2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

eftalya canım doguma girerken hastahane önlügü giydiriyorlar senin geceligin gibi degil ama dogumdan sonra odana gelince hemen giyiniyorsun süsleniyorsun sonra bebişinin kucagından hiç indirmiyorsun ay heycan bastı ben bunların hiçbirirni ilk dogumumda yaşayamadım ilk çıktıgımda aynen böyleydim -tatlicadiarzu- odama geldigimde annem henüz gelmemişti odama okadar çok susamıştımki gözümü kapıdan ayıramadım suyum vardı ama diger odada kalmıştı baktım gelmiyor annem başka bir hasta yakınından istedim suyumu hemen getirdiler annem gelene kadar sanki bir asır geçti annem gelince hemen üzerimi degiştirdi yatırdı beni önceden hayal ettigim gibi geçmemişti dogum şimdi herşeyin bilincindeyim maymun gözünü açtı şimdi ne alak bu yazdıkların diyeceksiniz ne bileyim çenem düştü işte delikafadulden
valla bilmiyorum ki canım benim doğum yapacağım hastanede 6 ay önce arkadaşım yaptı ona demişler gecelik koy die normal doğumda böle gecelik giyiyormuşsun bende hazır olsun die aldım:))

eftalya canım doguma girerken hastahane önlügü giydiriyorlar senin geceligin gibi degil ama dogumdan sonra odana gelince hemen giyiniyorsun süsleniyorsun sonra bebişinin kucagından hiç indirmiyorsun ay heycan bastı ben bunların hiçbirirni ilk dogumumda yaşayamadım ilk çıktıgımda aynen böyleydim -tatlicadiarzu- odama geldigimde annem henüz gelmemişti odama okadar çok susamıştımki gözümü kapıdan ayıramadım suyum vardı ama diger odada kalmıştı baktım gelmiyor annem başka bir hasta yakınından istedim suyumu hemen getirdiler annem gelene kadar sanki bir asır geçti annem gelince hemen üzerimi degiştirdi yatırdı beni önceden hayal ettigim gibi geçmemişti dogum şimdi herşeyin bilincindeyim maymun gözünü açtı şimdi ne alak bu yazdıkların diyeceksiniz ne bileyim çenem düştü işte delikafadulden
inş bu doğumunda herşey istediğin gibi olur canım:1hug:

demekki her hastahane bir olmuyor ben daha hastaneyle konuşmadım nasıl birşey istiyorlarmı diye ama yedek gecelik aldım yanıma şöyle söyleyeyim 2 gecelki 1 takım pijama 1 takım hastane çıkışı için pijama ve sabahlık birde yedek alt pijama aldım 4 tanede iç çamaşırı birde atlet koydum her ihtimale karşı bulunsun meme ucu silikonuda aldım çantaya koydum bebege yeni dogan bezinide aldım ama kendime henüz almadım eksikler listesinde

demekki her hastahane bir olmuyor ben daha hastaneyle konuşmadım nasıl birşey istiyorlarmı diye ama yedek gecelik aldım yanıma şöyle söyleyeyim 2 gecelki 1 takım pijama 1 takım hastane çıkışı için pijama ve sabahlık birde yedek alt pijama aldım 4 tanede iç çamaşırı birde atlet koydum her ihtimale karşı bulunsun meme ucu silikonuda aldım çantaya koydum bebege yeni dogan bezinide aldım ama kendime henüz almadım eksikler listesinde
canım ya bende dün lohusa kilodu ve emzirme südyenleri aldım bana doktor normal dedi doğum için şimdilik normal oluncada hastanaede 2 saat yatar çıkarsın dedi annemlerde diolarki normal iç çamaşırı götürelim diolar eve gelince banyo yapar ozmn giyersin aldığın iç çamaşırları dediler napıyım normal çamaşırmı götürüyüm yoksa aldığım emzirme südyenini filan götürüyüm mü?onlarda bana yeni doğum yapan birine sor diolar:))

bu arada netten bebek kurabiyelerine bakarkene ne buldum bakkk çok hoş dimi kaydirigubbakcemile5
my.php
[/URL][/IMG]
ayy bayılıyorum bu kurabılyelere.ee tabı bukadar güzelını yapamayız ama olsun kuranıyenın üstüne seker hamuru kapladıkmı onuda jelatinledikmi tamamdır.dimi yaneee
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG] renkleri çok canlı ve güzel simli desenleri ama resimlerde çok parlak çıkmış teyzeleri burçinimin cicileri seneye yazın bunların içinde ısırmalık olucak
canım güle güle kullansın bebişin
hastane için aldıgın pijamaların cok güzel canım,bıde bunlar üzerindeyken bebegınle fotolarınıda görmek isterızz
valla bilmiyorum ki canım benim doğum yapacağım hastanede 6 ay önce arkadaşım yaptı ona demişler gecelik koy die normal doğumda böle gecelik giyiyormuşsun bende hazır olsun die aldım:))

canım gecelıkle doguma gıtmıyosun,onların amelıyat kıyafetlerı var onları giyiyosun ama gecelıgı şey die istiyorlar,hanı dogumdan sonra hasta bezi kullanıyosun ya,gecelık varken bezı degıstırmek daha kolay oluyo dıe,yoksa pijama altını sıyır falan amelıyatlı amelıyatlı olmuyo.gecelıkle bezı falan degıstırmek tuvalet işini, halletmek daha kolayşakkıdı

Son düzenleme:
canım güle güle kullansın bebişin

hastane için aldıgın pijamaların cok güzel canım,bıde bunlar üzerindeyken bebegınle fotolarınıda görmek isterızz

canım gecelıkle doguma gıtmıyosun,onların amelıyat kıyafetlerı var onları giyiyosun ama gecelıgı şey die istiyorlar,hanı dogumdan sonra hasta bezi kullanıyosun ya,gecelık varken bezı degıstırmek daha kolay oluyo dıe,yoksa pijama altını sıyır falan amelıyatlı amelıyatlı olmuyo.gecelıkle bezı falan degıstırmek tuvalet işini, halletmek daha kolayşakkıdı
anladım canım tşk ederim daha iileri senin olsun inş:1hug:

eftalya ben kızımı saat sabah 8 gibi dogum yaptım ögleden sonra evimdeydim o yüzden pek birşey kullanamadım ama banyomu hemen yapamadım 1 gün sonra yapabildim ayakta ilk gün dikişler taze oldugu için olmaz banyo

eftelya çok güzel şeyler almışsın. Mavi takımını çok beğendim. Güle güle giy. Ben hastaneden çıkarken giymeye bişi düşünmedim henüz CADIARZU

Kadriye, Nesrin siz de çok güzel şeyler almışsınız kızlar.. Güle güle kullansın sıpalarınız :)

ne orjin dimiii kuzeyin adı yazan o kurabiyeleri yemek ne zevkli olurdu kaydirigubbakcemile3

Bi cocugum kurabıyesı kalmıstı kaydirigubbakcemile3

Evrim çok güzeller, güle güle giysin oğluşun.:

Tesekkur ederım annemmm..

evriiiişşşşşşş öldüreceğim seni hatun..yine çok güzel şeyler almışsın.pijamaların çok güzelmiş yaaaaa.bir de pike takımımı o aydedeli çok işlevsel bir şey o..yoksa nevresim takımı m?
sen daha çok jübile yaparsın bence.

esra gadın.ben çocuğumu barcelonalı yapıcam..kafası rahat olur en azından.hem fenerli olmasın da siirt idman yurdu bile olur.

Nevresım takımı o kuzu.. onları pazardan aldım, bana 20 tls ına mal oldu.. ama taş gıbı mal.. yurt dısı malı, denk geldı atladım hemen :))

Yok yok tutuyorum kendımı, kendımı tutamadıgım anlar Burcu yanımda ıse o yapısıyor bana hadı gıdelım dıye kaydirigubbakcemile3

my.php
[/URL][/IMG]
bugün hastane çıkışında giymek için aldım çok tatlı pembe rengi var evrişle aynı renk ve model olmasın diye başka model ve başka renk aldım aynı magzadan ama evrimin aldıkları yakından daha güzel söyleyeyim kızlar zevkli kadın ayol

Askolsun.. keske aynı renk model alsaydın.. zevk duyardım senınle aynı olmaktan.. ole takıntılarım yoktur benım.. ıcıne ne sındıyse onu alsaydın.. tesekkur ederım bu arada yazdıkların ıcın, cok zarıfsın. Güle güle kullan canım benım.

kızlar benim hastane hazırlığım bitti birtek bebeğin bezi alınacak okadar iç çamaşırı filanda aldım kendime eğer eksikler varsana söleyin bana... evrişimm bak koy dedin koydum resimleri erinmeden çektim tek tek seni kıracağıma kafamı kırarım demiştim demiiikaydirigubbakcemile2

Estagfurullahh :)) Ama cok mutlu oldumm gosterdıgın ıcın, hele hele gıymıssın, ne kadar gusel anlasılmış, benı kırmadım, saolasın.. hepsi birbirinden güzel.. hepsıne bayıldım acıkcası.. güle güle kullan kuzumm

eftelya çok güzel şeyler almışsın. Mavi takımını çok beğendim. Güle güle giy. Ben hastaneden çıkarken giymeye bişi düşünmedim henüz CADIARZU

Kadriye, Nesrin siz de çok güzel şeyler almışsınız kızlar.. Güle güle kullansın sıpalarınız :)
tşk ederim canım daha iileri en güselleri senin olsun:1hug:
Bi cocugum kurabıyesı kalmıstı kaydirigubbakcemile3

Tesekkur ederım annemmm..

Nevresım takımı o kuzu.. onları pazardan aldım, bana 20 tls ına mal oldu.. ama taş gıbı mal.. yurt dısı malı, denk geldı atladım hemen :))

Yok yok tutuyorum kendımı, kendımı tutamadıgım anlar Burcu yanımda ıse o yapısıyor bana hadı gıdelım dıye kaydirigubbakcemile3

Askolsun.. keske aynı renk model alsaydın.. zevk duyardım senınle aynı olmaktan.. ole takıntılarım yoktur benım.. ıcıne ne sındıyse onu alsaydın.. tesekkur ederım bu arada yazdıkların ıcın, cok zarıfsın. Güle güle kullan canım benım.

Estagfurullahh :)) Ama cok mutlu oldumm gosterdıgın ıcın, hele hele gıymıssın, ne kadar gusel anlasılmış, benı kırmadım, saolasın.. hepsi birbirinden güzel.. hepsıne bayıldım acıkcası.. güle güle kullan kuzumm
saol canım benim seni mutlu ettiysem ne mutlu canım benimmm:asigim:

evrişim sen erkek dogurcan anacım bir farkın olsun degilmi ilk dogumumda cinsiyetini sakladıgı için kızım hep sarı almıştım herşeyimi ama şimdibiliyorum kız oldugu için bari pembe olsun dedim illaki pembe olcak şartı yokda daha nerde giyicem diye düşündüm eh yeni sezon ürünlerindede büyük bende bulunca yapıştım valla

Kadriye, Nesrin, Eftelya çok güzel cicileriniz...mutlu günlerde sağlıklı bi şekilde giyinin inşallah...

eftelya güle güle giy canım
hastanede sancı odasında kendi geceliğinle duruyorsun sonrasını bilmiyorum acil sezeryan olduğum için hastane ameliyat kıyafeti giydirmişti sonrasındada sezeryandan dolayı normal alt üst pijama takımı giymiştim ben iki tane götürmüştüm bi gecelik bi pijama takımı

kıslar picamalar çok güzel.ben de gezdim bu gün ama hangisi kullanışlı olur karar veremedim.kiminiz tek parça gecelik de almşsınız.ben hiç sevmiyorum tek parça.ne yapayım sizce.kısa kollu ve uzun kollular arasında da karar veremedim gerçi sıcak olur.ama bir de klima bazen üşütebiliyor.tecrübeli anneler yardım edin azıcık.başak derya esrako başka var mıydı ki?

Başak, eftelya pijama ve gecelikler çok güzel. Güle güle giyin kızlar.

Ben de daha almayanlardanım. Biraz forumu araştırdım, çoğu anne doğumdan sonra geceliğin kullanım açısından daha rahat olduğunu yazmış. Özellikle sezeryan olanlarda dikişlerden dolayı pijama sıkıntı yaratıyormuş. Gecelikte de önden düğmeli olanları emzirmede çok kolaylık oluyormuş. Bir arkadaşımız almıştı ya (kimdi hatırlayamadım) memişleri çıkarmak için önde gizli cebi olan geceliklerden almayı düşünüyorum.

eftelya pijaamalarin cok guzel canim, mavi takim bi harika..
basak tatlim seninde cok guzel gecelik, ya ben o magazada bunlari niye gormedim ki, evris de sende cok cici seyler bulmussunuz, gerci benim takimda cok hos, ben biraz daha spor bisi istedigim icin kadin bana bunlari gosterdi, en kisa zamanda bende giyip cekyim fotosunu..

ben de dün aldıkalrım ekleyeyim bari.ihracat ürünleri satan bir yer buldum.güel ciciler var.
my.php
[/URL][/IMG]
my.php
[/URL][/IMG]
bu da inşallah seneye kışa giyeceğimiz montumuz.
bu da en sevdiğim parçalardan oldu dolabımızda.

Son düzenleme:
Dido bacım.. onden dugmelı olması sart oncelıkle.. ıkıncısı kısa kollu olsun, en azından usursen ustune bısı alabılırsın.. ucuncusu muhakkak bı gecelık sart annem.. bende kesınlıkle gecelıge sıcak bakmayan bır tıpım ama sart ıste.. mecbur alıcas

Bu arada prensesımın cıcılerı cok gusel.. zevklı kadınsın, orası malum.. gule gule kullansın kuzun, en gusel gunlerde.

kadriye abla güle güle kullanın çok güzelmişş nerden aldınızzzz

sagolasın canım çankayadaki metronun ordaki dagi magzasından alışverişimi yapıyorum evrişte oradan aldı zannediyorum çünki sadece orada gördüm bunları yeni sezon ürünlermiş norracımda ondan görmemiştir heralde ablacım çok güzel şeyler varda malum bende kilo fazlalıgı oldu için rahatlık ön planda ama tavsiye ederim bir gidip bak istersen

X