2009 Ekim Anneleri

sagol canim..Turkiyede olsaydim hemen esime aldirtirdim ama burda satilmiyor .karafilin kendisini koydum bi zamandan sonra oda fayda etmedi...

hurma ben aylardır yiyorum korkmayın kızlar bişi olmaz hala da doğurmadım:) şu anda da yiyorum günde en az 5 tane falan.
nolur nolmaz bu haftalarda erken sayılmaz da artık ben 37deyim artık her an gelmesi normal.

ay canım bende alıp başlayayım yemeye o zaman.sağol

valalhi kıslar benim kız sarılıktı 9günüm hastanede geçti ben hiç evde yatıp misafirleri göremedim kimsede gelemedi logusalıgım olmaıd hiç koşturmaktan diyo herkes gitmiştir üzüntüden yemekte yiyemedim agladım 9gün çok bebegim sarılıgı sınırdaydı çünkü minik oldugundan agır atlatıyo hala

hangi kremmis o:uhm:

allah yardımcısı olsun.kıyamam yaaa daha minicik.

gecer insallah yakinda canim..butun yeni dogan bebislerde oluyor sarilik ufaklar dedigin gibi zor atlatiyor ama sonunda sagligina kavusuyor melekler uzulme.....

işte doktora götürdüm tüm testlerini yaptırdım 9gün boyunca kan aldılar kuzum mosmor elleri halen topuguda hepsi temiz şükür agır geçtiginde beyinde hasar bırakıyomuş sarılık ilgilenilmezse bende sıkı yönetim ilan ettim evde korkudan şükür çok iyi şuan yavrummm

tabi hepten suskun olmasi insani daha cok korkutur..insan neden sesi cikmiyor bu bebegin der geceleri uyuyamaz....kaydirigubbakcemile3 ama masallah kizina annesini pek yormuyor anlasilan....

aynen oyleymis...isin ilginc yani bende yalancida olsa dogum sancisida var iki agri birden geldi:gitme:
belim adet olacakmisim gibi agriyor ve kasiklarimada sanci giriyor..kutum onceden agrimazdi oda basladi ...ama duzensiz iste ve surekli artan bi agri degil siddeti sabit..
bugun farkettim oturunca,yatinca sancilarim oluyor ama ayaktayken pek yok..birde sinirlenince stres yapinca sancimda basliyor sende de oylemi ??

2 gundur kizimda cok hareketli acaba dogum kanalina mi inmeye calisiyor agrilarim ondan mi basladi CADIARZUicime bu hafta veya haftaya dogum yapacakmisim gibi doguyor hayirlisi olsun ..

tabi hepten suskun olmasi insani daha cok korkutur..insan neden sesi cikmiyor bu bebegin der geceleri uyuyamaz....kaydirigubbakcemile3 ama masallah kizina annesini pek yormuyor anlasilan....

evet kuşum maşallahı var sürekli meleklere gülücük atıyo allahım nazarlardan korusun acıkıncada resmen ıngaaaaa die bagırıyo cokcok çekiyo sütlerikaydirigubbakcemile3

evet kuşum maşallahı var sürekli meleklere gülücük atıyo allahım nazarlardan korusun acıkıncada resmen ıngaaaaa die bagırıyo cokcok çekiyo sütlerikaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
afiyet olsun kusunacokacimcoook yarasinnn:lepi:

evet benimde yatinca ve oturunca var ayaktayken yok ...belimde agriyor kalkarken dogrulurken falan tutuluyor resmen....sinirlenincede oluyor ama bu ara pek biseye sinirlenmedigim icin o konuda rahatim....bencede dogum kanalina inmeye calisiyorlar..bende bazen alt tarafta icerde acayip bir agri oluyor icini oyuyorlarmus gibi cok aciyor....bende nedense ekimin ilk haftasi dogum yapacakmisim gibi hissediyorum.....

sancı nasıl bişi? kafamçokkarıştı
herkeste farklı oluyomuş. ben anlayamıyorum.
accık saf mıyım ne :)sırnaşık şey

bazen mesela bebek toplanır gibi oluyo belli bi yerde semsert.. o sancı mdır acaba? ya da kasık batmaları sancı sayılır mı? hemen oup gidiyo ama..
rahim kasılmasıyla bağdaştıramıyorum çok fazla.. nst'ye de girmedim hiç henüz..
hangi kremmis o:uhm:
ben de salyangoz kremini biliyorum mehay, izleri geçiriyomus.

sürekli 10dk bir wc istegi
karnında baskı ishal olmuşun gibi agrı
kasıklarda batma bele dogru kayan agrı
yürürken acı
dogum sancılarıdır kıslar bebek doguma hazırlanıyo demektir kanala yerleşiyo yavaş yavaş

sık tuvalet ihtiyacı var, bebek indiği için diye ona verdim.
bir de bayramın birinci gununden beri sağ bacagimin kuyruk sokumu kısmında acayip bir batma var ama sanki hamilelikle ilgisi yokmus gibi..
kramp gibi.. yel girmis derlerya oyle bisi...
uzerine basamiyorum sol bacagimin...
mafoldumbenmafoldumben

slm kızlar biz geldik nasılsınız*
biraz geçmişi okudum nurefsan geçmiş olsun cnm diş ağrısı ükadar kötü bişey yok bende çok çektim ama şükürler olsun geçti...
musyascım maşalah zeynep kızına çok tatlı. iyi bakkk annesi ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…