2009 Aralık Anneleri

tc kimlik no sorgulamadan oğlumu kontrol ettim ay daha bi hoşuma gitti orda da çıkması:kedi:

Ben de hiç duymuyorum cnm o emziği meşhurmuş ama:d
bende durmadan oğlum atıyor emziği ben veriyorum geri sürekli böyleyiz şuanda öyle:)

:)))) aradım google da anladım hangisi olduğunu pazar emziği :))):ecrin_bebek:

HAYIRLI akşamlar pelin kardeşim :))

canım mina aşının sıkıntılarını nasıl geçirdi??
bi de fatoş emzik ne??:ecrin_bebek:

iyiakşamlar guzel anne :)
asıdan geldık 3 saat sızdı resmen sonra sabaha kadar 10 dk bır uyandı atesı çıkar gıbı oldu 6 saatte 1 calpol verdim üstünü ince gıydırdım atlattık ertesı gunde mızmız halsızdı bugun çok şukur bişeyi kalmadı
bide calpolmu yaptı asımı bılmem saat bası kakalıydı bezi bugun geçti
fatoş emzık ücra yerlerde satılan :)
damaksız adi bır emzık emzık almayan bebişlerın kesın aldıgı söylenıyor dıger topıklerde
eskı bakkallarda satılan emzıkmış bende bakklda buldum zarzor bakalım alacakmı
emzıgın ustunde fatoş yazıyor :)

ne iyi etmişsiniz. Mina duruyor mu dışarda rahat. Biz geçen hafta a.v.m ye gitmiştik canberk pek durmadı pusetinde kucak istedi hep.

ben babyslınge koyuyorum duruyor ebru göztepe sskya gıttım dogumparası için dışarda bekledık hava guzel dıye hoşuna gıttı açıkhava arabaya gıdıp emzırdım sonrada avmde yanıma bıberonla mama almıştım rahat ettım
tc kimlik no sorgulamadan oğlumu kontrol ettim ay daha bi hoşuma gitti orda da çıkması:kedi:

benimde nufus cuzdanını çıkardıgımızda hoşuma gitmişti anne kısmında adımın yazması falan çok degişik duygular

ohhh MAŞALLAH kızıma hepimiz sorunsuz geçiriririz inşALLAH... baktım canım googledan anladım hangi emzik olduğunu yanlız çok doğru bişi benim kızda aynı modelin chiccosunu almıştı kuzenimin bebeğide aynı modelin dalin markasını almış ....salak avent yapsa ya öle model saçma sapan bi şekilde emzik yapıyolar tabii almaz uşaklar :)))

canım kg işleri nasıl gidiyor?? ben yine çikolataları hüpletiyorum şimdide kociş tost yapıyo zemuszemus ama bu arada ben hamile kaldığım kilodan 6 kg azım ))

selam kızlar...
bugün aşı olduk 2 bacak bi koldan...kuzum ağladı ben ağladım offff analık offf çok zormuşsun
pelincim benim kızım o memeyi hiiiç almadı hadi diğerlerini 2 çekeledi ama onu ağzına bile sokmadı maalesef umarım sen başarılı olursun canım
kızımın burnu tıkalı ben nezle olduğunu düşünüyordum ama dr.değil dedi ve aşılarını yaptırdı kızım bu arada ALLAHIM NAZARLARDAN SAKLASIN6400 olmuş boyuda 56 cm:)delikafadulden

Hmmm anladım bu benim küçükken 6yaşına kadar emdiğim emzik:kedi:kaydirigubbakcemile3

kız doğrumu duydum gebelik öncesinden altı kilo az nassı yaneeee:teytey:

bak ne guzel anlaşıyorduk olmadı böyle
eskıden takıp edıyorsan topiği bilirsin ben pek hoşlanmam hamılelıkte az kılo alandan ve dogum sonrası hemen verenden alsanaalsanasmilekaydirigubbakcemile:mymeka::tomato:
:) 1 şubata kadar dayanıp tartılmayı düşünmüyorum hayatımda ilk defa 1 ay tartılmamış olacagım tabı dayanırsam
nasıl yanı burcu ya nasıl veriyorsun o kadar yemeye eyvahedigeldismile

umarım geceniz ve yarınınızda sorunsuz geçer...

Hmmm anladım bu benim küçükken 6yaşına kadar emdiğim emzik:kedi:kaydirigubbakcemile3

ne dedin sen ne dedin sen:sm_cool::sm_cool:delikafadulden
6 yaş mı oğlunda sana çekmez inşallah:))
nazancım nasılsın canım,oğluşumuz nasıl napıyo?:1hug:

ne dedin sen ne dedin sen:sm_cool::sm_cool:delikafadulden
6 yaş mı oğlunda sana çekmez inşallah:))
nazancım nasılsın canım,oğluşumuz nasıl napıyo?:1hug:

kaydirigubbakcemile3 ay valla öyleydi hatırlıyorum da biri ağzımda biri de elimde olurdu birde illa.birisi gelince kapının arkasında emermişim zorla bıraktırmışlarkaydirigubbakcemile3
oğlum iyi cnm ah bir de uyusa bakışıyoruz şimdi yanımda arada konuşuyorum ona gözleri cin gibi.sen nasılsın kızın aşı olmuş çok geçmiş olsn canm inş.bir sıkıntısı olmaz.maşallah ayrıca kilosu çok güzel sütün yarıyor demekki

:)))))))))))) ben hamileyken çok giremiyodum bilmiyodum canım :)))))) canım yapı meselesi yaaa tamamen hayatım boyunca ince uzun oldum hep...ama ne zamanki antidepresan içmeye başladım işte o zaman pompayla şişirilmiş gibi oldum...hamile kaldığımda da içiyodum 82 kiloydum (bu arada boyun178) ilacı kesince 77 ye düştüm 87 yle doğuma girdim şimdide 76 yım...aslında az kilolar deil bunlar ama boyum olduğu için zayıf duruyorum...bi de ben hiç yemek yemem hep abur cubur bilmiyorumkismile

RABBİM NAZARLARDAN SAKLASIN HEPİMİZİN BEBİŞLERİNİ
:)))OĞLUN İNŞALLAH SANA BENZEMEZ BU EMZİK KONUSUNDA:))
40 INDAN DÜZELİR NAZANCIM İNŞALLAH HEP ÖLE DE:1hug:RLER YA

hadi canım ben hiç emmemişim kızım bana çekti sanırım

hadi geçmiş olsun bende agladım eşim kötu kötu baktı bana güçlü olmalıymışım anneymışım artık o kadar kadın varmış benden baska aglayan görmuşmuyşüm sankı bılerek aglıyorum dayanamıyorum ne yapayım sen bunları dıyorsun dıye aglamayacagımımı sanıyorsun dedım bende :)masallah kızına annesı ınşallah kolay geçer şu 2 gun ikiniz içinde

o kadar sey yazmışsın kılo muhabbetı görunce sırf ona cvp yazmışım :)
inşallah cnm sorunsuz atlatsın tum bebişler aa hiç duymadım chıcconunda o modelden oldugunu nuk avent chıcco almadı bızımkısı dıye son çare bunu arayıp bulduk ama bakalım ne yapacak bebegım suratınada kocaman oldu
bende tuzlu fıstık yememek ıçın savas verıyorum şuan gidip eti form yıyeyım bari elalem tostunu yesın kocasını beklesin çaglanın durumuna düşme sonra:roflol:

SAĞOL pelincim şu 2 gün geçse de sorunsuz bi ohhh çeksem:)
canım bende hemşire olmamama rağmen aşı odasını tek ettim ada aşı olurken:)
eşimle bizim aramızda da aynı diyolog geçti,sonuna da olmazsa olmazı ''utan hemşire olacan bide''si eklendi...
bende bugün ağladım o ağlarken yüreğim dayanmıyo bi de onun ağlamasına
pelincim mina ve ada erken doğup küvezde kalıp onca acı çektiler her ne kadar hatırlamasalarda onun için daha metanetli daha katı bebek olacaklar bence:):teselli:

canım chicconun o modeli yok artık benim kız 10 yaşında oldu :))) ama aynı model tansaşta var aklında olsun bakalım alıcakmı nazlı mina :))

çağla kimki?? o damı tost yiyo???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…