2009 Ekim Anneleri

evet canım yaaa aynen öle hazırlıkları da bitti ya cok sükür artık biranevvel gelsin istiyoruz....:kedi::kedi:
ahhh ahhhh :))))))
Oh maşallah herkesler burdaa slm kızlar nasılız bakalım arefe gecesi???
slm kendi adıma :)) iyiyiz canım sen nasılsın
iyi akşamlarr..nasılsınızz bakalımm ,
herkeze iyi bayramlarrr.....

merhaba kızlar.herkese iyi bir bayram diliyorum.bayramda kendinizi fazla yorup doğurmayın sakın.

iyi bayramlar kızlarr nasılsınız opuyorumnanaktan

ben ve kızım iyiyizz yarına nasıl şekerleri yemeden durucazz diye düşünüüyookk bide tatlılarr ama yememem lazımmm:gitme:

iyi bayramlar kızlarr nasılsınız opuyorumnanaktan

bizde iyiyiz canım. ramazanda doğarmı diye bekledim olmadı.şimdi bayrama bekliyoruz.oda olmazsa bayramdan sonra beklemeye devam edicez artık.azda günümüz kaldı.ama sanırım henüz kanala girmedi bizimki canavar gibi maşallah 1 dakka durmuyo.

oyyy masallah masallahhh az kalmıs canım sana yaa bize daha 1 aydan fazla varr ((((

biz iyiyiz hamdolsun. babamızı bekliyoruz.
Bu arada bayram boyu nette olucam inşallah.
Varsa gezmeye gitmeyecek başkaları:) Takılırız:)

Ben kactım kızlarr kocişe yemek hazırladım bende bişiler atıstırım :)))) agzım hiç bos durmuyor yaa sistim iyiceee
optkkk tekrar iyi bayramlar herkese

oyyy masallah masallahhh az kalmıs canım sana yaa bize daha 1 aydan fazla varr ((((

zaman geçtikçe dayanılmaz bir heyecan kaplıyo içimi.artık heran heryerde suyum gelecek falan diye bekliyorum aklım hep şeyimde.bide heryerde şimdi gelirse naparım diye düşünmekten deli oldum artık.her gittiğim yerde doğurma planları yapıyorum.bi gelsede kurtulsam artık.

Allah iilik versn cnm
ben simdiden basladım kociş cukulata getirdi bende yemicem artıkk dayanabilirsemm :sinifsinif:

ben dayanamıyorum.yemeye başladım bile.

:)))) ben henüz başladımm duruyolar içerde doktor şekerli şeylerden uzak dur dedi.. çok fazla yeme dedi.. meleğim için dayanıcam napimmmm off bide şimdi hamileyiz diye iyice tıkıştırıyolar ye falan diye bakalım artıkk (((

Öyle deme ya bu sefer de insanın psikolojisi bozuuyor.
eşim bayramda çalışacak, annemler de köye gidecek. herkes bana bayramda bu kesşn doğuracak gözüyle bakıyo ve benim de canım sıkılıyo haliyle...

Öyle deme ya bu sefer de insanın psikolojisi bozuuyor.
eşim bayramda çalışacak, annemler de köye gidecek. herkes bana bayramda bu kesşn doğuracak gözüyle bakıyo ve benim de canım sıkılıyo haliyle...

napim canım baksana topu topu 14 günümüz kaldı bizim artık.başka bir psikoloji içine girmem imkansız.aklım hep onda.
bizim iş yerindede genel müdür sibel senin oğlun ya ramazanda ya bayramda doğacak demişti bana.ramazan geçti bakalım bayrama ne olacak.

hıh işte ya niye böyle yapıyolar :1shok:
korktuğumdan falan değil walla ama indanların paniklerini düşününce geriliyorum.
annem her telefon edişimde heyecan yapıyo.
şimdi de "biz köydeyken" paniği...
akannehir

canım panik yapacak bişey yok bu panik değilki.beklediğimiz şey.

canım panik yapacak bişey yok bu panik değilki.beklediğimiz şey.
hay ağzını seveyim.. anlatamıyorum kii..
neyse yavaş yavaş toparlandım ben de zaten.
doğurup haber vermemek laım onlar gelene kadar naniknanik

ama tabi keserler beni döndüklerinde delikafadulden

hay ağzını seveyim.. anlatamıyorum kii..
neyse yavaş yavaş toparlandım ben de zaten.
doğurup haber vermemek laım onlar gelene kadar naniknanik

ama tabi keserler beni döndüklerinde delikafadulden

onlar doğurtmicakki sonuçta bi şekilde hastaneye gidersin onlarada haber verirsin.bi götüren olur herhalde.panik yapma canım.no panik.hayırlısıyla gelsinlerde sağsalim ne zaman gelirlerse gelsinler.

zeynocan ben yatıyorum canım bizden başkada kimse yok zati.bebişinle sana iyi uykular.iyi bayramlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…