2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

kıslar picamalar çok güzel.ben de gezdim bu gün ama hangisi kullanışlı olur karar veremedim.kiminiz tek parça gecelik de almşsınız.ben hiç sevmiyorum tek parça.ne yapayım sizce.kısa kollu ve uzun kollular arasında da karar veremedim gerçi sıcak olur.ama bir de klima bazen üşütebiliyor.tecrübeli anneler yardım edin azıcık.başak derya esrako başka var mıydı ki?

canım gecelik benimde pek tercihim olmayan birşey ama mecber alınıcak dogumdan sonra çok rahat ediceksin normal dogumda yapsan dr gelip alttan karnını ovarak kanamanın miktarına bakıyor pijamayla zor olur hastaneden çıkarken giyersin cicilerini inşallah hastanede fazla klamayızda evlerimizde rahat rahat yatarız kuzularla

demekki önden düğmeli kısakollu bir tek parça gecelik ve sabahlık bir de pijama takımı alacağım.çok teşekkür ederim.kafamdaki karışıklık gitti..şimdi netleşti.iyi ki varsınız canlarım.

Dido bacım.. onden dugmelı olması sart oncelıkle.. ıkıncısı kısa kollu olsun, en azından usursen ustune bısı alabılırsın.. ucuncusu muhakkak bı gecelık sart annem.. bende kesınlıkle gecelıge sıcak bakmayan bır tıpım ama sart ıste.. mecbur alıcas

Bu arada prensesımın cıcılerı cok gusel.. zevklı kadınsın, orası malum.. gule gule kullansın kuzun, en gusel gunlerde.
teşekkür ederim evrişim.benim jübile yapmama var daha.al ala bitmiyor.nevresim takımı var,tırnak makası ,aspiratör,pişik önleyici krem var daha..bir de göğüs pompası alsam mı ne dersiniz? aventi beğendim..yani hastane de lazım olur mu..bunuda başak ve esrakoya deryaya sorsak unutmadan.
Dide kızçene güle güle giydir cicilerini. Hepsi çok güzel. Hele papatyalı ayakkabıya bayıldım. Yumuk yumuk ayaklarda ne güzel dururlar.

sağol aidaa..o ayakkabıları babası beğendi illa alalım dedi.giydireceğimiz günler de gelir inşallah.

eftelya çok güzel şeyler almışsın. Mavi takımını çok beğendim. Güle güle giy. Ben hastaneden çıkarken giymeye bişi düşünmedim henüz CADIARZU
Kadriye, Nesrin siz de çok güzel şeyler almışsınız kızlar.. Güle güle kullansın sıpalarınız :)

Kadriye, Nesrin, Eftelya çok güzel cicileriniz...mutlu günlerde sağlıklı bi şekilde giyinin inşallah...

Sağolun teyzeleri oğlum teşekkür eder : )

teşekkür ederim petrik..daha güzelleri çağanın olsun..tabi erkek cicileri

babycim güle güle giydir canım çok şirinler ama bişi sorcam ikinci foto önden görüntüsümü çözemedim -tatlicadiarzu-

X