2009 Ekim Anneleri

sağlıkla al bebeğini kucağına kuşum..ya benim sıpam da inmedi aşşaya daha..çarşamba da benim kontrolüm war bana da tarih wermesinlerr((

ya şaka maka erken doğumlar neysede artık normal normal ciddi ciddi doğuruyoruz galiba ya..tuhaf oldum ben..bi garibim...

medikal parkta spinal-epidural farketmiyor her halukarda 550 lira farkı alıyorlar canım,biz de orda olucaz kısmetse,
hayret bişey,herkese farklı farklı şey söylüyorlar yaaaaa..
Neyse sağlık olsun da..

amazoncummm sağlıkla alman dileğiyle prensesini kucağınaa.....canım benimmm çok mutlu oldum seninn adına.....

Şeniz sağol canım benim darısı başına..

akşam oldumu herkescikler burda valla lalimmm

yarın bayramm offff gene annemler yok gene hüzün bende diz boyu offfffffffffff

kız daha barışmadınız mı siz ne küslükmüş bu böyle yahuuuu. anakız arasında olur mu böyle yaw..git yarın öp anacığının elini olmaz öle..

sağol gülicim vall aplanlı olmasına ben de sevindim içten içe. şimdi normal istemekte ısrar etsem, kafası büyük olduğu için, belki vaginaya fazladan kesi atmak zorunda kalacaklar, çatım darmış zaten canım yanacak, bi de vakum falan deyince hepten ürperdim yani.. böylesi işime geldi..

medikal parkta spinal-epidural farketmiyor her halukarda 550 lira farkı alıyorlar canım,biz de orda olucaz kısmetse,
Neyse sağlık olsun da..

valla fiyat farkı falan diye ilk defa duyuyorum bu konuda. internette de iğnenin vuruldugu aralığın farklı oldugunu, epudralden daha konforlu olduğu yazıyor..
fiyat farkı olsaydı kesin söylerdi doktorum bana bugun, yatış kağıdımı bile verdi çünkü.. hazırladı herşeyi..

Yaaa kızlar rahimde açılma varmı diye baktıklarında çatının dar olup olmadığınada bakıyolarmı? çatım dar olsa bana açılma varmı diye baktığında sölerdi heralde demi

Yaw bizim ailenin de hepsi ankarada bayramda doursamda gitmeden görseler diye gözümün içine bakıyolar. Aslında baştan sezeryan planlasaydım şimdi kucağımdaydı belki..
Yaa caım ben şimdi 37+0 daki ultrason kağıdına baktım BPD değeri 90.6 yazıyo. Ayyh acaba haftada ne kadar artar ki bu. Bide 100 mm 10 cm ediyo demi, nası olcak yaa. Sanırsam tırsmaya başladım akannehir

valla verebilirler 2 gün var senle aramızda. çatı muayenesi yaparsa çatında darlık faşan varsa verebülüüü... herşey normalse bekletir zuzucum bence..

amazoncum yok yaaaaaaaaaa hayatta gitmem mafoldumben mafoldumben mafoldumben

niye konuşmuyonuz siz allasen çok merak ettim.

Yaaa kızlar rahimde açılma varmı diye baktıklarında çatının dar olup olmadığınada bakıyolarmı? çatım dar olsa bana açılma varmı diye baktığında sölerdi heralde demi

eloş bana bugun açılma yok ama ön kemiğin çok sıkı dar dedi. bunun artık gevşemiş olması lazımdı, bebek çıkarken bu kemik zorlar bizi dedi. artık bu haftalardan itibaren yumuşamış olması gerektiği için şimdiden sonra yumuşama falan olmadıysa o zaman sana da dr heralde çatın dar falan diye..

hamiş olduğumdan beri konuşmuyozzz bebeğe neden dediler bende tartıştım ve koptukk mafoldumben mafoldumben mafoldumben

Canım benim dr. çatının ne durumda olduğu doğum başlamadan anlaşılmaz dedi. Onun içi önceden bakmıcak. Doğum anında oluyomuş açılma, önceki çok net bir fikir vermiyomuşş. Onun için söölememiş olabilirermi acaba...

Neyse sağlık olsun da..

allah allah sen hangi medicalde yapıcan canım bahçelievlerdemi..ben daha yeni konuştum muhasebeyle spinalden fark almıyoruz sigorta karşılıyor ama epiduralden alıyoruz dediler...aynı şekilde dr uma sordum oda epidural tavsiye ederim kesinlikle ama fiyat farkı var sana kalmış dedi...

çok mu zor geldi sorum zuzumkaydirigubbakcemile3

:mymeka: ben daha parmaklanmadım bilemeycem... naniknanik
valla verebilirler 2 gün var senle aramızda. çatı muayenesi yaparsa çatında darlık faşan varsa verebülüüü... herşey normalse bekletir zuzucum bence..

..

bekletsinn pülüüsss :CüvCüv:

amazoncum yok yaaaaaaaaaa hayatta gitmem mafoldumben mafoldumben mafoldumben
anaaaaam ben mevzuyu yeni duyorum affedin ama gizemim kendi annenden bahsediyoz demiiakannehir,
olurmu hiç öyle şey annem yaaaa:gitme:
28inde kaydirigubbakcemile3
gül gül kikiri kikiri
eğer tutarsa geçmişten bulup yazımı buraya koyucanmı Hymarry bildi diye kaydirigubbakcemile3
evet canım sana katılıyorum,
3 gün önce ikiz annelerimizden biri doğum yaptı medikanada spinal ile,
vallaha ilk gün gittim ziyarete maşallahı vardı,süpperdi diyordu,dolaşıyordu maşallahh

38. haftada alıyolarmış gülicim. 38 . haftanın içinden bir gün seç dedi bana.
benim 36+4 te 90 mm di. bugün 37+5 96.7 mm olmuş. 12 günde 6.7 mm büyümüş. daha da büyür dedi. sınır 101 dedi. evet işte 10 cm kafa ne demek yani. herkesin 10 cm tam açılmıyoki. bu sefer alttan kesiyi de bol atçaklar vakum da takıcaklar. kulağa hiç hoş gelmiyor yani öfff..

ayy bu uyuz dr bana hiç böle açıklama yapmıyo:1closedeyes: herşeyi ben soruyorum:mymeka:yumuşamadanfalanda bahsetmedi hiçCADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…