2009 Ekim Anneleri

hangi hastanede ben anadoluya gidiyorum abdurrahman akçaya belki duymuşsundur. Allah kısmet ederse doğumuda orda yapıcam inşallah.

Devlet hastanesinin doktoru canım ama istersen Onvakta yaptırıyor doğumu Anodolu hastanesinde Ramazan beyi duymuştum ben Anadoluda doğum yapan arkadaşlarım var çok rahat edersin canım...:CüvCüv:

Devlet hastanesinin doktoru canım ama istersen Onvakta yaptırıyor doğumu Anodolu hastanesinde Ramazan beyi duymuştum ben Anadoluda doğum yapan arkadaşlarım var çok rahat edersin canım...:CüvCüv:

evet bide ramazan bey var bende duydum ama ona hiç gitmedim. ben 1 yıldan beri gidiyorum abdurrahman beye hamilelik öncesi tedavi gördüm.sağolsun o günlerden beri çok iyi ilgileniyo. bende kistler vardı yumurtalarım gelişmiyodu.5 aylık bi tedavi sürecinden sonra hamile kaldım.sonrada hiç doktor değiştirmeyi düşünmedim.hatta artık bi sorun olmazsa bundan sonraki hayatımdada aynı doktoruma giderim.iyi bir doktor bulmak gerçekten zor.bu yönden içim çok rahat. çok güveniyorum doktoruma.

kızlar herkes iyi olduğuna sevindim bayramınızı kutlarım...

seydahancer dogum yapmış gözü aydın olsun inşallah sağlıkları yerindedir ikisininde opuyorumnanaktan

dogum gunleri belli olan arkadaşlarada şimdiden kolay doğumlar diliyorum amazon, hymarry ve unuttuklarım varsa kusuruma bakmayın kızlar opuyorumnanaktan...

çok sağol papatyalım güzel dileklerin için canımm Şeniz

amazoncumm şekercim sen doğudunmu kim bizim haber kaynağımız olacak kim cnlı bağlantı yapacak bize sositososito

Hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız bende Fatih beye hamilelik öncesi başladım 8 ay tedavi gördüm daha sonra hamile kaldım önemli olan doktora güven duymak zatenn yoksa geçmez zaten hamilelik felan :)

Hemen hemen aynı şeyleri yaşamışız bende Fatih beye hamilelik öncesi başladım 8 ay tedavi gördüm daha sonra hamile kaldım önemli olan doktora güven duymak zatenn yoksa geçmez zaten hamilelik felan :)

kesinlikle canım insan o dönemlerde sanki hiç çocuğu olmayacak gibi hissediyo.çok zor bir dönemdi şimdi hatırlıyorumda çok ağlamıştım.çok göz yaşı döktüm.Allah a çok şükür çok aratmadan verdi yavrulamızı bize.bak 9 ayın bile sonuna geldik.inşallah bide kucağımıza alırsak daha ne isterim.

kesinlikle canım insan o dönemlerde sanki hiç çocuğu olmayacak gibi hissediyo.çok zor bir dönemdi şimdi hatırlıyorumda çok ağlamıştım.çok göz yaşı döktüm.Allah a çok şükür çok aratmadan verdi yavrulamızı bize.bak 9 ayın bile sonuna geldik.inşallah bide kucağımıza alırsak daha ne isterim.

Evet ya benim o dönemde döktüğüm göz yaşlarında haddi hesabı yoktu hele son zamanlarda iyice kötü olmuştum küçük bebek gördüğüm anda salya sümük ağlamaya başlıyodum neden benim yok neden olmuyor diye ama allaha şükür bitti o günler mucizelerimiz bizimle allah onlara sağlık versin mutlulukla kucaklarımıza alalım allah olmayan isteyen herkese versinnn :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

Evet ya benim o dönemde döktüğüm göz yaşlarında haddi hesabı yoktu hele son zamanlarda iyice kötü olmuştum küçük bebek gördüğüm anda salya sümük ağlamaya başlıyodum neden benim yok neden olmuyor diye ama allaha şükür bitti o günler mucizelerimiz bizimle allah onlara sağlık versin mutlulukla kucaklarımıza alalım allah olmayan isteyen herkese versinnn :Saruboceq:eek:puyorumnanaktan

amin canım Allah isteyen herkese versin.layık olmayanlarda asla vermesin.

kıslar bize müsade biraz uymaya çalışalım paşamla allah rahtlık versin size meleklerinize opuyorumnanaktan

gunaydin beryal bende tuvalet ihtiyaci icin ve disimin agrisindan uyaniyorum...5dak. foruma bakip yatiyorum..
safaginda baya azmis insaallah Allah bebegini sag saglim kucagina almayi nasip etsin kolay dogumun olsun...
ben uyumaya calisacagim sana iyi gunler..

günaydın canlarım ben uyuyamadım yine
benimde şafak 12 hayırlısıyla

Günayydın kısslar herkese... Bayramda giremedik biss oğlumla gezmekten, şimdi de uykumuz kaçtı da erkenden geçmişi okuduk, bi selam verelim dedik opuyorumnanaktan

günaydın fıstıklar..................yerimseniben
ilk bayram şekerimiz gelmiş...sağlıklı sıhhatli hayırlı bir evlat olsunnn bebişiniz seydacımmm.....

X