2009 Ekim Anneleri

yasemininnn..maşallahh yaa ne güzelsinis...opuyorumnanaktan rabbim bizede nasip etcek demi minnoşumuzu koklamayı opuyorumnanaktan ayh ben yine duygusala bağladım...:gitme:

günaydın herkese

günaydın lallcim

yaa bende bayramda dogurmak istiodum cok kıskandım yaw

günaydın canımmmmopuyorumnanaktan
hayırlısı olsun canımm...bebişin kendisine bi gün belirlemiştir ve o gün gelmek için hazırlanıodur merak etmme:asigim:

gÜnaydın cİcİ hamİŞler bİzde kızımla kahvaltı yaptık babamızı İ,Şe yolladık geldİkkkkk

afiyet olsun canımmmopuyorumnanaktan
maşallah sanada prensesineedee:asigim:

musyascım maşallah canım kuzuna çok tatlı olmuş ..

canım maşallah prensesineopuyorumnanaktan Allah nazarlardan korusun

yasemininnn..maşallahh yaa ne güzelsinis...opuyorumnanaktan rabbim bizede nasip etcek demi minnoşumuzu koklamayı opuyorumnanaktan ayh ben yine duygusala bağladım...:gitme:

günaydın herkese

saolun güzellerim darısı sizlere olsun inşallah süper bi duygu rabbim herkese taddırsın ama şunu bilin yorucu ama güsel bir maroton bekliyo iyi uyuyun dogurana kadar gece gündüz bilmiyo bebekler benimki gündüz uyuyo gece tüm gece ayakta erken dogdu anne karnında sanıyo hala kendini heheopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Uzuunn zaman sonra herkese tekrar merhaba, günaydın

İyi bayramlar kızlar, aylar oldu yazamadım, işyerinde interneti kapattılar eşim de akşamları eve pc'yi getirmemeye başladı bir süredir bayağı uza kaldım napalım:çok üzgünüm: Doğum yapan tüm arkadaşlara hayırlı olsun darısı bzlerin başına inşallah Ben yarın yada öbür gün sezeryan oluyorum artık. Bebeğim doğum kanalına girmedi ve kilosu da en son 3800 idi. Doktor doğum kanalına girmediği için normal olmaz dedi. Gergnim biraz, aslında dopumdan değil de sonda işinden korkuyorum ben yaa:uhm:

hoşgeldinnn..maşallah tosuncuna:)) tarih wermedimi doktorun..genelde 39 bitmeden alıyolar diye biliyodum...sondadan korkma cnm ya yani ablam ööle demişti..anlamıosun bile ince bi sızı demişti

günaydın lalimmm opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın kızlar.

opuyorumnanaktan

canım günaydın...stres yapma korkrma..senin ve bebişin için hangi doğum şekli hayırlısıysa o olsun.....:Saruboceq:sağlıkla gelsin bebişin canım...hemde maşallah bebişineee

canım bana önceden bi ameliyatımda takılmıştı yanma ve biraz acı hissediyorsun o kadar korkma... maşallah bebişine hayırlısı olsun

kızlar sezeryan 38den itibaren yapılıyo sonda takımından korkmayın derin nefes alınca sorun olmuyo ben gibi kasarsanız kendinizi sorun olur bide dikişlerin üstüne konan kum torbası var obiraz can acıtıyo oda azkalıyo 1saat falan enaz 5saat sonra ayaga kaldırıyolar ilk yürüme 4-5adımlık yeni yürüyenler gibi oluyonuz ama şu varki sonra ben bebegimi küvezde görmek için bi yürümüştümki kanamam oldugu halde acımla koşturdum odaya tk başıma doktorum anne oolmak bu işte demiş arkamdan koşuyo sancısı çok demiş gözümde yaşlarla yavrumun odasına gitmiştim küvözcen göreyim die sonrA ONU GÖRDÜM AGRIMI UNUTTUM ZATEN KORKULCAK BıŞı YOK YANı SEZERYANDA

Hem de ne tosun maşallah :)) Doktor 4 kiloya yakın doğar diyor şaka gibi aslında benim için hiç böyle kilolu bi bebek doğurabileceğimi sanmıyorsum :))) Tam tari derken şöyle aslında 19'unda almayo düşünmüştü doktorum ama o zaman muayeneye gittiğimizde hazır bebek de duruyorken solunum problemi yaşamasın diye biraz daha dursun sen de bayramı rahat geçir dedi :)) Bir yandan da plasenta yaşlanması başladı bende yarın sabah aç karnına gidicem hemen yatırıp alabilir yada ertesi gün de olabilir dedi bakalım duruma göre heralde

anamm nası yarın bildiimiz yarınnn delikafadulden

Evet zuzuu yarın yada perşembe vee ben hayatımda hiç operasyon geçirmedim korkuyorum yaaa(

allah yardımcınız olsun bebişinin ve senin.emin ol herşey çok kolay geçip gidecek.biraz ağrı biraz sızı dikiş onlar normal doğumdada var canını hiç sıkma.rahat olki herşey kolay olsun geçsin.benim 3 yıl önce ayağımı cam kesmişti hemde ne kesik,ayağımda 30 dikiş var.kesik liflere kadar gelmişti lifler kesilse ameliyat olcaktım allahtan lifler kesilmemiş.iç dikişim 20,dıştada 10 dikiş.yani sezeryan kadar hem bu dikişler lokal anesteziyle yapıldı.hiiiiiiç acı hissetmedim düşün bide ayak bu yaaaaa.korkulacak bişey yok yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…