2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

Teşekkürler NAZAN teyzesi :) Biz de senin kızın papilere bittik :) Dağcı ayakkabılarına bayılırım. Ne kadar güzel bir şey bulmuşsun!!! Botları söylemiyorum tabii.. Hatun şimdiden kapmış UGG ları :)

Hayal edebiliyorum, bak şimdi gözümün önündeki tabloya; haftasonu dolaşmaya çıkacaksınız ama NAZ senin giydirmek istediğin kıyafetleri (mesela ayakkabıları) giymek istemiyor :) aNA - KIZ çekişiyorsunuz, sen cinnet geçiriyorsun, eşine sesleniyorsun, "şu kızına bir şey söyle bu havada kışlık botlarını giyecekmiş" iyorsun. Eşin de "kızııım üzme anneniiiii" gibi ipe sapa yaramaz bir cümle kuruyor. Ve Nazan çıldırır :)))

Teşekkürler NAZAN teyzesi :) Biz de senin kızın papilere bittik :) Dağcı ayakkabılarına bayılırım. Ne kadar güzel bir şey bulmuşsun!!! Botları söylemiyorum tabii.. Hatun şimdiden kapmış UGG ları :)

Hayal edebiliyorum, bak şimdi gözümün önündeki tabloya; haftasonu dolaşmaya çıkacaksınız ama NAZ senin giydirmek istediğin kıyafetleri (mesela ayakkabıları) giymek istemiyor :) aNA - KIZ çekişiyorsunuz, sen cinnet geçiriyorsun, eşine sesleniyorsun, "şu kızına bir şey söyle bu havada kışlık botlarını giyecekmiş" iyorsun. Eşin de "kızııım üzme anneniiiii" gibi ipe sapa yaramaz bir cümle kuruyor. Ve Nazan çıldırır :)))

süper saptama yapmışsın. aynen öle oluyormuş kız çocuklar. erkekler dertsizmiş, ne giydirsen giyerlermiş, siz şanslısınız SPARTA ANNELERİ.... kız çocuklar pek bi takıntılı oluyormuş giyim kuşam konusunda. söylediğin gibi olabilir yani, yazın kışlıkları kışın yazlıkları giymek isteyebilir. gerçi bu çizmeler 3-6 ay için. bir daha ki yaz bunları giymek istese de giyemez zaten... bayıldım ama alırken. aynı büyükler için olanın minyatürü. mothercareden aldım. tabi bebek rahat giysin diye yan tarafını cırtcırtlı yapmışlar

Oyyy maşallah kuzucuklara:asigim::nazar:Onları böyle rengarenk, cıvıl cıvıl kıyafetler içinde hayal ettim de.....dadından yenmez bea!delikafadulden

dün aldım bunu çok sevdim yaa.penyesi çok yumoş ve fiyatı uygun
my.php
[/URL][/IMG]
bunu da öyle

ayy cok cici aldıkların.güle güle giysin kuzun
gercekten penyesı güzel gözüküyor
kızlar nihayet ben de kızıma aldığım ayakkabıları ekliyorum.
bodyler ve tulumlar o kadar çok ki, hangi birini ekleyeyim... bunlarla idare ediverin.
p1040191.jpg

p1040197.jpg

p1040193.jpg

amanın amanın bittim ben ayakkabılarına ve botuna.cokk güzeller,bende kızıma ayakkabı aldım bıara onları eklerım.vallaokadar ayakkabı içinden hangısını alacagımı bılemedım yaa.bbeek kıyafetlerıde ayakkabılarıda cok güzellerler

nazaaaaaaannn çixmelere bayıldım kız nerden aklıan geldide aldın..peki kaç numara aldı yani ancak seneye kışın bir yaşı geçmiş olacagı için ....sporlara bayılıyorum zaten..saglıkla kullansın NAZ..

Telkırma çok ucuza almışsın

Dido çok güzel olmuş eline sağlık , çilekli çoraplarda pek şirirn : )

Aftabru botlar çok güzelmiş, çok sıcak tuttar kuzunun ayaklarını, iyi günlerde giysin

Hakaten Dıdoo cok yumuşş görünüyor... güle güle kullansın kuzun..
canım çok teşekkür ederim.kociş beni de hep yumuş diye sever etim çok cıvıktır benim..kız da bana çekerse ekstra yumuş olacak..bir de yumuşların içinde.
kızlar nihayet ben de kızıma aldığım ayakkabıları ekliyorum.
bodyler ve tulumlar o kadar çok ki, hangi birini ekleyeyim... bunlarla idare ediverin.
p1040191.jpg

p1040197.jpg

p1040193.jpg
nazan şu çizmelerin büyüklerinden var benim hani yanlar ponponlu oluyor ya..çok güzel yaaa.ben de alıcam pembişini gördüm yandan cırtcırtlıydı..ilk sırdaki çok spor.trakingde giyer artık.
DİDE sen de amma zevklisin. aynı zamanda becerikli....
sağol canım benim
minik kelebekim sana da teşekkür ederim..hızın kesildi hiç cici eklemiyorsun ama:çok üzgünüm:

Telkırma çok ucuza almışsın

Dido çok güzel olmuş eline sağlık , çilekli çoraplarda pek şirirn : )

Aftabru botlar çok güzelmiş, çok sıcak tuttar kuzunun ayaklarını, iyi günlerde giysin

pembe starım teşekkürler..senin kadar maharetimiz yok ama idare ediyoruz işte..zaten jübilemi yaptım.annem bir sürü şey örmüş.kaynanam desen kermese gitmiş toplamış..sırtım ağırıyor zaten..sepet alıp süsleme işine gireceğim..

arkadaşlar epeydir bende bakamıyodum bu topiğe
aldıklarınıza bayıldım iyi günlerde kullansın bebişleriniz
nazanın botuna bittim
biri deryayı durdurmalıııııı

erkekler dertsiz derken giyim konusunda soyle tam aksi durum yasanıyor benim oglumda ve arkadaslarında. anneleri ile sıkca dertlestigim için her e rkek çocgu genelde bu modda anlıyroum.

her tur dıs organizasyona dgun bayram seyran falan esofman giymek istiyorlar hele benim oglum gomlekmi giycem diye karalar baglıyor esnemiyor ya gomlek kumasları kolunu bacagını rahat savuramıyor ondan.
hep altına esofman giymek istiyorkot bile tercih etmiyor. sueter gomlek falan bayram seyranda zorla giydiriyoruz hep sıkıyor rahatsız ediyor birseyler batıyor kasıyor surekli bir rahatsızlık halinde

ama kız anneleri ile konusuyorum.hava durumuna bakmaksızın genelde etek giymek istiyorlar kar yagsa bile .) yada parka gidiyoruz mesela arkadas ve kızı bir geliyor suslenip puslenilmis bu ne hal naptınız diorum zorla giydi engel olamadmı diyorlar:)) kızlar her daim suslu olma modundalar yani:))
bizimkide mumkun olsa evde falan donla dolasacak rahatlıgı soz konusu sıklık geri planda

yanlız simid simdi yok kolye takayım yok sacımı tarayayım triplerinde yas donumu heralde 9 bitmek uzre temmuzda:) kendine bakmaya yen ibasladı

nazaaaaaaannn çixmelere bayıldım kız nerden aklıan geldide aldın..peki kaç numara aldı yani ancak seneye kışın bir yaşı geçmiş olacagı için ....sporlara bayılıyorum zaten..saglıkla kullansın NAZ..
1 numara. yani 3-6 ay. ekim kasım aralık ocak , 4 ay giysin yeter. aklıma gelmedi şeker, gördüm beğendim. bizim burdaki mothercare de yazlık kışlık karışık satıyorlar, indirim mağazası ya....

tayt giydircem , üstüne cici bir oduncu gömlek, altına da bu çizmeleri.... ayyyy çok heyecanlandım...

nazan şu çizmelerin büyüklerinden var benim hani yanlar ponponlu oluyor ya..çok güzel yaaa.ben de alıcam pembişini gördüm yandan cırtcırtlıydı..ilk sırdaki çok spor.trakingde giyer artık.
bu çizmelerin aynısından kardeşimin vardı, çok sık giyerdi, londradan almıştı, orda çok modaydı, sonra tr de de çok moda oldu. şimdi kızım da demode olacak ama giyecek işte...

Nazan.. tam babasının kızı modunda ayakkabılar bunlar :))) gercekten cok cıcıler.. güle güle kullanın.

picture.php

picture.php

picture.php

bunlarıda bugün aldım anneanneyle
evet biri bnei durdursun yok ama ya daha doğsunda ne tuluşlar akkalar alıcam oğluma

picture.php

kızımın arabası yani ben kraft hatırlıyordum ama baby 2go muş yıkadık pakladık kaportayı toparladık tekrardan şimdi ikinci kuzumu bekliyor

Ahh ahh.. annesı ellerıne saglık, yepyenı duruyor sankı araba.. ne gusel kullanmıssınız.. cicilerini de güle güle kullanın ınsallah.

pembe starım teşekkürler..senin kadar maharetimiz yok ama idare ediyoruz işte..zaten jübilemi yaptım.annem bir sürü şey örmüş.kaynanam desen kermese gitmiş toplamış..sırtım ağırıyor zaten..sepet alıp süsleme işine gireceğim..

Didom sağol canum : )) kolaymıdır sepet süslemek bende yapmak istiyorum alınca malzemleri ekle olurmu şekerim görelim bizde

Derya arabanız yeni gibi olmuş, temiz kullanımış, bizim yol yokuş kullanamam diye almayı düşünmüyorum yokuştan elimden kayar felan oy oy hayal etmiyeyim en iyisi
belki sonra alırım alırsak saklarım 2. çocuguma : ))

inşallah bulursam alacağım güzel sepetler..malzemeler...derya cicileriniz hayırlı olsun..ben daha almadım alt değiştirme minderi çok kullanşlı olur sanırım..arabanız da gerçekten yeni desen inanırdım..sağlammış demek ki..markası ne?

Annem bir tane almış alt değiştirme minderi. Bır de kardeşiminkini bulduk sandıktan, onun da içine elyaf geçirip kullanıma hazır hale getireceğiz :) Daha neler neler çıkardık sandıkta kızlar... Benim zıbınım, kardeşimin zıbını, tulumlarımız.. Tabii kullanılamayacak durumda olan çok şey var ama kullanılabilir durumda olan şeyler de var. Daha sonra çekip göstereceğim size.

Ahh ahh.. annesı ellerıne saglık, yepyenı duruyor sankı araba.. ne gusel kullanmıssınız.. cicilerini de güle güle kullanın ınsallah.
vallahi çokda kullandık hele şark görevinde yol bile yoktu ilk oturduğumuz yerde çakıl taşlı yolda yinede bişey olmadı
Didom sağol canum : )) kolaymıdır sepet süslemek bende yapmak istiyorum alınca malzemleri ekle olurmu şekerim görelim bizde

Derya arabanız yeni gibi olmuş, temiz kullanımış, bizim yol yokuş kullanamam diye almayı düşünmüyorum yokuştan elimden kayar felan oy oy hayal etmiyeyim en iyisi
belki sonra alırım alırsak saklarım 2. çocuguma : ))
araba gerekli al derim
inşallah bulursam alacağım güzel sepetler..malzemeler...derya cicileriniz hayırlı olsun..ben daha almadım alt değiştirme minderi çok kullanşlı olur sanırım..arabanız da gerçekten yeni desen inanırdım..sağlammış demek ki..markası ne?

alt değiştirme bir tanede kızımdan kalma var mavi kareli onuda çıkarıcam buda çok ucuza karşıma çıktı aldım sadece 5tl
arabamız 2003 model baby 2 go sağlam çıktı.

X