2009 Ekim Anneleri

saolun canlarım benim doktor korse tak dedi paçalı aldırdı tayt gibi sarıyo ama çok sıkı daha takamıyokmm iç dikişler acıyooo

canim kasik batmalari sanci sayiliyor tabi ara ara oluyordu bende simdi siklasti ama yalanci sancilar bunlar kisa sureli yani devami gelmiyor....benimde pek bilgim yok bu konuda bende nst ye hic girmedim bu gidislede girmeyecegim sanirim....(((( kasilmada ayri bisey tabi bazen bir tarafi sisiyor karnimin bebek orda toplaniyor gibi oluyor acitiyor bazen ama o sanci sayiliyormu onu bilmem iste...kisaca bana aci veren agrilara sanci diyorum ben...:roflol:
o hisbiseye yaramiyormus canim kullananlar soyledi...hemde cok pahali...

slm kısslar ben geldim tekrar hasta hasta yatamıyorum ila girecem foruma:))))

hosgeldin merakli seniiŞeniz

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 napayım canım bu bayram hiiiç biyere gidemedik evde tek basımıza kaldık kocişle..ne gelenimiz var ne gidenimiz.dün yazdıgım gibi misafir cikolatasını kendimiz bitiriyoz...canım sıkılıyor yatamıyom...

geçmiş olsun cnm nasıl oldun

daha da kötülesiyorum sanırım bogazımın agrısı yanında grip de vurdu habire hapsurup mikrop sacıyorum etrafa mafoldumben

valla aynen bende senden farksizim evdeyiz tatli cikolata yiyoruz habire..elimizi opmeye gelende yok...kaydirigubbakcemile3

cok sagol canim...Allah rizasi icin bana dua edin su disimin agrisi gecsin sakaklarima vuruyor agrisi:sinifsinif::gitme:

bulcuk karnim ac ama hicbirsey yiyemiyorum disimin agrisindan ...simdi biraz puding gibi birsey yemeye calisiyorum .
enerji sifir moral sifir :gitme:

hasta hamişler geçmiş olsun bol bol meyve yiyin enejrjiniz azalmasın

nurefsan canım karanfil çigne biraz olsun geciri uyusturur..

nurefşan o diş ağrısını bende çekiyorum iyi bilirim çok acı verici bişey
bana doktorum parol vermişti geri hiç yutmadım ağrıyı çektim hep
inşallah çabuk geçer ağrın

kaçtım ben kızlar yemek yiyip eltime bayramlaşmaya gidicez kayınvalidemin isteiği üzerine oysaki görüşmüştük zaten hepsiylee :umursamaz:

geçmiş olsun cnmmm..çok fena diş ağrısı..geçer iişallah

kaçtım ben kızlar yemek yiyip eltime bayramlaşmaya gidicez kayınvalidemin isteiği üzerine oysaki görüşmüştük zaten hepsiylee :umursamaz:

uyduruktan bi sancı tutturuwer kısım gitmek istemiosan zemuszemus

canim cigneyemiyorum ..konusamiyorum bilee

nurefsan canım karanfil çigne biraz olsun geciri uyusturur..

parol burda parasetomol olmasa bitmistim zaten 24 saat icinde 6 taneye izin veriyorlar ben 3 tane ictim bir kac saat sonra birtane daha icecegim..aslinda bukadar bile icmezdim ama agri dayanilacak gibi degil mafoldumbenmafoldumben

nurefşan o diş ağrısını bende çekiyorum iyi bilirim çok acı verici bişey
bana doktorum parol vermişti geri hiç yutmadım ağrıyı çektim hep
inşallah çabuk geçer ağrın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…