2009 Ekim Anneleri

Şeniz yine bekleriz bebişim.
hayırlı sağlıklı bir hamilelik dönemi ve doğum diliyorum canım kuzuna iyi bak..

iii gecelerrr fıatıklarr...
ve herkese iiiii bayramlarrrrrrrrrrrrrrr yerimseniben

kızlar hepinize iyi bayramlar diliyorum çok çok öpüyorum.. doğurmayın ona göre heee.. fazla çuku muku yemeyin..
a.s.

ii geceler lalllim sana da ii bayramlar herkese ii bayramlar arkadasalr bu arada pançitadan hbr varmı nolmus???? bi de aybikeden yarın girecekmiymiş doguma???

Şeniz yine bekleriz bebişim.
hayırlı sağlıklı bir hamilelik dönemi ve doğum diliyorum canım kuzuna iyi bak..

gelirim valla benden bıkmazsanız tabiii.tecrübe ve birikimlerinizi sömürürüm ama gelirsem :):): işallah sağlıkla büyütücem ama ben öğrendiğimden berri çay kola kahve gibi zararlı oldunu düşümdüm herşeyide öğrendimden berri yemiyor içmiyorum... işte boş blundum bişey olmaz dediler saçı boyattım ama bidaha 9 ay boyatmıycammm... tekrkaydirigubbakcemilear herşey için teşekkürlerrr

Merak etme bişeycik olmamıştır ama bundan sonrası için 2 kere düşün .Allah bu kadar çok istenen bi bebişi mutlaka kavuştururmuş içini ferah tut bak ii haberler alıcan ii bayramlarrr:Saruboceq::Saruboceq:

ii geceler lalllim sana da ii bayramlar herkese ii bayramlar arkadasalr bu arada pançitadan hbr varmı nolmus???? bi de aybikeden yarın girecekmiymiş doguma???

seldusum hoşgeldin canımma.s.

pancita catı muyanesinden dolayı kanaması gelmiş dogurmuyormuş yani :)
aybikede cok iyiymiş bebiş dogum kanalına girdigi için hareketsiz kalmıs herkes iyi simdilik cok sukur

seldusum hoşgeldin canımma.s.

pancita catı muyanesinden dolayı kanaması gelmiş dogurmuyormuş yani :)
aybikede cok iyiymiş bebiş dogum kanalına girdigi için hareketsiz kalmıs herkes iyi simdilik cok sukur

aman ii bari herkesin ii olmSINA COK SEVİNDİM....bizde bugün yorulduk hareketsizdi olsum ama şimdi kuduruyor maasallah içerde..babası onu yarına bekliyordu:))))ben ramazan bayramı sabahı dogmusum ya olusumda belki dogar diyordu ama hiiiç gelesi yok paşamın maasallah keyfi yerinde sanırım taklalar atıyor:))))

iyi bayramlar herkesee daha nice bayramlara sevdiklerimiz ve meleklerimizle birlikte cıkalım inşallah
kocaman optukkkkkkk

heheh :)))) 9 10 sonra gelicek oglusun sabredecek :ecrin_bebek:
Allahtan hayırlısı az kaldı balım sabrett inşallah saglıkla alcaz kucagımıza insna nasıl sabırsızlanıyor degilmi

bnde kacıyom kimsenin yazdıgı yok saten:))))) herkese ii bayramlar miniklerimize de insallah kurban bayramına kucaklarımızda girerler oyy yerim ben onlarııı yaaaa...

heheh :)))) 9 10 sonra gelicek oglusun sabredecek :ecrin_bebek:
Allahtan hayırlısı az kaldı balım sabrett inşallah saglıkla alcaz kucagımıza insna nasıl sabırsızlanıyor degilmi

evet canım yaaa aynen öle hazırlıkları da bitti ya cok sükür artık biranevvel gelsin istiyoruz....:kedi::kedi:

merhaba kızlar.herkese iyi bir bayram diliyorum.bayramda kendinizi fazla yorup doğurmayın sakın.

blueflower, burcu_87, esma_memo_12, pinar79, seldus, Zeynocan iyi geceler nasılsınız.bu saatte baya kalabalık burası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…