2009 Ekim Anneleri

kıslar slm ben geldim yine burda acayip bi yağmur var 2 gündür durmak bilmedi...eşimle ben evde kafayı yiyecez ne gelenimiz ne gidenimiz var...kaldık gurbet ellerde tek :gitme: aldıgımız bayram çikolatasını kendimiz bitriyoz....

afiyet olsun cnmm gurbette olmak kötü ama iyi yönden düşün önümüzdeki bayram sıkılma derdiniz olmayacak allahın izniyle inşşş sositososito

Son düzenleme:
hmarycimm bebiş 52 cm bugün itibariylede 3450 grm :nazar: öle olunca baskı çoook perşembe günü kavuşuyorsun meleklerin değilmi allahın izniyle

kıslarr bu gögüsler yara olmasın diye ne yapcaz bi fikri olan var mı
hay maşallah dora bebeğe annesiiiizemuszemus
seldusa katılıyorum canım,ben de aldım o kremden bakalım faydası olur inşallahhh,
kıslar slm ben geldim yine burda acayip bi yağmur var 2 gündür durmak bilmedi...eşimle ben evde kafayı yiyecez ne gelenimiz ne gidenimiz var...kaldık gurbet ellerde tek :gitme: aldıgımız bayram çikolatasını kendimiz bitriyoz....
oouuy kıyamam canım yaaa,boşver,
bak ben de ağırlıktan gurbette gibiyim,kimseyi görmeye gidemedim,
inşallah önümüzdeki kurbana çifte bayram yaparız canımm.
maşallah dora bebeğe annesi:nazar::nazar:
sen hala göğüs ucu kremi almadın mı??? lansinoh aldım ben tavsiye ederim geçen senede kullandım hiç yaram berem olmadı şükür zemuszemus
ben de aldım canım,onu öncesinden de sürmeye başlıyormuyuz,saedce emzireceiğimiz zaman mı sürücez?

hymarry cnmm göğüs ucuna bağlı ağrı yada yara varsa hemen başlyabilirsin ama doğumdan sonra emmeye başlayınca gerekli oluyor

kıslar ya bişey soracam beim bogazım cok agrıyor ya ballı su içiyorum yumusatsın diye acaba bişey olurmu bi ara öle bi konu geçmişti balii deilmiş hamileyken falan diye bilgisi olan var mı?

10gr lık 22 tl sanırım ama ben garmastan aldım ona da cok ii dediler.20gr 27 tl

kızlar ben kaçtımm hepinize hayırlı akşamlarrr iyi bayramlarrr opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

X