2009 Ekim Anneleri

sıpa :))

erken sıklaşmış bluemmm..çok beklemicekmi yoksam seninkisi...o dönememe olayı feci..

bana da yaparmı ki..korkuyorum bu çatı olayından..bende de yok idrar sıklığı..demekki daha aşşaya inmediler esmacım..inselerdi baskı yaparlardı heralde..

ay Allah korusunn

zuzum biz her bi belirtiyi önceden yaşıyoruz bana hep erken gelicek gibi geliyor akannehir sağlıklı olsunda artıkın çok da önemli değil 35 'i doldurduk sonunda...

gunaydin kislarr.ben de ctesi gidicem ve cati muayenesi yapacak.bizim kizin hareketleri azaldi.ayrica sol arka tarafim popoyla belin birlestigi yer agrio benneyaptımki ozellikle yururken.dunde arkadasim aradi b uket sana gelicem die.ben napcam ona yaaaaaa:bbo:

esmacım günaydın...
ben teee haftaya görcem oğluşumu senağlama

çatı muayenesinde kasma canım kendini... idrar sıklığı içinde bence çok şanslısın berbat bişey yerimseniben
off ne bilimm stres oluyo insan bakalım ne olucak...:gitme:

sıpa :))

erken sıklaşmış bluemmm..çok beklemicekmi yoksam seninkisi...o dönememe olayı feci..

bana da yaparmı ki..korkuyorum bu çatı olayından..bende de yok idrar sıklığı..demekki daha aşşaya inmediler esmacım..inselerdi baskı yaparlardı heralde..

ay Allah korusunn

bana ta 2 hafta önce söylemişti cnm. kız biz 40. haftayıda doldururuz valla. bende belirti yokk..tekmecikleri hala eskisi gibi hissediyorumm...gelmeye niyetleri yokk...
off bide benim karnım yayvandı şimdi sivrileştiii:))) gören erkek olucak diyooo:))) ok benim kızım olucak diyorum bi türlü inandıramadımmm

gunaydin kislarr.ben de ctesi gidicem ve cati muayenesi yapacak.bizim kizin hareketleri azaldi.ayrica sol arka tarafim popoyla belin birlestigi yer agrio benneyaptımki ozellikle yururken.dunde arkadasim aradi b uket sana gelicem die.ben napcam ona yaaaaaa:bbo:

günaydın cnm. off akşamada benim misafirim varr hiç çekilmiyo valla. eşimin amcası yurtdışından geldiii bide kalıcakk....yemek yapıcam dahaa

günaydın şeker annişler

bizim de muayenemiz 29 eylülde

çatı muayenesi yapacakmış dr bey

inşallah kolay atlatırız

saat 4,30 dan beri uyanıkım

bi de işe geldim bugün

37. haftada izine ayrılıcam diye inat ettim

inşallah hayırlısı ile atlatırım şu 2 günü

bizim oğlan baya hareketli maşallahh

bazen canımı çok acıtıyo

aşağı doğru iyice yerleşiyo galiba

öptüm hepinizi
:CüvCüv:

günaydın fıstıklar nasılsınız bakalım ben bugün raporumu yazdırmaya gidicem hayırlısıyla ama cumartersiye kadar çalışcam maaşımı alayımda öyle çıkayım demii amaaa zemuszemus

yap bi milföy bi de kek çırp olsun bitsin kuzumm..zaten o da eli boş gelmez kanımca..dourdun dourcan.
off ne bilimm stres oluyo insan bakalım ne olucak...:gitme:

bana ta 2 hafta önce söylemişti cnm. kız biz 40. haftayıda doldururuz valla. bende belirti yokk..tekmecikleri hala eskisi gibi hissediyorumm...gelmeye niyetleri yokk...
off bide benim karnım yayvandı şimdi sivrileştiii:))) gören erkek olucak diyooo:))) ok benim kızım olucak diyorum bi türlü inandıramadımmm

ay ewet beklices sanırsam..haftaya filan doğuralım ay enazından...
günaydın cnm. off akşamada benim misafirim varr hiç çekilmiyo valla. eşimin amcası yurtdışından geldiii bide kalıcakk....yemek yapıcam dahaa
ay ne kaldı şurda doğuma.yokmu kalıcağı başka biyer..uğraşma bari çok,anlayış gösterir...bigece mi kalcak

günaydın şeker annişler

bizim de muayenemiz 29 eylülde

çatı muayenesi yapacakmış dr bey

inşallah kolay atlatırız

saat 4,30 dan beri uyanıkım

bi de işe geldim bugün

37. haftada izine ayrılıcam diye inat ettim

inşallah hayırlısı ile atlatırım şu 2 günü

bizim oğlan baya hareketli maşallahh

bazen canımı çok acıtıyo

aşağı doğru iyice yerleşiyo galiba

öptüm hepinizi
:CüvCüv:
ay bana çatı demeyin .çok korkuyoruummakannehir

günaydın fıstıklar nasılsınız bakalım ben bugün raporumu yazdırmaya gidicem hayırlısıyla ama cumartersiye kadar çalışcam maaşımı alayımda öyle çıkayım demii amaaa zemuszemus

sen de kurtuluyosun çalışmaktan nihayet yasemincim..3 gün daha sabır..

yaseminciğim 37. hafta dolunca mı rapor yazılacak

ben yarın öbür gün hastaneye gideyim diyordum akannehir

Günayydın kısslar. Benim oğluşum 2 gündür çok hareketli yaa, hiç dırmuyo. Doğuma yaklaştıkça yavaşlaması gerekmiyomu, 39 un içindeyiz bi de. Sıpanın çıkmaya niyeti yok sanırsam...

Günayydın kısslar. Benim oğluşum 2 gündür çok hareketli yaa, hiç dırmuyo. Doğuma yaklaştıkça yavaşlaması gerekmiyomu, 39 un içindeyiz bi de. Sıpanın çıkmaya niyeti yok sanırsam...

belkim de aksine çıkış hazırlıklarıdır cücümmm

belkim de aksine çıkış hazırlıklarıdır cücümmm

İnşallah öyledir canım, görsen o kadar gayretli ki küçücük haliyle , dün sabahtan akşama kadar bi işler becermeye çalıştı kuzum ama hala yerinde duruyo kaydirigubbakcemile3

Sen kaçta gidiyosun hastaneye, bi de çatı muayenesi olcakmı ki. Benimki cumartesi günü daha çok var :nazar:

yaseminciğim 37. hafta dolunca mı rapor yazılacak

ben yarın öbür gün hastaneye gideyim diyordum akannehir
37 ye girdiğinde alınmalı diye biliyorum ama canım sen yinede muhasebecine sorrr
Canım ben de devlette çalışıyorum. Tam 37+0 da aldım raporumu. O günden itibaren başladı iznim.

bende alacağım artık iznimi sonrada oğluşumu beklicem yan gelip yatcazzzz sırnaşık şeysırnaşık şey yarında beşiğimizi kurmaya gelicekler akşam oda düzenlememizi yaptık heyecanlıydı bayaaaa :dance::dance:

X