2009 Ekim Anneleri

iyi akşamlar kızlar nasılsınız.biz kocişle evde oturduk oturduk bugün akşam üstü yürüyüşe çıkalım dedik.10 dakka yürümedik bi arkdaşımız telefon size gelcez diye aradı.tamam dedik gelin.telefonu kapadık bi başka arkadaş size gelcez diye aradı.ona dedik müsait değiliz oda yarın sabah kahvaltıya çağırdık.sabahtan beri evde oturuyoduk kimsenin aradığı yoktu.dışarı çıkmamızla telefon telefon üstüne. ne sinir olduk. daha şimdi yolladık misafirleri sizlere bi bakayım dedim.doğuran falan yok demi.herkes sağlam.

bizden doğuran yok ta bu tempoyla sen heran doğurabilirsin :)))

hımm demekki o tez sende tutcak cicimm...benimkisi hep düz :uhm:

zaten anlamadımki seninki neden düz...:jeyyar:.hiç kıskanmadım zaten seninkinin düz olmasınıdelikafadulden

lalimmmmmm benimkidee ölee kısss nerdeyse dümdüzz oldu:dance: az kaldı az kaldııalkisalkisalkis

:lepi::lepi::lepi:

ben her gitmemde burda doktorlar kan tahlili ve idrara tahlili yapiyor ayrica her gitmemde alttan muayene ediyor kültür aliyor simdiye kadar hic enfeksiyon mantar vs olmadi sükür doktoruma herzaman sordum onu ama bisi yok dedi

hmm anladım canım..

neyse ii geceler kızlar

ilkayım kuşum kocanla muhabbetiniz çocuğun girmesine sebep oldu canım,çıkmasına olmaz hihihih kaydirigubbakcemile3

muhahahahaaaa:roflol: biz desek sapık derdinlülülülülülü
biz yapmıyoz kuşum ama ben o darlığı dr. açılma varmı diye bakarken hissettim, hatta kociş 2 parmağa dayanamadıysan bebeği nasıl çıkartcan dedi uyus:mymeka:

görüşürüz kuşumŞeniz

yerimseniben

lalimmmmmm benimkidee ölee kısss nerdeyse dümdüzz oldu:dance: az kaldı az kaldııalkisalkisalkis

hehehehe eline koz düstüüüüüüüü seninde unuttum sanma eski günleri hehehe

ya bu düzlesen nedir ????? egri olup düzlesennnnnnn

bizden doğuran yok ta bu tempoyla sen heran doğurabilirsin :)))

bende onun için uğraşıyom zuzu cum ama bebekte daha tık yok. üstüne bide yarın iş yerine çağırdılar.onlarada dedim sabah doluyum öğleden sonra gelirim dedim.sabah misafirleri yolldıktan sonrada iş yerine gidicem.izindeyim ama işte özel sektör tamamen kopamıyosun.işimizin sürekliliği için mecbur artık gidip gelcem arada. bu gittiklerimide doğum sonrası izin olarak kullanacağım.inşallah yollarda falan doğum başlamaz.bu tempoya ben bile nasıl dayanıyorum bilmiyorum.ama benim göbek yukarda daha hiç doğumuna 10 gün kalmış kadın gibi değilim.bizimki baya geç doğacak galiba.

hmm anladım canım..

neyse ii geceler kızlar

iyi geceler canim ALLAH rahatlik versin

ilkayım kuşum kocanla muhabbetiniz çocuğun girmesine sebep oldu canım,çıkmasına olmaz hihihih kaydirigubbakcemile3

hehehehe sen cok yasa çok güldüm buna simdi :)))))))))))))))))))) haklisin girmesine sebep olduda , hani bir cok kisi yazmis dogumu kolaylastiriyor vs diye bizde ne yapalim sezeryan düsünmedigimiz icin rahim acilmasi kolaylassin diye her yolu deniyoruz
bugun esime ahududu cayi aldirdim sonra sen hurma demistin esim 60 km yol gitti buldu hurmayi :)))))))))))
bizimkisi cahil cesareti galiba :roflol:

:roflol:

hehehehe eline koz düstüüüüüüüü seninde unuttum sanma eski günleri hehehe

ya bu düzlesen nedir ????? egri olup düzlesennnnnnn

düştün elimee kaydirigubbakcemile3
göbikteki çizgi lalle benimki hafif yamuktu kocakarılar o çizgi yaklaştıkça doğum yakındır diyolardı, ama zuzununki ve bikaç kişininkide düzdü bizimki düzleşmeye başladıda o cücüm

söliyemeyizz..özel bişiyy :dilcikar: naniknanik
cidden canım orama burama bakıyorum nerem düzleşti acaba diye:sm_confused:...
hehehehe sen cok yasa çok güldüm buna simdi :)))))))))))))))))))) haklisin girmesine sebep olduda , hani bir cok kisi yazmis dogumu kolaylastiriyor vs diye bizde ne yapalim sezeryan düsünmedigimiz icin rahim acilmasi kolaylassin diye her yolu deniyoruz
bugun esime ahududu cayi aldirdim sonra sen hurma demistin esim 60 km yol gitti buldu hurmayi :)))))))))))
bizimkisi cahil cesareti galiba :roflol:
ya keyfinize bakın allasen yaaakaydirigubbakcemile3,
ama o ayrı şey,bu ayrı şey:1rolleyes:..
Ama hurma isabet olmuş canım,şifa olsun,kolay doğum niyetiyle ye canıma.s...

benimen düz yerim o çizgimdi yaaaw,daha düzleşemez kii

:roflol:

düştün elimee kaydirigubbakcemile3
göbikteki çizgi lalle benimki hafif yamuktu kocakarılar o çizgi yaklaştıkça doğum yakındır diyolardı, ama zuzununki ve bikaç kişininkide düzdü bizimki düzleşmeye başladıda o cücüm

tamamdir simdi anladimmm o zaman sen heran dogurusun hehe

kizlar gercekten ciddi bir soruydu benimkisi inanin tirsiyorum nasil acilacak diye o nedenle sordum

abovvvvvvv ciddimisin bak simdi daha cok merak ettim :roflol: :roflol:

cidden canım orama burama bakıyorum nerem düzleşti acaba diye:sm_confused:...

QUOTE]

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hani uzuunn kocaman DÜZ bi kahwerengi çizgi warya göbükümüzde o cnm :)))

ben kaçıyorum kızlar..hepinize ii geceler:)))

naniknanik kaydirigubbakcemile3

:dilcikar::asigim:
kızlar kaçtım ben...opuyorumnanaktaninşaşllah güzelce uyuyabilirim bugece.....yarın erken kalkmam lasım çünküüüüü............uyuyamadığım için kalkmam sorun olmuo aslında amakafamçokkarıştı

X