2009 Ekim Anneleri

canım kana çok çok az bir miktarı karışıyor. klinik olarak da resmen kanıtlanmış bir zararı yok ama her ihtimale karşı doktorlar ilk 3 aylık dönemde özellikle önermiyorlar. ona bakarsan sigara da içmeyeceksin, deterjan çamasır suyu vs. tarzı kimyasalların kokusundan da uzak durucaksın, yani sadece saç boyası değil, birsürü şey var dikkat edilmesi gereken. birşey olmaz korkma. ben 4 aydan sonra boyattım . gecen hafta bidaha boyattım.

gelişim haftasının karın çapından anlıyolar süprüzüm, kafa çapından değil bebişim. kafa çapı bebişin genetiğiyle alakalı. karın capı gelişimiyle. amma bilimsel konuştum hee..

ay her boku da çok biliyoz hee doktorlar sinir oluyodur bize böle sorular sorunca hehehehe

bende panik oldum birdem kafamda kurdum kurdum geldimmm.. .. peki doktorun sana ne dedi bu konuda boyat dedimi.. bende o yazıları okudum ama geenede bebiş zaten yeni geldi onu kaybetmek yada benim yüzümden bişey olursa yaşıyamammm :KK43::KK43::KK43:: ben..bugünde çok duygusalım zatennn

ondan demiştir gülicim. önemli olan kafanın çıkması. gerisi zaten çıkıyo. kafa kocaman olunca kanala da giremiyolar işte benim gibi. 10 cm rahat rahat büyür 20 günde. hatta daha fazla büyür 40 haftayı doldurursa evet..

fındık kurdu. :hulya:

Ayyy bişiy diyimmmi. Ben yanlış bakmışım 35. haftada 90.25 miş. Yani şimdi 4 hafta geçmiş Allah bilir ne kadar oldu şimdi. Cumartesi bende soruyum bari dr.a mafoldumben

gelişim haftasının karın çapından anlıyolar süprüzüm, kafa çapından değil bebişim. kafa çapı bebişin genetiğiyle alakalı. karın capı gelişimiyle. amma bilimsel konuştum hee..

ay her boku da çok biliyoz hee doktorlar sinir oluyodur bize böle sorular sorunca hehehehe
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

amma taktınız kafalara heeee kaydirigubbakcemile3
bırakın koca kafalı olsun çocuklar ayyhh fenalık geldi,
zeki olur koca kafalar zekiii :roflol:

kaydirigubbakcemile3

NANA canım artık kendin için yaşamıyorsun,
en azından bebeğin doğana kadar herşeyi tekrrar düşün rica ediyorum,
ya evet nebilimmm bi anlık gittim yaptım bebegim benim herşeyim olcakkk bidaha boyatmıycam işallah bişey olmaz .nolur dua edinnn

bende panik oldum birdem kafamda kurdum kurdum geldimmm.. .. peki doktorun sana ne dedi bu konuda boyat dedimi.. bende o yazıları okudum ama geenede bebiş zaten yeni geldi onu kaybetmek yada benim yüzümden bişey olursa yaşıyamammm :KK43::KK43::KK43:: ben..bugünde çok duygusalım zatennn

şimdi sen taze hamiş oldugun için bu endişelerin çok normal, biz de öleydik başlarda :)))
sen içini ferah tut korkma birşey olmaz. ben doktora falan sormadım netten araştırdım , öyle boyattım. kimisi boyat diyor kimisi boyatma diyor.

evet cok haklısın. biraz tırsıyom ben normalden dedim zaten, tırsıyosan yapma zaten dedi. benim de işimi zorlaştırırsın dedi.
hahahhaaa. kafalara değil, kutulara taktılar hymarycimm. nasıl çıkçak dye hesaplıyolar aslında. kaydirigubbakcemile
delikafadulden :roflol: evet evettt
hıh bak gördün mü zorlaştırırsın tabi,
seni normal doğuma kadar bekliycek,bu gece oluuuurrr,poliklinik zamanı oluuuuurr,
bu yalancı sancı oluuuurr,gerçek olluuurrrr,bağırış çağırış demi,,
böyle randevulaş,toplan git bavulunla güle oyanay doğursositososito

iyi de o bebek oraya gelip o sancıyla dayandıktan sonra 3 dikiş fazldan atılsa ne olur,atılmasa ne olur yoksa...

sbh erken kalkcaz erken yatıym diodum çeneniz düştü iimi..nası bırakıp da yatıym ben şimcik..amazonn hep senin yüsünden:))))

gerçektende sinir bir durum herkese ayrı fiyatmı veriyolarki..bana spinal 2000 epidural 2550 fiyatı verildi..neyse artık canım yapıcak bişey yok girdik bir yola hakkımızda hayırlısı olsun...

canım kaç haftalıksınki keşke boyatmasaydın diycem ama daha çok üzülücen...ama ben çok gördüm boyatan herhalde bişey olmuyodur...ben 9 aydır 2 renk saçla geziyorum azcık daha sıksaydın dişini...

önümüzdeki c.tesiye doktordan randevu aldım kaç haftalık oldumu bilmiyorummm işte salı kan degeri 24 idi doktor çok yeni dedi

Ayyy bişiy diyimmmi. Ben yanlış bakmışım 35. haftada 90.25 miş. Yani şimdi 4 hafta geçmiş Allah bilir ne kadar oldu şimdi. Cumartesi bende soruyum bari dr.a mafoldumben

anaaaamm kız kocaman olmuştur o kafa kız..
bi de doktor bana dedi ki bebek 3100 gr dedi. ama kafası büyük oldugu için bilgisayar o büyüklüğe de kilo ekliyor 3100 gr dan daha ufak aslında bebek dedi. ne kafaymış bee. senın de biraz tosuncuktu bebek dimi. hay allah kız ben de merak ettım sımdı ne zaman senın kontrolün?

bpd 9 cm yazıyor bizimkinde ...bu şimdi büyükmü küçükmü oluyo

normel normel..

delikafadulden :roflol: evet evettt
hıh bak gördün mü zorlaştırırsın tabi,
seni normal doğuma kadar bekliycek,bu gece oluuuurrr,poliklinik zamanı oluuuuurr,
bu yalancı sancı oluuuurr,gerçek olluuurrrr,bağırış çağırış demi,,
böyle randevulaş,toplan git bavulunla güle oyanay doğursositososito

iyi de o bebek oraya gelip o sancıyla dayandıktan sonra 3 dikiş fazldan atılsa ne olur,atılmasa ne olur yoksa...

kız dikişle olsa iyi vakum diyo doktor vakummm ayhh bayıldım bu sefer akannehir

şimdi sen taze hamiş oldugun için bu endişelerin çok normal, biz de öleydik başlarda :)))
sen içini ferah tut korkma birşey olmaz. ben doktora falan sormadım netten araştırdım , öyle boyattım. kimisi boyat diyor kimisi boyatma diyor.

evet 2 aydır istiyorduk bu ay yani bu salı öğrendim ayaklarım yere basmıyor resmen mutluluktannn .. bebeğimi kucama sağlıkla alim başka bişey istemiyorumm

yarın erken kalkmak gerekcek bizde yatıyoruz kızlarzemuszemus iyi geceler herkeseopuyorumnanaktan

delüm kaydirigubbakcemile3

ay yok kuzumm..süpersonic doktorum napcaksa nstme usg kağıdını zımbaladı koydu masasına..ben de artık sadece göbeğini kafasını ölçüo die istemedim bilemm...

Ayy ben de son haftayı almamışım, taa 35. haftaymış o kağıt. Yandım ben yaaa...

hahahhaaa. kafalara değil, kutulara taktılar hymarycimm. nasıl çıkçak dye hesaplıyolar aslında. kaydirigubbakcemile

Gel de takma nası sığcak o koca kafalar kutulara kaydirigubbakcemile3

sbh erken kalkcaz erken yatıym diodum çeneniz düştü iimi..nası bırakıp da yatıym ben şimcik..amazonn hep senin yüsünden:))))

bu gece herkesin bi derdi var valla hahhahaaa
hadi yat kuzum yat erken kalkçan madem dinç ol bu geyik bööle devam eder. yarın özet geçerun ben sana..
Şeniz

kaydirigubbakcemile3

ben kaçıyorum artıkın... hepinize ii geceler..gelin bi de bayram öpücüü weriimm Şeniz

Kızlar hızınıza yetişemiyorum vallahi oku oku gözlerim ağrıdı:tomato:
Ne güzel belkide bu ay bitmeden bi sürü bebiş olacak.Benim en erken 10 da olacak o da anca bayramdan sonraki hafta belli olacak. benneyaptımki
Ama yeni bebiş haberlerini alınca çok mutlu oluyorum bu da çok ii geliyoooo bana yawww sanki benim günüm gelmiş gibi oluyorummmm ben mutlu olunca kızımda mutlu oluyoooo yani mutluyuuuzzzzzopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kız güli hakketten 35. haftada 90 mm yazıyosa sınıra yakındır senin oğlanın kafası. ne zaman gitçen kontrole?

hehehee bence de,vallaha ben çıktım,şimdi dayak yiycem kocadan:tomato: kaydirigubbakcemile3
kız dikişle olsa iyi vakum diyo doktor vakummm ayhh bayıldım bu sefer akannehir
doktorun senin neden tırstığını anlamış,booşver gerisini kuşum..

size doyum olmaz,bana hiç olmaz kızlarlülülülülülü

herkesi çok öptüm,
tekrar bayramınızı kutluyoruumma.s.

X