2009 Ekim Anneleri

bizim de spinal sezaryen hymarrycim.

selam kizlar size bisey sorcam.. bugün 33+4 oldum.. dünden beri yürüyemez oldum.. kalcamdan asagsi aciyor.. ne oturabiliyorum ne yatabiliyorum.. yasli neneler gibi yürüyorum.. bu neden kaynaklaniyor olabilir..

canım bebişinin başı aşağıdaysa ondandır... artık hazırlanıyolar annesi doğal olarak bizim hareketlerimizi de kısıtlıyorlar a.s

sağol zeynepçim darısı başına inşallah..
ben epudral istiyorum dedim. doktorum spinal tavsiye ediyorum dedi. ne farkı var dedim iğnenin vurulduğu omurilik aralığı farklı dedi. fiyat farkı falan olsaydı mutlaka söylerdi .. fiyat farkı var falan demedi hiç.

akannehir akannehir nihannn yafruumm sen ne diyosun ayhh..

iii geceler .......
hymarry canım bu gece seni gördüm rüyamda...bebişşlerin doğmuş hatta birini kucağıma aldımm....o kadar güzeldiki anlatamammmm.......

amozon cnm hayırlısı olsun bıtanem

bişey sorsam mümkünmu acaba benım en son ultroson kagıtlarımda yazmıyo ama 28.haftamdakı kagıtta 7.18 cm yazıyo acaba senınde bakman mumkunmu o aralardakı kafa capına bıtanem merak ettım karsılastırsak benım bebegımde capraz duruyomuş eger ayın 28 ne kadar donmezse 29 ile 2 sı araında bı gun sec dedı banadaa...
cvp beklıyorum cnm

ayy cnm çok heyecanlı, sağlıkla kızlarını kucağına al inşalllah
hepimiz inşallah canııım,hepimizzzz
oyy prensesler geliyor yaaaa çifte bayram ne güseeelll :asigim:
bu bayramlık yalnız sayılırız,bundan sonraki byramda inşallahh..
hepimizin yavruları sağlıkla gelsin inşallah canııımmmopuyorumnanaktan
canım benim bak onu çok iyi sor,spinal anestezi baş-boyun ağrısı açısından epiduralden çok daha hafif bir anestezi şekliymiş epiduralin aksine,bu yüzden doktorlar şu döenm kesinlikle bunu tavsiye ediyorlar,
netten de araştır müsaitsen,bunu okuycaksın bak,
bir de benim hastanemde devlet spinali de karşılamıyor,öncesinde sorduğum bir hastanede ve yeni doğum yapan bir arkadaşım hastanesinde de karşılanmamış,bunu da ilk kez duyuyorum,,
fark olayını tekrar sor istersen canımm

amazoncummm sağlıkla alman dileğiyle prensesini kucağınaa.....canım benimmm çok mutlu oldum seninn adına.....

canım bebişinin başı aşağıdaysa ondandır... artık hazırlanıyolar annesi doğal olarak bizim hareketlerimizi de kısıtlıyorlar a.s

kizimin basi 20.haftadan beri asagda zaten 26.haftadan beride rahim boynunda kisalma var.. ve sürekli yatiyorum.. persembe günü doktora gittim muayne etti ama henüz inmemis dedi.. o gün bugündür yürüyemez oldum.. ben bu halde nasil dogum yapicam yaa korkuyorum iycene..kanala girmek icin erken bi hafta simdi..

canlarım bu gece erken yatacağız malum yarın bayram...

hepinize huzur dolu mutlu ailenizle ve sevdiklerinizle beraber mutlu bayramlar...

opuyorumnanaktan

akşam oldumu herkescikler burda valla lalimmm

yarın bayramm offff gene annemler yok gene hüzün bende diz boyu offfffffffffff

akannehir akannehir nihannn yafruumm sen ne diyosun ayhh..

sorma kuşum yaaa, muayeneye diye gittim doğum tarihi alıp geldim kafamçokkarıştı
kanala bile girmemiş niyeti de yok dedi. kemikler acılmamış ki girsin yavrucak. vakum falan deyince tırstım zuzucum yaa, böyleymiş hayırlısı napalım artık..

sağol nisancım Şeniz
ah canım bakayım da attım ben o kağıtları, resimlerden birşey anlaşılmıyo diye atıyom artık hep. kafa çapı büyük olsaydı söylerdi mutlaka ama.. bişey demediğine göre normal demekki..

Ayyh Nihan çok heyecanlandım. Benim o güne dr. randevum var sabah 10'da. Sen o zamana Özdeyi görmüş olursun belkim. Canım hayırlısı olsun, belki hiçbirimiz normal doğum yapamıcaz. Ben de normal zor olacaksa bööle planlı sezeryan istiyom.

evet canım doktorlar bu ara kesinlikle spinal tavisye ediyorlar,
birini ödüyor birini ödemiyor diye de hiç duymadım gerçekten
iii geceler .......
hymarry canım bu gece seni gördüm rüyamda...bebişşlerin doğmuş hatta birini kucağıma aldımm....o kadar güzeldiki anlatamammmm.......
ayyyyyy canım benim yaaaaa,ahanda tutamam kendimi ağlarım burda yanii,zaten sabrım kalmadııımafoldumben
inşallah bu güzel rüyayı sana da yoralım da,sağlıkla misler gibi bebeğini kucağına al inşallahhh canıımmŞeniz

hayatım sormaz olurmuyum medical parkta spinal anestezi 2000 tl ama epidural olursan 2550 çünkü epidurali devlet karşılamıyormuş...dr uma sordum ben epidurali tavsiye ederim dedi iğnenin yapıldığı yer farklı dedi..profa da sordum oda epidural dedi...bilemiyorum artık...

amin canım amin.......opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…