2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

yya ben o fantazi loğusa geceliğini çok beğendim markası ne onun bide ayıptr sorması ama kaça aldın canımm gerçekten hem çok şık hem çok sade zarif

Tamam canım bakıcam markasına. Ama şimdi biraz diplere ittim ben onları. En kısa zamanda bakıcam.

burcuuuu gecelik süperr cicilerde öylee bendee kırmızı istiyommm bananeeeee havlusu çok güzelmiş yaaa hatun neler düşünmüş en ince ayrıntıyaaa kadarrr güle güle giydir tatlım

Sağol bebeem. Kırmızıya ben de bittim valla. O zaman gelse de bi an önce kullansam di mi yaaa :))) Yeşil havluyu da ihtiyaç olmadığı halde aldım. Plaj havlusu falan yaparım 2010 a :)))

Sağol canım. Neva'nın cicileri de çok güzell. Güle güle giysin...

Tazee geceligin hele kırmızı sabahlıgın çok güzel, Doruk 'un havlusu oyuncakları hepsi çok güzeller
Didoo prensesinin kelebekli bodyleri çok güzeller, işlediğin bezlerde güzel olmuş eline sağlık

Bunlar bodylerimizin bir kısmı. Bu arada alttaki de bebişimin oyun minderi. Onu bu minderde yuvarlanırken hayal ediyorum hep. Kuzuuuuum, Allah'ım sağ salim kavuştursun inşallah hepimizi:Saruboceq:

Bunlar diğer bodylerimiz:

Bunlar havlularımız ve alt açma minderimiz:

Bu arada ilk resimdeki bodyler ve ikinci resimdeki ilk 3 body haricindekilerin hepsini ızmir buluşmasında pazardan aldım. Şunlar tanıdık gelecektir meselayerimseniben

petrikçiğim evrişçiğim çok teşekkür ederim..burko hayırlı olsun..o mor çoraplara bayıldım havlunun ortasında nasıl şekereler öyle..o picamaları nerede görsem tanırım artık ben.hepiniz aynısından almadınız değil mi? daltonlar gibi..

Hepimiz almadık ama aynı hastanede doğursak komedi olacak vallahikaydirigubbakcemile3

kızlar hepinizin cicilerine baktım...hepsi birbirinden şahane...güle güle eskitin...
Taze en çok senin nevresimlere bittim anam...ben de istiyom çok ciciler...

kızlar hepinizin cicilerine baktım...hepsi birbirinden şahane...güle güle eskitin...
Taze en çok senin nevresimlere bittim anam...ben de istiyom çok ciciler...

furuko tam hastane picaması olurlardı o zaman bir de çizikleri var tam yani:)

Kizlar uzun suredir bakamamstim cicilere...herkes cok guzel seyler eklemis, hepsi cok guzel, off keske bavula yerlestirmeden bende cekseydim, usenmezsem acip cekerim..
Fasulyem sen o kirmisi sabahligi bi kalite kontrol yap bence dogumdan once, cok seksiiiiii..anladin sen onu...sengözlerimebaksanab
Burkooo suan ustumde ayni desenli pjama var, ay doguma kadar bekliyemedim, hic bir pijamam olmuyor diye,giyiverdim, cok rahat yaa.. ama gercekten iyiki ayni hastanede dogurmuyoruz, kizilay dagitmis gibi olucakti herkese:)))))

gecelikler sabahlıklar alınmış oh oh yeni cicilerde eklenmiş hepsini güle güle kullanın güzel anneler

bu gün ben neva için ne yaptım? buyurun bakalım
[/URL][/IMG]

yaptığım mermerşai ağız bezleri
güle güle giysin bebişin cicilerini,annesınede baksen nevasının agız mendillerinide oyalarmıs :))

oyy yerım ben onun cıtcıtlı badilerini banyo havlusunu.eskitsin güle güle bebişin

ayyy inanmıyorum EVRıŞ, boxer bile almışsın .... ilahi....
BURKO çok hoş badyler almışsın. pazardan mı? o kadar güzel şeyler var mı?
DıDE, işte ben de öle işliycem kenarlarını mermerşainin. gerçi ben hiç tığ tutmadım daha önce ama yapabilirim herhalde.... sen maşallah çok tecrübelisin.

Onu taze gosterdı bana.. bak bu tıpler de var dıe.. ikimiz de aldık :)) görsen mınıcık,cok ufak seyler :))

evris pijamalarin cok cici tatluuum..dedigim yerden mi aldin??

Efet yafrum.. tesaduf ctesı Cankaya ya ındık, birden metronun onunden gecerken senın dedıgın yer aklıma geldı, taze Burcuyu arayıp ayrıntılı yer tarıfı aldık, eşimle girdik baktık, begendım, aldım.. gercekten kalıtelerı cok cok guzel.. fıyatta oldukca makule geldı.. sen taa nereden geldın bıze yol gösterdın :)) ne enteresan degıl mı?? Paylastıgın ıcın tesekkur ederım kuzum...

Eylül sana da tesekkur ederım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…