2009 Aralık Anneleri

kızlar ya şimdi baktım bebeğin kafasında bi damar atıyo sürekli sağlarını hareket ettiriyo yakından bakınca iyice piskopat oldum sizinkilerdede var mı aynı şey

Bıngıl deniliyormuş ona. Birde duyduğum doğruysa en son bebişlerimizin o bölümü kapanıyormuş. Çok hassasmış atarmış dediğin gibi. Sonradan düzelcekmiş yani.

Arkadaşlarım tekrardan sizlere kavuşmak çok güzel. 4-5 günde bir takip edebiliyorum ve önemli bilgilerinizi gereksiz bişeyler yazılmadığı için rahatça yetişebiliyorum konulara cevap, soru için filan. Sağolun. Herşey istediğiniz gibi gerçekleşsin. Yeğenlerimle sağlıklı bir yıl diliyorum sizlere.

kızlar merhaba<.. internet problemim çözüldü oğlum uyuduğu müddetçe sizlerleyim:))

sizlere birkaç sorum olacak.. biz doğumdan sonra 5.gün kontrole çağırmışlardı o zaman gittik.. sonrasında hiç gitmedik daha kontrole.. yarın gideyimmi randevu alıp ne diyosunuz.. şimdi gülersinizde siz bu soruya:)) ama inanın cahil gibi oluverdim sanki..
..
birde, oğlumun dilindebir beyazlık oluştu, pamukçuk denen şey olabilir mi.. aranızda bunu yaşayan var mı? sanki o şey yutkunmasını zorlaştıryor gibi birşey oluyor yavruma.. dili bööyle baya bir beyaz ne yapmalıyım blen varsa fikir verirse sevinirim..

kızlar merhaba<.. internet problemim çözüldü oğlum uyuduğu müddetçe sizlerleyim:))

sizlere birkaç sorum olacak.. biz doğumdan sonra 5.gün kontrole çağırmışlardı o zaman gittik.. sonrasında hiç gitmedik daha kontrole.. yarın gideyimmi randevu alıp ne diyosunuz.. şimdi gülersinizde siz bu soruya:)) ama inanın cahil gibi oluverdim sanki..
..
birde, oğlumun dilindebir beyazlık oluştu, pamukçuk denen şey olabilir mi.. aranızda bunu yaşayan var mı? sanki o şey yutkunmasını zorlaştıryor gibi birşey oluyor yavruma.. dili bööyle baya bir beyaz ne yapmalıyım blen varsa fikir verirse sevinirim..

Bana doktor dogdugu tarihte her ay gelceksin dedi . 17 Aralik dogumlu Eylül her ayin 17 de gidicez .

..

1 aylıkken asıya gideceksın zaten arzucum orda tartılacak boyu bası olçulecek doktor var orada şikayetın varmı dıye ılgilenecek sizle ama aska çözemedıgın problemın varsa ardayla ilgili git çocuk doktoruna
pamukçuksada efer bızde olmadı ama olunca karbonatlı suyla ıslatımış tulbentle sılecekmişiz cnm annemdemişti

2 dakika naz yapayim geyik yapayim dedim Eylül uyandi . 5 dakika uyuyup nasil fildir fildir oluyo bu cadilar ya

Bana doktor dogdugu tarihte her ay gelceksin dedi . 17 Aralik dogumlu Eylül her ayin 17 de gidicez .

ben 1 haftalıkken ve 1 aylıkken gittim cigerleri için birde 45 gunlukken gıttım ama şikayetım olmazsa gitmem hastane ortamıda bana kötu geliyor mesela önumuzdeki ay asısı yok o ay gıderım doktora kılo boy durumu için

arzuuu nbr denk gelemıyoruz özledım senı

bende özledim pelin canım beniiim...
iyi valla nolsun işte uğraşıyorum.. emişip duruyoruz oğluşla.. kaka yapıyor sevince boğuluyoruz.. gaz çıkarıyor göbek atıyoruz filan dünyamız baya bir küçüldü:)))

şimdi de şu dilinde ki beyazlık beni meraklandırdı..

burcu bende öyle yapayım o zaman benim mal doktorum bişey demedi.. bende malım ki sormamışım.. nasılsa sağlık ocağında kilosuna filanda baktık.. ben de ayın 17 sinde gideyim.. gayet mantıklı.. zaten artıkın arabamız da gok:KK43:(

kızlar benim kıımın göbeği hala düşmedi:KK43:( bugün 20 günlük oldu sinirim bozuluyo artık

arzu eğer dlinin üstüne beyaz boya sürülmüş gibiyse sütten oluyo o şu an benimkide öyle mesela.ama küçük parçacıklar halinde beyazlıklar varsa pamukcuktur.pelinin söylediği şekilde silersen geçer cnm..gaz probleminiz ne alemde daha iyidir inş.

anaaam kızlar 20 günlük olmuşuzzz oğluşla.. burcu sende...
vay be..
şu kırkımızda bir çıksaydı ya.. bu arada dün çok üşüttüm evde ameliyat yerim acıyor biraz..
kilolar ne durumda kızlar. .. benim göbek baya bir gitti.. ama tabiki de eskisi gibi diil.. o karından benim hiç umudum yoktu, oyüzden buna da şükür diyorum..
çatlak hiç yok.. 74 le doğuma girdim, şuan 64 kiloyum.. hamilelik öncesi 50 idim :KK43:((
kotlarım buluzlarım, hiç birşeyi olmuyor.. çok mal gözüküyorum gibi geliyor..
kanamanız ne durumda kızlar.. benim arada bir pembelik geliyor hala.. ne kadar sürecek bilen varmı.. ben kocamı özledim..:))

anaaam kızlar 20 günlük olmuşuzzz oğluşla.. burcu sende...
vay be..
şu kırkımızda bir çıksaydı ya.. bu arada dün çok üşüttüm evde ameliyat yerim acıyor biraz..
kilolar ne durumda kızlar. .. benim göbek baya bir gitti.. ama tabiki de eskisi gibi diil.. o karından benim hiç umudum yoktu, oyüzden buna da şükür diyorum..
çatlak hiç yok.. 74 le doğuma girdim, şuan 64 kiloyum.. hamilelik öncesi 50 idim :KK43:((
kotlarım buluzlarım, hiç birşeyi olmuyor.. çok mal gözüküyorum gibi geliyor..
kanamanız ne durumda kızlar.. benim arada bir pembelik geliyor hala.. ne kadar sürecek bilen varmı.. ben kocamı özledim..:))

kılo deme bana takıldım kaldım 1 aydır nerdeyse hiç vermedım 7 kılo var daha gdecek tatlıyı kestım bakalım işe yarayacakmı
kotuma glrdım ilk defa dun ama hemen çıkardım o poposu bol kot tayt gıbı oldu
gercı bunada şükür 15 gun önce kapanmıyordu

arzu eğer dlinin üstüne beyaz boya sürülmüş gibiyse sütten oluyo o şu an benimkide öyle mesela.ama küçük parçacıklar halinde beyazlıklar varsa pamukcuktur.pelinin söylediği şekilde silersen geçer cnm..gaz probleminiz ne alemde daha iyidir inş.
canım sorduğun için sağol, gaz çıkarabiliyo artık.. şimdi de iki günde bir kaka yapıyo ve bizde her ağlamasnı buna bağlıyoruz.. daha doğrusu etrafımdaki bilmişler buna bağlıyor ve beni sinir küpü ediyorlar.. çocuğu kucaklarına atıp kaçasım geliyor..
aç mı acaba..
kaka yapamadıya ondan..
süt yetmiyor heralde..
niye ağlyor ki bu..
hey allahım sen aklıma sahip çık..

kılo deme bana takıldım kaldım 1 aydır nerdeyse hiç vermedım 7 kılo var daha gdecek tatlıyı kestım bakalım işe yarayacakmı
kotuma glrdım ilk defa dun ama hemen çıkardım o poposu bol kot tayt gıbı oldu
gercı bunada şükür 15 gun önce kapanmıyordu

maaşallah kız peliiin iyi gidiyorsun sendeolumunekankayizsmile... hiç şikayet etme.. tayt gibi de olsa girmişsin o kota sonuçta..
benim baldırlarımdan yukarı geçmiyor..bilmiyorumkismile

X