2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

PETRıK sağ ol canım :)

kızlar hepinizin cicilerine baktım...hepsi birbirinden şahane...güle güle eskitin...
Taze en çok senin nevresimlere bittim anam...ben de istiyom çok ciciler...

Sağol kuzum ikeyaaa evimizin her şeyiiii ikeaaaaaaaa :)

Çk norraam. Vazgeçtim ben. Eski günleri özlemle anıyorum ama eski tadı vermiyo. Kendimi avutup duruyom. Ben onu doğumdan sonraya saklıyorum :) Şöyle lohusalığım geçmiş, dikişlerim iyileşmiş, fazlalıkları biraz olsun vermişiz.. Neler yapıcam neler... BÖyle olmuyo, sevmiyorum yumuşak yumuşak, yavaş yavaş, mıymıntı bi şekilde olmuyo.

Alınan pijama takımları itinayla giyilerek gösterilir.. fuyrun..

Ağzıma soksaydın be, bu ne??? En büyük benim memelerim mi demek istiyosun, anlamadım ki :)))
Çok güzelmiş arkadaşım, güle güle giy Evrişim. Ama ağustosta uzun bacaklı bişi beni ziyadesiyle çıldırtır. Bu nedenle "gece uyurken tepeme çıksa da" gecelik diyorum...

seksi hatunum ne giysen yakışıo ben daha eklemedim çünkü daha eksikler varmış annemler dedi onlarıda alıyım eklerim sonraa güle güle giy yavyummmm:asigim:

evrim..çok şahane vallahi hepsi...güle güle güle güle giyinin güzelim...
babuçlar,boxerler öldürdü bitidii beni...

Tesekkur ederım tüm dıostlara tek tek...

Gögüs demişken Nazan la karsıtrıdın galıba benı anam.. bende onde dugmeler, emzırmek ıcın mesajını vermek ıstemıstım.. ayrıca"na" hanım kızımmmmmmmm!! goruldugu usere goguslerım dolduramamıs bılem orayıı Çok üzgünüm çoook

Veeee Kuzi Bey in bugun alısverısının jübilesini yaptık.. bizim tüm ihtiyaclarımız bitmiştir arkadaslar :))))

ne demek tatlim, faydam dokunduysa ne mutlu...ben bile bir tane daha pijama almadigima pisman oldum sonra..
yeni ekledigin cicilerde cok guzel, gule gule giysin Kuzey Pasa..

Ya jubile diyo bu kız yaaa. Puff ben o moda giremiyorum bi türlü, alacağım onca şeyi düşüne düşüne bişey alamıyorum. Vakit ilerledikçe hiç çıkıp alamıycam gibi geliyo.. Bide zamansızlık var galiba...

Geceliklerin çok güzel Evriş, ciciler de..

evriş resimleri göremedim sitede sorun var
beyaz pijamanı görebildim sadece çok güzelmiş güzel günlerde giy
bide senin pullu yastıgına bayılıyorum çok güzel : )

hamişken bıle mankenlık yakısmıs anacım.güle güle eskıt pijamalarını.ekru renk olan pijamayı cok begendım
Çıngıraklı patiklerimiss.. :))

Veeee Kuzi Bey in bugun alısverısının jübilesini yaptık.. bizim tüm ihtiyaclarımız bitmiştir arkadaslar :))))

yerım ben onun çıngıraklı patıklerınıde donlarınıda kaydirigubbakcemile3 one kız boxer bıle almıs uşağına.Allah senı ne etsın karııı kere .tulumlar pijamalar hepsi cok güzel iyi günlerde mıçsın kuzey hepsine kaydirigubbakcemile3

çooook güzelmiş evrişcimm 100 üzerinden 1000 aldın benden bebiş için olanlarda çook şeker çıngıraklıları acmıyo bi onları göremedim

Hepinise tek tek tesekkur ederımm kuzular.. Allah razı olsun hepinizden.. En guselleri sizin olsun..

Petrikim.. ışıktan dolayı hep aynı yerden cekıyorum fotoları..o sedefli yastık ta her seferınde cıkıyor :)) tesekkur ederızzz :))

kuzey cicilerini güle güle giysin :)
pijamalarda çok güzel ben en çok krem olanı beğendim çok şık

jübilenizi sevsinler güle güle giysin kuzey beyimiz ama sen daha çok jübile yaparsın kibime geliyor yafru

evettt kesinliklee fenerli olucak benim oğluşummm ne o yoksa sen gslimi yapcenn tasvip etmiyomuşsun yaa delikafadulden
ayrıca cicilerin çok güzelmiş güle güle giyinsinn bebişin kusmuk bezlerinide hazırlamışşş afferin sana marifetli kadın..

evrişşş senin beyaz pijama takımı çok güzel yaaa ama o ilerleyen haftalarda olmaz sana :CüvCüv: yani düğmeler patlıcak gibi kuzum anca o bebek çıksın fısss diye göbeğin sönsün öle olurrr doğumdan önce giyme onuuu ama çok beğendimmm bende aslnda bi beyaz bide kırmızı düşünüyommm bakalımmm
kuzeyimizinde cicileri çok güzelmişşş boxera kadar almışsın ya ben oğluma don almadım hiç aklıma geldi ne zaman giymeye başıcak donu doğar doğmazmı giyicek??

bu arada netten bebek kurabiyelerine bakarkene ne buldum bakkk çok hoş dimi kaydirigubbakcemile5
[/URL][/IMG]

Hiii Esraaaaaaa, bu ne yaaaaa, ulen bitirdinn beni be kadınnnn, nerden buldun bunu beeaaaaaa delikafadulden

Fu arada o pıjamaları zaten sonunce gıycemm, hemen saldırma üstümeee, gıcccccıııkkkkkkkkkkkkkkkkk

AıADA,DıDE,KAÇAKKEDı,BURKO,GPYSRESRA,TAZEFASÜLYE,EVRıM,kızlar hepinizin cicileri çook güzel tek tek alıntı yapmadım sitedeki sorundan dolayı uçup gidiyo hepiniz iyi günlerde giyin ve bebişlerinize giydirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…