2009 Ekim Anneleri

hoşgeldin canım nasılsın.

ya bişey sorcam hani bu ahududu çayımıydı rahmi yumuşatan.peki bu hazır olanlardanmı alıyoruz hani marketlerde sallama çay olanlardan.bide hurma yemeye başlasammı ben artık.

musyas nasıl özendim bacım darısı başımıza.allah bağışlasın

saol cnm benim sabredin kıs az kaldı be nyerinize seviyom bebemi yakında sizde sevceksiniz bırakın bebeler tombiş olsun zamanında gelsindeeeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

saol cnm benim sabredin kıs az kaldı be nyerinize seviyom bebemi yakında sizde sevceksiniz bırakın bebeler tombiş olsun zamanında gelsindeeeeopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ay canım doğru diyosun bekledikleri kadar beklesinler aslında.ama beni hamilelik biraz zorluyo sanki.yani son zamanlarda daha gerginim sıkılıyorum hareket edememekten ama en azından bir ay daha bekle diyorum oğluma.
ay ben senin minik kızını yerim ya nasıl mis kokuyodur o şimdi :nazar:

ya bişey sorcam hani bu ahududu çayımıydı rahmi yumuşatan.peki bu hazır olanlardanmı alıyoruz hani marketlerde sallama çay olanlardan.bide hurma yemeye başlasammı ben artık.

canım mümkün olduğunca hazır sallama çaylardan içmememye gayret et.çok yararlı şeyler değil.bide hamilelikte bitkisel çay tüketiminin nasıl etki edeceği belli olmadığı için sen fazla tüketme en iyisi.canım daha günün çok erken senin 34. haftadasın o yüzden daha dur hurma falan yeme.birazcık daha büyüsün.

Sağol canım yatarken dönme problemi var bende bir de uzun süre oturup ayağa kalkınca alt kemiklerim çok acıyor, yürüyünce bir 5 dakika sonra alışıyor normale dönüyor.

canım bendede var hep böyle oluyor herhalde.bacaklarımın birleştiği yerdeki kemiklerim acıyo. bazen çok oluyo bazen geçiyo.yatarken zati hepimiz dönemiyoruz.dert etme.az kaldı yakında bütün sıkıntılarımız geçecek.meleklerimiz gelecek annelerinin kollarına.

canım mümkün olduğunca hazır sallama çaylardan içmememye gayret et.çok yararlı şeyler değil.bide hamilelikte bitkisel çay tüketiminin nasıl etki edeceği belli olmadığı için sen fazla tüketme en iyisi.canım daha günün çok erken senin 34. haftadasın o yüzden daha dur hurma falan yeme.birazcık daha büyüsün.

yok canım içmedim hiç bitki çayı ama bikaç sayfa önce okudumda soram dedim.ay hurma yemeye başlamadım daha iyikide başlamamışım kız.ben o zaman bikaç hafta sonra başlayam sağol canım

cnm benmim 75.5le girdim doguma enson 67.4tüm dahada vermişimdir minicik göbegim var oda şişlik iç dikişler geçmedi daha 40günde gidermiş onlardaaa

ooo masallah canim baya gitmis...peki dogumdan once catlagin varmiydi simdi varmi???
bende gorunurde bisey yok ama karnin inince cikar ortaya diyorlar dogrumu acaba???

ooo masallah canim baya gitmis...peki dogumdan once catlagin varmiydi simdi varmi???
bende gorunurde bisey yok ama karnin inince cikar ortaya diyorlar dogrumu acaba???

sadece belimin yanlarında 4er tane vardı onlar duruyo göbegimde yoktu ve yokmuş gerçekten de göbek inidi tamemen aynı eskisi gibi sadece göbek deligim büyük kaldı oda zamanla çekilcekmiş cnm gerildigi için anca toplanırmış ten

sadece belimin yanlarında 4er tane vardı onlar duruyo göbegimde yoktu ve yokmuş gerçekten de göbek inidi tamemen aynı eskisi gibi sadece göbek deligim büyük kaldı oda zamanla çekilcekmiş cnm gerildigi için anca toplanırmış ten

evet o duzelirr...super o zaman senin adina sevindim kendi adimada umitlendim :)) seneye denize cekinmeden girebilecegim yasasinnn:sm_cool:

tabiki cnm seneye bişicik kalmaz dogumdan iz falan rahat olsen zaten estetik oluyo dikiş yok içerde hepsi yapıştırma belli bile olmuyo çok aşagıda kalıyo yeri

selam kizlarr 4gundur ne cekiyorum bir bilseniz
cuma aksami patlamis misir yedim ,yemez olaydim disim bir agrimaya basladi kac gundur agrisini cekiyordum ...bugun disciye gittim ..disin koku bitmis sinirler olmus..doktor cok agritacak kadar varmis dedi...ve sinileri aldi...uyusturdu orayi ama etkisi gecince mahfoldum.disimin agrisi,sidddetli bas agrisi kac saat ne cektim Allah kimseye vermesin hemde hamileyken hic cekilmiyor...
2 gundur yalanci sancilarim basladi birde onlarda gelince iyice kotu oldum:KK43:

cuma aksami patlamis misir yedim ,yemez olaydim disim bir agrimaya basladi kac gundur agrisini cekiyordum ...bugun disciye gittim ..disin koku bitmis sinirler olmus..doktor cok agritacak kadar varmis dedi...ve sinileri aldi...uyusturdu orayi ama etkisi gecince mahfoldum.disimin agrisi,sidddetli bas agrisi kac saat ne cektim Allah kimseye vermesin hemde hamileyken hic cekilmiyor...
2 gundur yalanci sancilarim basladi birde onlarda gelince iyice kotu oldum:KK43:

cnm benim çok geçmiş olsun ben 6ay çektim odiş agrısını dogum anına kadar hemde çok iyi anlıyom seni eger dokunmazsa karanfil yagı sür çok az o kesiyo bayagı cnm dişcilerde onu veriyo zaten geçmiş olsun çok

tabiki cnm seneye bişicik kalmaz dogumdan iz falan rahat olsen zaten estetik oluyo dikiş yok içerde hepsi yapıştırma belli bile olmuyo çok aşagıda kalıyo yeri

kiz ne diyon sen ben sezeryan olmayacagimkiikafamçokkarıştı yoksa Allahmi soyletti sezeryanmi olucam??:uhm: doktor su an icin normal dogum gozukuyor ama gorunuse gore kimsede normal dogum yapmiyor artik..hic farketmez bebisim saglicakla gelsinde...
bu arada bebisin gunun buyuk bir kismini uyuyarak geciriyor sanirim...geceleri cok agliyormu????

kiz ne diyon sen ben sezeryan olmayacagimkiikafamçokkarıştı yoksa Allahmi soyletti sezeryanmi olucam??:uhm: doktor su an icin normal dogum gozukuyor ama gorunuse gore kimsede normal dogum yapmiyor artik..hic farketmez bebisim saglicakla gelsinde...
bu arada bebisin gunun buyuk bir kismini uyuyarak geciriyor sanirim...geceleri cok agliyormu????

hmm cnm farketmiyo normaldede dikiş var sezeryandada çatıların süper açılcakki alttan kesik atmasınlar hayırlısı olsun cnm şimdiden saglıklı gelsinde minigin benim mecburi sezeryandı biliyonuz evet sarılıktan uyuyo bide 40gün geceyi gündüzünü bilmezmiş çok sakin bebek cnm gece uyanık beni seyrediyo aglaması yok şükür fazla sesini duyma k lazım tabiki aradaopuyorumnanaktan

hurma ben aylardır yiyorum korkmayın kızlar bişi olmaz hala da doğurmadım:) şu anda da yiyorum günde en az 5 tane falan.
nolur nolmaz bu haftalarda erken sayılmaz da artık ben 37deyim artık her an gelmesi normal.

gecmis olsun canim dis agrisi dayanilmaz oluyor dogum sancisindan betermis derler...bendede yalanci sancilar 1 haftadir var...seninkiler nasil beline dogrumu vuruyor sancilar benim kasiklarda batma seklinde oluyor ozellikle yatarken uykudan uyandiriyor bazen....

aaa bu kilo olayına çoook sevindim haaaa.bende göbişin altında bisürü çatlak oldu ya moralimi bozdu ama bugün bi yerde okudum bi krem varmış doğumdan sonra kırmızı olan çatlaklara 3 ay kullanınca tamamen yok ediyomuş kesinmiş.bende doğumdan sonra ondan kullanam diyom bakalım faydası olur inşallah.

nurefsann canım çok geçmiş olsun ahhh o diş ağrıları

X