2009 Aralık Anneleri

burcu mailine bak bir
dun tum gun ve bugun kaka yapmadı mına ne yapsam acaba fikri olan varmı kızlar

nazan ne yaptın uyuku bıraz duzene oturdumu
arzu olurmu oyle şey gel istedıgın zaman arzu okuyunca cvp yaz merak attım rapor işini hallettınmı

Burcu Eylülü de gonderiiim mi sana ?

gönder gönder ben ikisinide mıncıklayarak uyutayım :)) benim bu sepet oğlum küçücük kalıcak uyumadan büyünürmü hayır tabikii...ama anlatamıyorummmmkkiiiiiii :))

Bi gazi bu kadar dusuncegim hic aklima gelmemisti valla :) Bende o kusma olayindan beri egimli yatiriyorum eylülü bi de guvenli yastik almistim mutlaka yan yatiyor ama yine kusunca burnundan kusuyor .

çok geçmiş olsun canım yaaa! stres yaptım bende inan, niye bu çocuğun burnundan geliyo kusmuğu, bu kadın ne uyuyabilir ne tuvalete gidebilir diye!
anneme anlattım böyle böyle diye, olur bazı çocuklarda geçer bir zaman sonra dedi, yan ve yastıklı yatırsın dedi,
inşallah tekrarlamaz canım benim, burnuda yanar kusunca bebemin burnundan geldiği için :gitme: :çok üzgünüm:

adın yasemın mı senın
ne zamandır yazıyorsun ama ben adını bılmıyorum :asigim:

gönder gönder ben ikisinide mıncıklayarak uyutayım :)) benim bu sepet oğlum küçücük kalıcak uyumadan büyünürmü hayır tabikii...ama anlatamıyorummmmkkiiiiiii :))

Pelinle oyle hayal kuruyoruz zaten :) Ben Minayla Eylüle bakcam Pelin gezcek . Pelin bakcak ben gezcem filan ne kadar saglikli psikolojilerimiz var gerci belli oluyo r.

Ustumden atmistim ne guzel dun yine oldu iste. Rezeneden supheleniyorum ama

tamam ereglıye gdyrz burcu ıkısınede bakacak 3 saatte gıderız arabayla :)

tamam ereglıye gdyrz burcu ıkısınede bakacak 3 saatte gıderız arabayla :)

keşkeeeeeee gelsenizzzzz, nazanda var...ben bakarım uşaklarınıza hepinizinkinin süt annesi olurum hem :))))

bişi sölicem: bu lohusa şerbeti çok süt yapan bir şey aklınızda olsun, bi de içinde tarçın ve karanfil olduğu için sakinleştiriyoda aklınızda olsun ))

bi de bişi daha sölicem: büyüklere yani annelere bir hediye yapacak olursanız digital çerçeveyi tavsiye ediyorum içine çocukların resmini koyarak hediye ederseniz çok mutlu oluyorlar....biraz ağlıyolar ama değiyo )

Bana uyar valla. Yanliz aylar sonra bu kadr cok durabilidim Allahim kk. da
masallah de

yaza geliriz inşallah burcuyla bir haftasonu kızları alıp
ben sakınleşirsem uyur kalırım bıryerlede :)
kıyamam annecıgıne ne kadar zaman daha orda annen burcu ankarada oturuyor dımı aslında

inş.beklerim ve çokda sevinirim....
evet canım ankarada oturuyor...2007 de babamı kaybettiğimiz için uzun süre kalabiliyo yanımda...yaza kadar kalır ben delirtmezsem kadıncağızı :))) durunun okulu tatile girincede fethiyeye gidiyoruz 2.5 ay orda oluyoruz canım...annem evde kalmıyo sabah geliyo eve akşam otele dönüyor....Allah razı olsun benim annemden bütün '''kız annelerinden'''

bi tane foto ekledim bende :))

Allah rahmet eylesın burcucum babana
enıyısını yapıyor gece kalmayıp karşı komşunda yuz bulup gelir yoksa :)
bende ekleyeyım mınanın fotosunu gaza geldım :)

adın yasemın mı senın
ne zamandır yazıyorsun ama ben adını bılmıyorum :asigim:

eveeeeet yaseminim ben olumunekankayizsmile
anneler çok şey biliyoda biz pek kulak asmıyoz galiba. benimde annem demişti yeğenim tuvalete çıkamayınca yok yaaa ohaoldumsmile demiştik ama mecbur kalınca denedik işe yaradı zemuszemus

Allah rahmet eylesın burcucum babana
enıyısını yapıyor gece kalmayıp karşı komşunda yuz bulup gelir yoksa :)
bende ekleyeyım mınanın fotosunu gaza geldım :)

amin canım çok tşkler...tabii ya hiç sorma 6-7 kere geliyo herhalde kalsa 10 u tamamlar karşı komşum :)))

ben resim eklemeyi albüm yapmayı bilmiyorum ama bunu yapabiliyorum
bakın teyzeleri oğlanıma :asigim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…