2009 Aralık Anneleri

nasılsınız arkadaşlar nasıl gidiyor bebişler imi.bizim popomuz hala geçmedi troysd de işe yaramadı ne yapacağım ben ya dahada büyüyor pişik.çok canı yanıyor oğluşumun

nasılsınız arkadaşlar nasıl gidiyor bebişler imi.bizim popomuz hala geçmedi troysd de işe yaramadı ne yapacağım ben ya dahada büyüyor pişik.çok canı yanıyor oğluşumun
çok geçmiş olsun canım pişik kremleride işe yaramıyor demek, inşallah biran önce geçer de yavrun da rahat eder sende, çok zor oluyor onlara ufak bişey oldumu canımız gidiyor, Allah yavrularımıza sağlıklı ömürler versin..

amin cnm.sen ne kullanıyorsun yok dimi bebişinde pişik

Merhaba, çok geçmiş olsun, pişik için pepanthenin merhem olanını kullanmayı denedin mi bilmiyorum ama bir kaç arkadaşım tavsiye etmişti bana. onlar kullanmış memnun kalmışlar..

geçmiş olsun. hematem krem kullanmayı dene istersen. yeğenimde de pişik problemi vardı troysd işe yaramadı ama hematem kullandıkça sorun ortadan kalktı. bende kızıma sebamedin kremini kullanıyorum çok şükür pişik sorunumuz olmadı. oğluşunun atını aldıkdan sonra da hemen bağlama biraz hava alsın. tekrar geçmiş olsun

Merhaba, çok geçmiş olsun, pişik için pepanthenin merhem olanını kullanmayı denedin mi bilmiyorum ama bir kaç arkadaşım tavsiye etmişti bana. onlar kullanmış memnun kalmışlar..

onlarıda kullandım cnm ama hiç biri işe yaramadı.hemen bağlmyrm zaten ama çok kaka yapıyor her bezinde oluyor saatte bir değiştiriyor bezi fazlada bekletmyorum ama bilmiyorum nasıl geçecek bugünde niveanın pişik kremini deneycğim bklm

geçmiş olsun canım.benim kızımın da olmuştu.pütür pütür kabuk gibi sert bile olmuştu.önce ıslak mendilimizi değiştirince bi toparlamıştı ki bu arada bepanthene kullanıyorduk.sonra iki gün içinde birden arttı.arkadaşım tavsiye etti nivea pişik önleyici krem aldım.şimdi kızımın yanakları gibi popişi valla kaydirigubbakcemile3 hala bepantene de kullanıyorum ara ara..inşallah siz de en kısa zamanda atlatırsınız..

cnm bende bugün nivea aldırtıyorum inşallah dediğin gibi olurrr kıpkırmızı pütür pütür bizimkide

arkadaşlar, benim oğlum çıplak kalınca inanılmaz korkuyor ve çok ağlıyor hatta ağlamaktan katılıyor. banyo yaptıracağım ve üzerini değiştireceğim zaman resmen strese giriyorum. doktor fototerapiden dolayı olabileceğini söyledi.orada çıplak yattığı için. Fototerapi alıp böyle bir problem yaşayan oldu mu?

biz öyle problem geçirmedik ama bence doktorun doğru söylmiş. çok mantıklı .geçer inşallahj en kısa zamnda

bizde yasadık aynı problemı bak şimdi şok oldum demek ondanmış bizimkiside 10 gun yogunbakımda kalmıştı çıglık çıglıgaydı altı açılınca geçti ama daha sonra dokun ona sev karnını falan bacaklarını yavas hareket et ben altını degiştirirken 3-4 kere kucagıma alıyordum susuyordu tekrar devam edıyordum yıne aglıyordu ama öyle öyle geçti banyo yapmayıda çok sevıyor masallah benım elım hep karnında sevıyorum okşuyorum babası suyu dokuyor ben sabunluyorum kızımı sesı çıkmıyor o zaman dene istersen

bende bepanten kullanıyorum fatma ama uzerınde merhem yazması lazım o iyi geliyor çok çeşidi varmış bepantenın

arzu burun damlası kullanmıyormusun yada sprey kullanmak şartmış o yuzdendır kesın

aralık anneleri 17 gün oldu normal doğum yaptım dikişlerim hala düşmedi. nrmal doğum yapan anneler sizinki ne kadar sürdü.?çok fazla ağrı yok zaten 3- 4 dikiş var ama hala iplikler sallanıyor.

normal dogum yapan bulman çok zor ama :)

fatma ve arzu resimleri yenıleyın artık oglanları görelım bakalım son hallerını :)

bende bepanten kullanıyorum fatma ama uzerınde merhem yazması lazım o iyi geliyor çok çeşidi varmış bepantenın

merhemini değilde kremini almıştımmm.ama çok pişik şuan önce geçirmek lazımm o geçirirmi acaba.geçtikten sonramı kullanayım .bugün nivea alacağım birde onu deneylm dedim merhemide alayım bklmm.denemekte fayda var.neler neler denedimmm. ama geçmedi cnmcmm.ya siz ne yaptınız nasılsınız.çok asitli diyorlar bibimkinin kakası için sanırım ondan ıslak mendil bile kullanmıyorum su ve pamukla temizliyorummm

selam canım biz iyiyiz oğlumla. aynı sorun oğlumdada vardı. hametan bepanten troysd dalin pişik kremi zeytinyağı denedim olmadı, bezi yaramamıştır dedim değiştim markayı olmadı, ıslak mendildendir dedım su ve pamukla temizledim olmadı. en sonunda her bezini almamda güzelce temizleyip altını 10dk. kadar açık bıraktım geçti çok şükür. bence bir dene. tabi elektirikli sobayı yaktım bebemin yanında her ne kadar kaloriferler yansada.

sen onu havalandırarak geçireceksın sanırım fatma bide sildıkten sonra kurulayıp sur kremı ıslak bırakma poposunu inşallah işe yarar
merhemı bu işe yarayanmış annem ablamın kızınada onu surdu hep merhem olmayan birişe yaramıyormuş
topragın resmını koymak ıstersen kullanıcı panelınden ayarlar özellıklerınde avatarını degiştirden koyacaksın geçen sormuşsun fatma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…