2009 Ekim Anneleri

olabülü cnm

:mymeka: ben daha parmaklanmadım bilemeycem... naniknanik

bekletsinn pülüüsss :CüvCüv:

lülülülülülü

merhaba kızlarr yani annelerimizz size bişey danışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirimmm olurmuuuu nolurrrrrrrrrrrr.....

hamiş olduğumdan beri konuşmuyozzz bebeğe neden dediler bende tartıştım ve koptukk mafoldumben mafoldumben mafoldumben

gizoşum ne olursa olsun annedir bak mubarek bayram, bayramda küslük olmaz. sonuna kadar haklı da olsan annedir büyüktür git gönlünü al bebişim, bak biz de anne olucaz , nereye kadar gitçek bu küslük, bebişin de doğacak bak ne güzel. sen bir git barış bak kuş gibi hafifleyeceksin. Şeniz

hamiş olduğumdan beri konuşmuyozzz bebeğe neden dediler bende tartıştım ve koptukk mafoldumben mafoldumben mafoldumben

gizemcim benim bi arkadaşım izmirli anneler buluşuyor diye resimi olan bi link göndermişti bana orda seninde resmin vardı, açıklamasındada gizem1986 ve annesi yazıyodu ve bu buluşma mayıs sonu haziran başı gibiydi annen değilmiydi ofisfisfis

canım ben göztepede yapıcam ama bize doktorumuz şu fiyata size yaparım dedi,
ben de merak ettim ve en fazla 10-12 gün önce fiyat alma ofisinden bahçelievler medikalden sordum metroportta bi işim vardı,
bana epidural-spinal her ikisnden d550 lria fark alındığını ayrıca ağrı pompası diye birşey var biliyorsun,ondan da filanca kadar para eklendiğini söylediler canım,
işte buna sinir oluyorum,herkese farklı bir fiyat,farklı bir tavır var..
Gözünü seviyim sezeryanın yaaaww,ben hastanede kaldığım zamandan sonra çok tırstım normalden,
ki ağrı eşiği yüksek olan,problemsiz denebilecek biriyimdir bu konularda..

Anamm benim ki 40 haftayı bulursa son ölçümün üstünden 20 gün geçmiş oluyo. 10 cm rahat rahat büyür. Benim dr. da ne kadar erken gelse o kadar iyi, büyürse sıkıntı olur demişti. Onun için mi dedi acaba :uhm: Çok tırstım çokkk

ben bu salı hamiş oldumu öğrendim daha kan degeride 23 idi ve bugün saçımı boyattım sonra doktorumu aradım .. boyansa olurmu dedim .. bana boyama dedi.. bende boyadımı dedim bunun üzerine renk açıcı falan kullandınmı dedi kullanmadım dedimmm.. ozaman sorun yok boyanın zararı yoktur dedi.. ama okadar çok söylem varkiii siz nasılsınızz napıyorsunuz bu konuda

bunun da bilmediği yok naniknanik

ama ben çok uğraştım ramazanda barışmak için olmadıı :gitme:

kayınvalidem canım o sağolsun annem gibidir öle yakın ama annemin yeri apayrı mafoldumben mafoldumben mafoldumben

e be güzelim salı öğrenmişsin bugün boyatmışsın..hani hamile olduunu bilmiyo da diilmişsin..boyatmıyoruz hamişşken saç..heleki ilk aylar..uslu dur bidaa:)) hayırlı olsun bu arada..sağlıkla al bebeğini kucaiğına

Bence onlar da yanlış anlaşıldılariyoksa kızlarından bir bebeği istemeyen bir anne düşünemem,bir konuşun,bir anlaşın derim kuzuuuumm,
bayramda küslük olmaz bebeğğiiiimm,hele anneyle hiç olmaz gizemiimmmm
merhaba kızlarr yani annelerimizz size bişey danışmak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirimmm olurmuuuu nolurrrrrrrrrrrr.....
haydi sor sorhihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hymarrycim şu kafa olayı olmasaydı normalden yanaydım, ama vakum falan deyince tırstım, doğumdan sogutcak beni bidaa.

zuzuu kızlarrr nolurr yardım edinnnn çok kötü hissediyom kendimiii.. yani kan çok az kısmı karışıyor idarar yolu le atılıyor deniyorr klinik çalışmalarda zararı olmadığı deniyorr .. bikaç profda renk açıcı zarar verir bebeğin katarat olmasına neden olur diye yazmışş hayat boyu affetmem kendimi yardım edin nolurr... egeerrrr sorun teşkil etcekse yan etkisini kaldıran bişey olmalı bişey yapmalıyımm

gizemcim aile ilişkileriniz nasıldır durumun detayı nedir bilemediğim için yorum da yapamıyorum ama enaz senin kadar buruktur anacığının yüreğide emin ol..çok üzüldüm sadece..umarım en kısa zamanda çözülür...

bunun da bilmediği yok naniknanik

lülülülülülü

ama ben çok uğraştım ramazanda barışmak için olmadıı :gitme:

kayınvalidem canım o sağolsun annem gibidir öle yakın ama annemin yeri apayrı mafoldumben mafoldumben mafoldumben

ayy ne kadar sana benziyodu:1shok: gülüşleriniz çok dikkatimi çektiydi gizem annesinden almış gülüşünü dedim hatta...

fisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfisfis

yaa zuzu ben napıcam şimdiii ölim miii

ay yok artık töbe töbe..olan olmuş nana artık yapcak biişiy yok..ama bundan sonrası için lütfen araştırmdan bişiy yapma..sonra üzülürsün..bişiy yoktur iişallah kötü düşünme çok minik daha...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…