Doğuma Hazırlık 2009 anne bebek cocuk fuarı

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
471
18
Arkadaslar bu fuara giden var mi.yada ben bilgilendirmis olayim.Ama ucret hakkinda bilgim yok. ne kadar bilen varsa yazar mi

FUAR TARİHİ ve SAATLERİ

Tarih 26 Şubat – 01 Mart 2009
Saatler Perşembe 10:00 - 19:30
Cuma 10:00 - 19:30
Cumartesi 10:00 - 19:30
Pazar 10:00 - 18:00

Yer CNR Fuar Merkezi Istanbul

ben son 3 yıldır gidiyorum. ilk 2006 senesinde gittiğimde fuar gerçekten çok hoşuma gitmişti. bir sürü dergi almıştım. ancak daha sonraki senelerde neden bilmiyorum fuarın hol sayısını azalttılar, eski havası kalmamış gibi geldi bana. 2 senedir gidiyorum ama çok hoşuma gitmiyor açıkçası. bilmiyorum belki bu sene de giderim, gidersem yazarım buraya yerimseniben

pekii size bisey sorsam.satilan urunler fiyat olarak ne civarlarda piyasasina gore pahalimi yoksa uygunmu acaba.genelleme yapabilirmisiniz kabaca.

tesekkurler:1hug:

arkadaslar bu fuar tam olarak nerde ben anadolu yakasında kartalda oturuyorum özel arabamla nasıl giderim? birde bebek araç gereçleri de var dimi ?

Fuar avrupa yakasinda CNR de. Bilet Ucretleri 10 tl imis .Ulasim bilgisi ise soyle

Efem Fuar

ay ben gidemedim çok uzak bana malesef gidenler inş aradıklarını bulurlar ne güzel gitmeyi çok istiyorudum benim yerimede gezin arkadaslar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…