2009 Ekim Anneleri

sırnaşık şey ayh eweett..sen paşa anası diilmiydin kaydirigubbakcemile3

hemencik mavi yaptımm paşam içerde kızdı tekme attı bana ayıp ediyon diyee :roflol: :roflol: :roflol:

gizemcim sende mi sezeryan olacaksin? 9 gun demissinde

9 günn sonra canım bebiş eger dönmemişse ki tomvbalak kuzum sıkışmız dönemiyoo o hafta içine gün bvercek ondan şafak 9 benimm kaydirigubbakcemile5
kuzuma kavuşacağım allahın izniyle inş. zemuszemus

ii akşamlar kızlar... nasılsınız bayramınız kutlu olsun....

iyi aksamlar canim:CüvCüv:

hmm anladim.hayirlisi olsun.az kalmis desenee akannehir

Gizemcim geçmiş olsunnnnn canımmm dikkat et kendine artık gezmeeee yorma prensini :)

buketcim valla az kaldı gelsin kuzum artık sağlıkla yaaa zaten bi yiyim onu

zuzumm kaydirigubbakcemile3

ahh zeytinim ahhh canımm gezermiyim yan gelip yatıyomm sabahtan beri gece çok canım yandı çatı muayenesi ne zoerrmuş meğer hala acıyo

selam kızlar , karnım çatlıycak gibi valla öff yer kalmadı karnımda. nefesssss
gizemcim geçmiş olsun canım dinlen bol bol

Yapma yaa haftayada benim çatı muayenem var CADIARZUzor olan yanı ne canınımı acıttılar çokk :bbo::bbo:

amazoncum sağol canımm dinleniyom şimdi bolbol

zeytinim valla eldiven takıyo yaa elinee aman amann ne fena acıdı yaa yada ben çok hassasımm uzun zamandırr ilişkide yasaktı ya bize ufalmış mı nee ay canım yandı valla bide göbişe bastırıyo bakmak içinn çok fena yani ama bende seni korkutuyom demi böle anlatıpp

ya gizeemm korkutmasana gözümüüü akannehir akannehir

amazonumm askaldı yafrum rahatt rahat nefes almana..kocaman yer olcak karnında..

yaa napim m acıdı eldiven mi acıttı acaba hiç o ultrasonla bakarken döktüğü jelden dökmedi kuru kuru çok acıdı napimm

kızlar herkes iyi olduğuna sevindim bayramınızı kutlarım...

seydahancer dogum yapmış gözü aydın olsun inşallah sağlıkları yerindedir ikisininde opuyorumnanaktan

dogum gunleri belli olan arkadaşlarada şimdiden kolay doğumlar diliyorum amazon, hymarry ve unuttuklarım varsa kusuruma bakmayın kızlar opuyorumnanaktan...

Yok yok korkmuyorumda acıyacağını bende tahmin ediyordum çünkü bizede hamileliğin başından beri ilişki yasaktı ondannn tatlımmm. geçmiş olsun atlattın ne güzellll benim normalde çatım çok dardı doktor azıcık açılmış olabilir diyoo ama açılmadıysa mecbur sezeryann bide bbebek iriii hayırlısı artıkkkopuyorumnanaktan

canım gögüsler için bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine avent in gögüs ucu besleyici sini aldım işe yarıyomuş.şimdiden kullanmaya başladım.25 lira verdim küçük bi tüp zaten.şimdiden kullanmaya başladım.bebeği emzirirkende temizlemene gerek yok ayrıca.

ben anlamıştım zaten bu ilişki yasağının bi etkisi olduğunu neysee artık ben zaten mecburi sezeryan olacam bebiş dönmemiş sıkışmış iri diye ondann bi daha bakılmaz inş.

sağol sibelcim paylaşımın içinn onada bakayımm

yaa napim m acıdı eldiven mi acıttı acaba hiç o ultrasonla bakarken döktüğü jelden dökmedi kuru kuru çok acıdı napimm

nası sürmedi jel yaa..olurmu ayh sürmüştür sürmelli...acaba çok kastın da ondanmı okadar acıdı..off hani acımıoduu :gitme:

yaa jel mel sürmedii zuzumm soğuk dezenfektan bi du döktü o kadar jel mel yok acaba unuttumu ki ben gayet dikkatli baktım çünkü ne yaptığına :sinifsinif:

iyi geceler zuzumm allah rahatlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…