2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

Hiii Esraaaaaaa, bu ne yaaaaa, ulen bitirdinn beni be kadınnnn, nerden buldun bunu beeaaaaaa delikafadulden

Fu arada o pıjamaları zaten sonunce gıycemm, hemen saldırma üstümeee, gıcccccıııkkkkkkkkkkkkkkkkk

ne orjin dimiii kuzeyin adı yazan o kurabiyeleri yemek ne zevkli olurdu kaydirigubbakcemile3

Veeee Kuzi Bey in bugun alısverısının jübilesini yaptık.. bizim tüm ihtiyaclarımız bitmiştir arkadaslar :))))

Evrim çok güzeller, güle güle giysin oğluşun.

Bunlar bodylerimizin bir kısmı. Bu arada alttaki de bebişimin oyun minderi. Onu bu minderde yuvarlanırken hayal ediyorum hep. Kuzuuuuum, Allah'ım sağ salim kavuştursun inşallah hepimizi:Saruboceq:

Amiiin canım, cicilerin çok tatlı, yavrun kıpır kıpır oynasın minderinin üstünde, gülücükler saçsın size.:Saruboceq:

evriiiişşşşşşş öldüreceğim seni hatun..yine çok güzel şeyler almışsın.pijamaların çok güzelmiş yaaaaa.bir de pike takımımı o aydedeli çok işlevsel bir şey o..yoksa nevresim takımı m?
sen daha çok jübile yaparsın bence.

esra gadın.ben çocuğumu barcelonalı yapıcam..kafası rahat olur en azından.hem fenerli olmasın da siirt idman yurdu bile olur.

my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG] renkleri çok canlı ve güzel simli desenleri ama resimlerde çok parlak çıkmış teyzeleri burçinimin cicileri seneye yazın bunların içinde ısırmalık olucak

Son düzenleme:
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG] burçinin eşyalarının resmi konulurda ablamız eksik kalırmı hiç ama çantamız koyu fuşya açık rekli çıkmış biraz mızmızlandık teyzeleri azıcıkta kıskançlık oldu galiba şimdiden onuda ekleyelimde gönlü olsun prensesin

my.php
[/URL][/IMG]
bugün hastane çıkışında giymek için aldım çok tatlı pembe rengi var evrişle aynı renk ve model olmasın diye başka model ve başka renk aldım aynı magzadan ama evrimin aldıkları yakından daha güzel söyleyeyim kızlar zevkli kadın ayol

resimler düzügün degil malum pc çektim pijama takımını sonra eşimi ikna edersen resmini çektirip dogru dürüst koyarım artık

petrik montu aldınmı yoksa alıcakmısın? erkek çocuguna yakışır siyah bence montta çok güzel almayı düşünüyorsan al derim kız olsa başka renk seçenekleri oluyor ama erkek çocuguna siyah ve kahve rengi çok yakışıyor bence

Size alayımmı diye danıştıgım montumuz : )

kendime anneler günü hediyesi aldım nasıl güzel mi :)

oy oy maşallah güle güle giysin çagan bebişimiz cicilerini anneside saglıkla giyerde kollarında görürüz oglumuzu anneler günü hediyende çok güzel petrik iyi günlerde kullan canım hepsi harika

petrik montu aldınmı yoksa alıcakmısın? erkek çocuguna yakışır siyah bence montta çok güzel almayı düşünüyorsan al derim kız olsa başka renk seçenekleri oluyor ama erkek çocuguna siyah ve kahve rengi çok yakışıyor bence
aldım canım, lacivert o :) resimde iyi çıkmamış yakından bakınca daha sevimli

oy oy maşallah güle güle giysin çagan bebişimiz cicilerini anneside saglıkla giyerde kollarında görürüz oglumuzu anneler günü hediyende çok güzel petrik iyi günlerde kullan canım hepsi harika
sağol teyzesi siizn ciclerinizde çok sevimli gördükçe kız çocuklarına hevesleniyorum, hayırlısıyla oğlumu kucağıma alayımda belki 2. kız olur :))

Eftelya güzelpiş pijaman sabahlıgın güle güle kullan
bende giyip çekicektim eşim muhalefet etti pijamalı resim nete konmazmış peeh

kızlar benim hastane hazırlığım bitti birtek bebeğin bezi alınacak okadar iç çamaşırı filanda aldım kendime eğer eksikler varsana söleyin bana... evrişimm bak koy dedin koydum resimleri erinmeden çektim tek tek seni kıracağıma kafamı kırarım demiştim demiiikaydirigubbakcemile2

aldım canım, lacivert o :) resimde iyi çıkmamış yakından bakınca daha sevimli

sağol teyzesi siizn ciclerinizde çok sevimli gördükçe kız çocuklarına hevesleniyorum, hayırlısıyla oğlumu kucağıma alayımda belki 2. kız olur :))

Eftelya güzelpiş pijaman sabahlıgın güle güle kullan
bende giyip çekicektim eşim muhalefet etti pijamalı resim nete konmazmış peeh
tşk ederim canım valla benim eşimin haberi yok ama duyarsa kızarmı bilemem:))

eftalya canım cicilerin çok güzel güle güle giy eh bizde kız diye böyle pembelerle takılıyoruz işte benimde hastane hazırlıgım bitti gibi kendime hasta bezi alıcam ufak tefek şeyler var onlarıda koydugum zaman tamamlanacak ama hastane çıkışı için kendime aldıklarımı doguma giderken koyucam çantama.
sende neler koydugunu liste yaparsan eksiklerini oradan anlarsın varsa eger ama meme ucu koruyucuyu sakın ha unutmayın derim dogum yapanlar çok memnunlarmış

Son düzenleme:
X