kızlar opuyorumnanaktan

bizde bugun temizlik var kadın gelicek onu bekliorum

gizemcim masallah canım cok güzel olmuş odanız iyi günlerde kullanın tüm esyalarını inşallah:nazar:

günaydın kızlar...Ssouthernssun ayyyyyyy bugün bizdede temizlik var cam perde tül fayans dolap allah ne verdiyese artık eee benim beklediğim 9 aylık misafirim p.tesi geliyor inşallah bu telaşımız ondan...sana da kolay gelsin bugün:eek:

günaydın herkesee......4 den beri ayaktayımm...uykusuusmm ve heyecanlıım....bugün oğluşumu göreceğimm....herkesii öptüm...artık dr.dan gelince yazarımmmmyerimseniben

günaydın uykucularr..kaç oldu saat nerdesinisss..lalimnen elam doktorda..ben de öğleden soora gitcem..güsel şeyler duyarıs iişallah garip bi sıkıntı war içimde neden bilmem..oflıyıp duruyorum ewde...

günaydın zuzummm... ne oldu anacım niye sıkılıyon bak ne güzel meleğini göreceksin opuyorumnanaktan

günaydın zuzummm... ne oldu anacım niye sıkılıyon bak ne güzel meleğini göreceksin opuyorumnanaktan

haklısın hayatım ama bilmiyorum birisi boğazıma çökmüş sanki bugün..aldığım nefesten bişiy anlamıyorum..hayırdır iişalllahh...

iyi ne yapsın teyzesi uyutmuyo anasını gün boyu zombi gibi geziyos kaydirigubbakcemile3

şaka bi yana akşamları canım acıyo resmen dönemiyorum bi türlü, e çiş meselesi iyice sıklaştı... başıda sanki daha aşağıda oğluşun... çok tırsıyom anlıycağın... :1shok:

günaydın kızlarr...
bende bugün ö. sonra gidicem.çatı muayenesi yapıcak bugün ondan endişeliyimm bugün:)) ama meleğimi görücem.nts ye giricem bide.ya bende henüz idrar sıklığı yok normal mi acaba...

kadın cam silio ben fenalık gecircem naıl alıo anam kendini dısarı 7.katta oturuoruz bide bi düşse allah muhafaza bakamadım kactım yanından

esmacım günaydın...
ben teee haftaya görcem oğluşumu senağlama

çatı muayenesinde kasma canım kendini... idrar sıklığı içinde bence çok şanslısın berbat bişey yerimseniben

iyi ne yapsın teyzesi uyutmuyo anasını gün boyu zombi gibi geziyos kaydirigubbakcemile3

şaka bi yana akşamları canım acıyo resmen dönemiyorum bi türlü, e çiş meselesi iyice sıklaştı... başıda sanki daha aşağıda oğluşun... çok tırsıyom anlıycağın... :1shok:

sıpa :))

erken sıklaşmış bluemmm..çok beklemicekmi yoksam seninkisi...o dönememe olayı feci..

günaydın kızlarr...
bende bugün ö. sonra gidicem.çatı muayenesi yapıcak bugün ondan endişeliyimm bugün:)) ama meleğimi görücem.nts ye giricem bide.ya bende henüz idrar sıklığı yok normal mi acaba...
bana da yaparmı ki..korkuyorum bu çatı olayından..bende de yok idrar sıklığı..demekki daha aşşaya inmediler esmacım..inselerdi baskı yaparlardı heralde..
kadın cam silio ben fenalık gecircem naıl alıo anam kendini dısarı 7.katta oturuoruz bide bi düşse allah muhafaza bakamadım kactım yanından

ay Allah korusunn

X