2009 Ekim Anneleri

kaydirigubbakcemile3

ben kaçıyorum artıkın... hepinize ii geceler..gelin bi de bayram öpücüü weriimm Şeniz
Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz Şeniz

Kontrolüm 26 sında canım. Senin sezercik gününde yanii. delikafadulden
Benim dr. kiloyu hep ortalama söylüyo. 2.5 tu önce, geçen hafta da 3 civarı dedi. Tam gördüğü rakamı söölemiyo ki. Bu gittiğimde bakalıım koca kafalım ne kadar olmuşşş

elalı evet benzediğimizi bi çok kişi söylüyor ama kayın validem o benim gerçek annem değil

amazoncum canımm gitmek isterdim ama gidemem şekerimm öle kolay değil hamileliğim boyunca 1 kere yanımda olmadılar benimkiler artık ben neden gideyim sadece üzülmekle yetinmeliyimm

zuzumm iyi gecelerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ay ben yerim onun o koca kafasını emiii...
baktın kafa büyük sen de sezercik tarihi alıp gelirsin yapçak bişey yok. zaten psikolojik olarak yapamıcam diyosan hiç normale kalkışma bebeem..

valla gizemcim ne desem bilemedim yani en iyisini sen bilirsin ne diyim kuşum..

Amazon ben vakumla dogmusum annem hep anlatır :))) ne kadar zor oldugunu
bebiş için zor degilmiş ama anne için gercekten acı vericiymiş
hakkında hayırlısı olsun nihanım

Kısslar biz de yatalım artık,yarın erkenden bayram ziyaretlerine başlıcazz. Yarın görüşemezsek şimdiden herkesin bayramı kutlu olsun Bi dahaki bayrama oğluşuma bayram şekeri de isterim artıkın. kaydirigubbakcemile3 Öptük hepinizi opuyorumnanaktan

yaw benim karnımdan bebiş oynarken çıt çıt kemik kütleme sesi geliyo içim gıcıklanıyo yaa kemikleri kütlüyo bu cocugun resmen hay allahım.. böyle olan varmı allasen.

Canımm sorma kociş benden çok telaş yaptı, sezercik tarihi beğeniyo şincik... kaydirigubbakcemile3 Napalım başa geleni çekces artıkın

slm kıslar biz geldik sonunda....temizlik vardı bugün offff cok yoruldum ama değdi heryer mis gibim oldu......zemuszemus

ya kocişim hala calısıyor benim daha gelmedi (( yemek hazırlıcam saat kacta yatıcaz off
bayramda gecde kalkılmaz zor ayılacaz sanırım

Amazon ben vakumla dogmusum annem hep anlatır :))) ne kadar zor oldugunu
bebiş için zor degilmiş ama anne için gercekten acı vericiymiş
hakkında hayırlısı olsun nihanım

şşteo yuzden önermedi doktorum normali kuşum. zor bi işlemmiş..

yaw benim karnımdan bebiş oynarken çıt çıt kemik kütleme sesi geliyo içim gıcıklanıyo yaa kemikleri kütlüyo bu cocugun resmen hay allahım.. böyle olan varmı allasen.

Aaaa bende nerden geliyo bu ses diyorum. Kıss kemiklerinden geliyo o bebişin. 3-4 sefer oldu bana çok şaşırdım bak şindi. Neler görcez daha kaydirigubbakcemile3

Ayy bu sefer gerçekten gidiyom haydin iyi geceler

off uykum geldi sanırsam ...yarım kilo süt içtim nerdeyse ...şu kızın kemikleri büyüse azcık daha zayıf çıkacak yoksam...

ne kadar güzelll :) işallah bende sağlıkla bebişimle bu duyguları yaşarım ... amazoncum zeynepcim gülcan ve hymaryy desteniz ve benim gibi acemi hamişi yönlendirdiniz için çok teşekkür ederimmmm ....bebişlerinizi sağlıkla kucanıza alıp mutlu sağlıklı kısmetli analı babalı büyütmeyi nasip etsin hepinizi kocaman öptümmm çok teşekkürler

Aaaa bende nerden geliyo bu ses diyorum. Kıss kemiklerinden geliyo o bebişin. 3-4 sefer oldu bana çok şaşırdım bak şindi. Neler görcez daha kaydirigubbakcemile3

Ayy bu sefer gerçekten gidiyom haydin iyi geceler

kemik sesi dimi vışşş yalnız değilmişim bak gördünnü..

ya kıslar benimde 2 gündür karnımdan lurk lurk diye su sesleri geliyor hareket etmeden oturdugum yerde ..sanırım yüzüyor:))))) ama yeri artık o kadar dar ki nasıl yüzüyor???size de oluyormu öle...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…