2009 Aralık Anneleri

:umursamaz:
eyvahedigeldismile
alsanaalsanasmile

selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl gecelerı uyuyormusunuz
Bizde şu pis gaz sancıları yüzünden gece pek uyku yok. Ancak kucağımda yatarsa uyuyor. Ben yarı oturur vaziyette belimin ağrısıdan uyuyamıyorum oğlan uyusada.
Bırak başka odada yatmayı, bırak yatağında yatmayı, yanımda bile yatmıyor şu an koynumda yatarsa uyuyor. Yanıma bıraktığım an iki dakika sonra başlıyor kıvranmaya, sonra da viyak viyak bağırıyor.
bacım sen ne yapıyon pardonbayanssulusmile
Melikeeee sen ne yapıyorsun? Kızın nasıl? Geceler nasıl?

bazı geceler iyi 2 saatte bir kalkıp emiyor uyuyor ama bazı geceler nöbet kımıl kımıl durmuyor ama gene de şükür

bazı geceler iyi 2 saatte bir kalkıp emiyor uyuyor ama bazı geceler nöbet kımıl kımıl durmuyor ama gene de şükür

kuzu zeynep :)) benimkide kımıl kımıl oluyo ağlamasınlarda napalım memede dururlar ömerinde düzeni doğduğundan beri aynı gece 2 den sonra mutlaka memede olacak...ben odasında koltukta oturuyorum emzirirken bazen uyuyakalıyorum kıyamam tısır tısır bi ses geliyo bakıyorum kendini kurtarmaya çalışıyo :gitme:

Benimkide şuan yanımda anakucağında gözler cin gibi hiç uyku yok gece birden önce uyumuyor zaten yeni çıkardı bunu

benimkide şuan yanımda anakucağında gözler cin gibi hiç uyku yok gece birden önce uyumuyor zaten yeni çıkardı bunu

benım zıllıde uyuyo 12 gıbı uyanır 3 gıbı uyur ama ondan sonra yarım saatte 1 saatte gerı uyanıyo sabah 9 kadar bunu ögrendı bıde aksam uyuyo gece uyanıkkk

ooo duyan gelmiş ne guzel :)
nabersınız kızlar
mina memede uyumaya çalışıyor
bugun 11 den beri dışardaydık hava süperdi az önce gırdık eve
umranıyede fatoş emzık buldum :)
aldı ama 3 dk sonra attı agzından
bakalım yarın deneyecegım alışacakmı meshur fatoş emzıge

HAYIRLI akşamlar pelin kardeşim :))

canım mina aşının sıkıntılarını nasıl geçirdi??
bi de fatoş emzik ne??:ecrin_bebek:

benım zıllıde uyuyo 12 gıbı uyanır 3 gıbı uyur ama ondan sonra yarım saatte 1 saatte gerı uyanıyo sabah 9 kadar bunu ögrendı bıde aksam uyuyo gece uyanıkkk

akşam 6-7 den gece 1e kadar uyanık desem:umursamaz: sonrda 1saatte 2saatte uyanıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ben de hiç duymuyorum cnm o emziği meşhurmuş ama:d
bende durmadan oğlum atıyor emziği ben veriyorum geri sürekli böyleyiz şuanda öyle:)

ne iyi etmişsiniz. Mina duruyor mu dışarda rahat. Biz geçen hafta a.v.m ye gitmiştik canberk pek durmadı pusetinde kucak istedi hep.

akşam 6-7 den gece 1e kadar uyanık desem:umursamaz: sonrda 1saatte 2saatte uyanıyor yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ya deme bari gece uyusa aksam uyaniksa gece uyumai gerek ama demekki ayni gece uykusunu sevmiyo bizimkilerr:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…