2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

uzun zamandir bisiler ekliyememistim, turkiye'den aldiklarimi ekliyorumm.. ilk resim disinda hepsi turkiyeden, ilk resimdekiler daha tazecik burdan:))cogu alisverisimiz bitti, benimde jubilemi yapmam yakindir:))

istee hepsi buu,hastane cikisimiz, zibinlarimiz, sebamedler,tulumlarimiz, pijamalarimiz,havlumuz,nevresimimiz...bi tek nevresim takimini koymadim, onu yatagi alinca kurp koyucam ki kendini gostersin..iste oglusumun ceyizi..

bi resim yukliyim dedim, sayfa sapitti, bi kac alinti yapayimda sayfa atlsain bariii..

Nolur alıntı yapmayın da, şu sayfa atlayınca diğer sayfalarda aynı şey olmasın. Alıntı yapmadan tebrik edin, ne güzelmiş diyin nolur =)))

taze ağzını öpem swnin..ikinci bir emre kadar alıntı yasaktır ına göre kızlar.
baby papiler hayırlı olsun..ne zaman kavuacaksınz..halası mı getirecek?
bizim halaya ben msnde gösterdim aldıklarımı..benim oğluma niye almadınz dedi kıcık..hönk diye kaldım şöyle..oğlu 2 yaşında. hala var hala var..

fasulyem bende ilerlesin diye alt alta olandan alinti yaptim, uzun olunca daha cabuk ilerler diye:KK43:(.. hay yanyana eklemez olaydim yaa..
aslinda bi cozum var, eftalya editten alintisini silerse yan yana olanlar gitmis olur, boylece duzelebilir sayfa...dur onu online gorunce soyliyim bi deniyelim..

taze fasulye sana aynen katılıyorum....

ciciler çok güzel valla...
ben daha bişey almadım ama düğünümde takı töreninde çorap,tulum emzik falan gelmişti 4 yıl önce:))onlardan başka bişeyi yok bebişimin...sabırsızlanıyorum alışveriş için ama bi başlarsam önünü alamam diye korkuyorum...

Ya Bayb.. ne cici ayakkabılar onlar ole gercekten de.. bende bayıldımmm.. güle güle kullansın kuzun inşallah..

Didomm, hala.. mala.. ana.. baba.. amca.. dede.. hepsi boş, hayattaki en büyük sans esinin merhametli ve de insan gibi insan cıkması.. s....... et gec anam... müsfettelere kafa takma.

dido bencede oyle. benimki bekar cok hevesli simdi bide ilk yigeni olcak ondan oyle hevesli k.valdemde oda surekli bisiler alıolar ama ben gormuorum ne aldıkları k.valdem doguma gelirken getircek aldıklarını ama zevkie guveniriim. ben zaten burdan cok bişi alamıyorumki hersey cok sumsuk ve cok pahalı yani tr nin 2 katı cunku ordan gelio yine cok begendigim gozume kestirdigim seyleri alıorum

güzel günlerde giydir canım pembişş pembişşş
Hamilesinis galiba kaydirigubbakcemile3
delikafadulden 3. bakışta anladım tam büzüşük beyin oldummm
ve işte buda halamızın aldıgı nike ayakkabılarımız msnden cekip resmini gondermis tr den almıs cok hosuma gitti

http://i43.tinypic.com/9jfur8.jpg
ayy gümüş bidee tam modayıı takip ediyos yanee çok şirinn
Nolur alıntı yapmayın da, şu sayfa atlayınca diğer sayfalarda aynı şey olmasın. Alıntı yapmadan tebrik edin, ne güzelmiş diyin nolur =)))
hay ağzını öpeyim seninnn delikafadulden
taze fasulye sana aynen katılıyorum....

ciciler çok güzel valla...
ben daha bişey almadım ama düğünümde takı töreninde çorap,tulum emzik falan gelmişti 4 yıl önce:))onlardan başka bişeyi yok bebişimin...sabırsızlanıyorum alışveriş için ama bi başlarsam önünü alamam diye korkuyorum...
düğündemi geldi nasıı yane ilk kez duydum düğündede emzik tulummu gelirmiş kaydirigubbakcemile3
taze ağzını öpem swnin..ikinci bir emre kadar alıntı yasaktır ına göre kızlar.
baby papiler hayırlı olsun..ne zaman kavuacaksınz..halası mı getirecek?
bizim halaya ben msnde gösterdim aldıklarımı..benim oğluma niye almadınz dedi kıcık..hönk diye kaldım şöyle..oğlu 2 yaşında. hala var hala var..

bizdede öle halalar babaanne ilginç derecede hevessizlerrr pehhh:mymeka:

bu bornozumuzz
my.php
[/URL][/IMG]
uyku tulumumuzzz
my.php
[/URL][/IMG]
battaniyemizzz
my.php
[/URL][/IMG]

bunların hepside anneannemizin ördükleriii antepte boş durmamış teyzemlerle paso çalışmışş hatun buyrunuzzzz örnekler aşağıdadırrr kaydirigubbakcemile2

mermerşahin ve tülbentten yapılan kusmuk bezlerimizzz
my.php
[/URL][/IMG]

kızlar bunu güzel annem örmüş ben bile bayıldım yakından görseniz el emeği göz nuru tam astarına kadar yapmış hatunn
my.php
[/URL][/IMG]
bunlarda çeşitli tulum süeter hırka vs..
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]

devamı gelicek arkadaşlar bi bu kadar daha örmüşş ama düğmelerini yapmamış dahaa o yüzden vermedii dedim ver onlarıda ben yapimm yok dedii ben ona cicili bicili düğmeler alıp dikicemm alem kadınnn yaa kaydirigubbakcemile2

Ya Bayb.. ne cici ayakkabılar onlar ole gercekten de.. bende bayıldımmm.. güle güle kullansın kuzun inşallah..

Didomm, hala.. mala.. ana.. baba.. amca.. dede.. hepsi boş, hayattaki en büyük sans esinin merhametli ve de insan gibi insan cıkması.. s....... et gec anam... müsfettelere kafa takma.
yav varya sen tam benim kafadansın..ben kendi ailemden bir şey beklemiyorum ki onlardan bekleyeyim..benim kayınvalide heveslidir ama görümcem çok kıskançtır..böyle şeylerin içinde olmak da beni çok iğrendiriyor.kendimi basitleşmiş hissediyorum.ben bebişime herşeyin en iyisini alabilirim kimseye muhtaç değilim.işte bu saçma davranışlar sinir bozuyor.yok niye ben hamileyken benim bebeğime almadınız..bir şey almasak hiç yine neyse.dünya etrafında dönüyor şımarıktır biraz .fanusda balık suyu da ılık o hesap..onun bu halleri onlara çok haklı ve doğal geliyor.tabi sevdikleri için olduğu gibi kabul ediyorlar onu.o da ayrı bir güzellik.
devamı gelicek arkadaşlar bi bu kadar daha örmüşş ama düğmelerini yapmamış dahaa o yüzden vermedii dedim ver onlarıda ben yapimm yok dedii ben ona cicili bicili düğmeler alıp dikicemm alem kadınnn yaa kaydirigubbakcemile2

ben senin annenin ellerinden öperim yaaa.ben daha 6 tane kusmuk bezi yaptım sırtım ağırıyor diye bıraktım.başlayayım bari iştahlandım şimdi.

maşşallah anneye..eline koluna sağlık..o da çok hevesli belli oluyo zaten..güzel günlerde giysin oğluşun..biz de görürüz cicileriyle inşallah...

ayyakkabı ekliycem
şirinmiş papileriniz güzel günlerde giysin kuzun

güle güle giydir serap..
kendi mesajımdan yazayım bari ne alıntı yapılıyor ne cevap yazılıyr anlamadım gitti.
öncelikle nracığım hayırl uğurlu olsun.ben de dedim bu kız türiyeden bir kendi boğazını düşünüp ezine peynirimi aldı sadece..ama bravo çok güzellikler toplamış gitmişsin.
ben de 3. bebek çantamızı almış bulunuyorum..biri spor çantaydı biri de chicconun hediyesiydi bu su geçirmez olunca alayom dediim bir de müthiş ucuzdu..kampanya vardı
my.php
[/URL][/IMG]

3 çanta çok değilmi Didom ,bütün kıyafetlerinimi taşıcaksin yanında :)
güle güle kullanın
uzun zamandir bisiler ekliyememistim, turkiye'den aldiklarimi ekliyorumm.. ilk resim disinda hepsi turkiyeden, ilk resimdekiler daha tazecik burdan:))cogu alisverisimiz bitti, benimde jubilemi yapmam yakindir:))
..
bayıldım ben bunlara çk güzeller

ve işte buda halamızın aldıgı nike ayakkabılarımız msnden cekip resmini gondermis tr den almıs cok hosuma gitti
http://i43.tinypic.com/9jfur8.jpg
rengi çok güzel, güzel günlerde giysin papilerini
abimde yiğenine puma alacakmış görünce çok heveslenmiş :)

Esra mavi battaniye ne sevimli öyle anneannenin ellerine sağlık hepsi çok güzeller
hadi odanızın resminide ekle

sağolun kızlar hepinizi Şeniz
didom tulum çok orjin ya örme tulumda ilk kez gördüm bende
nesrinim odasını koydummm bizim ana topikte
mercimekim amin tatlımmm

X