2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

bu yeleğimiz.kermesten aldım.
my.php
[/URL][/IMG]
saç bandımız..hastane takımımız da beyaz onun üstüne takıcam.ve inşallah o fotoyu da ekleyeceğim
my.php
[/URL][/IMG]
kızımın yumuş ayıcığı seneler önce Ankara'dan almıştım..
my.php
[/URL][/IMG]
nevamı levent sanırken aldığım battaniye
my.php
[/URL][/IMG]
havlularımız
my.php
[/URL][/IMG]
bu da küçük bebiş eşyalarını yıkamak için torba..pamukluların sürtünmesini aza indirip küçük parçaların makinanın orasına burasına sıkışmasını önleme için..işe yarar diye düşündüm
my.php
[/URL][/IMG]

Son düzenleme:
NORRAA, tüm o aldıklarının 1EUR olduğuna inanamıyorum. süper bir alışveriş yapmışsın.
EVRıŞ, sen tüm gereçleri toparladın di mi? tırnak makası, burun aspiratörü filan bişeycik eksik kalmadı. ne diyeyim, maşallah... ben daha o açıdan çöp almadım.
EFTELYA, nerden buldun ayol? ben o kadar bebek mağazası gezdim, böle sünnet kıyafeti gibi bebek kıyafeti görmedim. o ne şık takım öle... güle güle giysin... büyük adam gibi olacak içinde...
DıDEcim, sen de çok güzel şeyler almışsın. ben de seninki gibi bir havlu aldım. ayrıca da battaniyenin leventlik bir durumu yok, NEVA ya da yakışır annesi... o fileden ben de aldım. gerçi ben çorap yıkarım diye almıştım ama hiç kullanmadım , benim de aklıma gelmişti bebek çamaşırlarına sakladım.

Ben de bir deneme yapayım, fotoğrafı göndermeyi başarırsam yarın başka cicileri de eklerim. Kızçem babişiyle futbol seyrederken giyecek sırnaşık şeysırnaşık şey

3470769677_4dafbd9844.jpg

DİDEcim, sen de çok güzel şeyler almışsın. ben de seninki gibi bir havlu aldım. ayrıca da battaniyenin leventlik bir durumu yok, NEVA ya da yakışır annesi... o fileden ben de aldım. gerçi ben çorap yıkarım diye almıştım ama hiç kullanmadım , benim de aklıma gelmişti bebek çamaşırlarına sakladım.

tşekkür ederim nazan..içinde araba deseni falan var ya.sanki arabalar erkekler için..haklısın canım..ben 7. ayıma girdiğimde o torbayla yıkayacağım..sonucu bildiririm.

aidaa devamı da gelsin..yelek çık güzel ben doğru dürüst bir penye yelek bulamadım daha..seninki çok güzelmiş

aidaa devamı da gelsin..yelek çık güzel ben doğru dürüst bir penye yelek bulamadım daha..seninki çok güzelmiş

Teşekkürler dide, senin de kermesten aldığın elbiseye bayıldım. El işi yönünden kıtlık var burda. Ne benim elimden gelir ne de büyüklerin örecek hali var :1rolleyes: ben de hazır satılan bulursam alıcam.

kermes falan olmuyor mu aidaa.oralarda bulabilirsin.benim de örgüye karşı zaafım var nedense..bebişlere çok yakışıyor

döt matik diyelim biz ona

kaydirigubbakcemile3 kırıksın sen yaaa kaydirigubbakcemile3 sevıyorumm senı be kadın

bu yeleğimiz.kermesten aldım.
my.php
[/URL][/IMG]
saç bandımız..hastane takımımız da beyaz onun üstüne takıcam.ve inşallah o fotoyu da ekleyeceğim
my.php
[/URL][/IMG]
kızımın yumuş ayıcığı seneler önce Ankara'dan almıştım..
my.php
[/URL][/IMG]
nevamı levent sanırken aldığım battaniye
my.php
[/URL][/IMG]
havlularımız
my.php
[/URL][/IMG]
bu da küçük bebiş eşyalarını yıkamak için torba..pamukluların sürtünmesini aza indirip küçük parçaların makinanın orasına burasına sıkışmasını önleme için..işe yarar diye düşündüm
my.php
[/URL][/IMG]

Kızımmmmmmmmm.. harıka seyler dusunmussunn... valla sahaneee.. akıl akıldan ustundur dıye bosuna dememısler ıste annem.. torbanızı yerim sisin yaaaa

NORRAA, tüm o aldıklarının 1EUR olduğuna inanamıyorum. süper bir alışveriş yapmışsın.
EVRİŞ, sen tüm gereçleri toparladın di mi? tırnak makası, burun aspiratörü filan bişeycik eksik kalmadı. ne diyeyim, maşallah... ben daha o açıdan çöp almadım.
EFTELYA, nerden buldun ayol? ben o kadar bebek mağazası gezdim, böle sünnet kıyafeti gibi bebek kıyafeti görmedim. o ne şık takım öle... güle güle giysin... büyük adam gibi olacak içinde...
DİDEcim, sen de çok güzel şeyler almışsın. ben de seninki gibi bir havlu aldım. ayrıca da battaniyenin leventlik bir durumu yok, NEVA ya da yakışır annesi... o fileden ben de aldım. gerçi ben çorap yıkarım diye almıştım ama hiç kullanmadım , benim de aklıma gelmişti bebek çamaşırlarına sakladım.

Nazanım şükür kalmadı.. kucuk bı kac parca bısı var, onları da halletım mı demamdır.

Ben de bir deneme yapayım, fotoğrafı göndermeyi başarırsam yarın başka cicileri de eklerim. Kızçem babişiyle futbol seyrederken giyecek sırnaşık şeysırnaşık şey

3470769677_4dafbd9844.jpg

Ay ayy ayyy.. senın kızçeni yirimm yaaa :)))

hem kırığım hem akıllıyım de mi evriş..bir nevi deli- dahi.sen paketin üstüne d.m yaz ben anlarım..hani sruyorlarya içinde ne var diye...

DM süper bişimiş kıslar yav. Bayıldım. Annem böle bişi var diyodu da... Ne bileyim nasıl olur, çok otutamamıştım kafamda. Hemen gidip alıcam DM ten :))

EVRıM, NURDAN çok nefis şeyler almışsınız. Güle güle kullansın sıpalarınız. Ama NURDAAAAANNNNN o eşofman takımı nedir öyle yaaa.... Bittim bittim öldüm bayıldım. Bir de patiklere bayıldım. Çok güzeller..

hem kırığım hem akıllıyım de mi evriş..bir nevi deli- dahi.sen paketin üstüne d.m yaz ben anlarım..hani sruyorlarya içinde ne var diye...

En sevdiğim kadın tipisin sen :))

DM süper bişimiş kıslar yav. Bayıldım. Annem böle bişi var diyodu da... Ne bileyim nasıl olur, çok otutamamıştım kafamda. Hemen gidip alıcam DM ten :))

EVRİM, NURDAN çok nefis şeyler almışsınız. Güle güle kullansın sıpalarınız. Ama NURDAAAAANNNNN o eşofman takımı nedir öyle yaaa.... Bittim bittim öldüm bayıldım. Bir de patiklere bayıldım. Çok güzeller..

Aman sen ölme e mi?? kaydirigubbakcemile3

DİDE AİDAAA ii gunlerde gıysın kuzucuklar inşallahh..hepsi birbirinden gusel...cok ciciler...
DİDE su camaşır yıkamak ıcın olan fıleyı nerden aldın tatlım ya...bende ıstıorum mınık esyaları yıkamak için ama bulamadım bızım buralarda:uhm:

ayyy delirme GYPSY, 70 parçayı düzineler halinde çeksem bile 6 kere çekmem gerekir.
çizmesi çok şirin teyzesi. hani büyükler de giyiyor ya kot pantolonu içine verip, onlardan... içi miflonlu , yanları cırtcırtlı filan...

neyin takımını 2,5 a aldın? ben daha 2,5 a tek parça bile almadım, sen takımdan bahsediyorsun kuzum...
eminönünden canım hürriyet çarşıının alt katından aldım

Didom sağol canum : )) kolaymıdır sepet süslemek bende yapmak istiyorum alınca malzemleri ekle olurmu şekerim görelim bizde

Derya arabanız yeni gibi olmuş, temiz kullanımış, bizim yol yokuş kullanamam diye almayı düşünmüyorum yokuştan elimden kayar felan oy oy hayal etmiyeyim en iyisi
belki sonra alırım alırsak saklarım 2. çocuguma : ))
tatlım bizim burdaki yokuşları bi görsenn yürüyemezsin bile o kadar berbat ama arabasız çok zorlanırsın yaa bi yere çıkarken gezmeye felan kucağındamı taşıcan :1shok:
Mothercare den aldım tüm o banyo setini kuzum.. sanırım baska bır yerde de bulamazsın bu ayrıntılı seyi,çok baktım boyle bırsey goremedım.. kara kara dusunuyordum nası hıjyen bı sekılde ne aparatı kullanacagım dıye.. harıka oldu acıkcası.
kuzum yaa kaça aldın banyo setini bende istiyorummm
EVRİM, NURDAN çok nefis şeyler almışsınız. Güle güle kullansın sıpalarınız. Ama NURDAAAAANNNNN o eşofman takımı nedir öyle yaaa.... Bittim bittim öldüm bayıldım. Bir de patiklere bayıldım. Çok güzeller..
tazem o ne demek yaa DM fisfisfis

didoooo o yelekmiidir elbisemidirrr bittim onaaaa çok kıskanıyorum kız cicilerini yaa omaskiii bizde bu kadar alternatif yok amaaaÇok üzgünüm çoook

nurdanımm o kapşonlu takım ne hoş yaa güzel günlerde giyinsin bebişin

eftelya niye acele ettin dur bi bebiş çıksaydı üstüne olcakmı olmucakmı? mevlütü ne zaman yapacağın bellimi?ben bebişim gelsin öyle alıcam

aidaaa fenerlimisinizz sizdeee ay bende aldım fbli şeyler ama çekip koymaya üşeniyorum

kızlar hepinizin yorumu için ayrı ayrı teşekkür ederim valla bi doğsun damatlıkta alırız inş daha iileri sizin güsel bebişlerinizin olur inş

Dido yelek değil anam elbise o elbise :) çok şekermiş
neler geliyor aklınıza file çok mantıklı bende dün şapka eldiven aldım dedim bunları çamaşırların arasından nasıl bulurum çok minikler file süper fikir,
Aidaa kızçeni yesinler çok şirinmiş tulumu : ))
güzel günlerde giydirin yavrularınıza

didecim cicileriniz çok güzeller.. ayrıca nevayı levent sanarken diye yazmışsın ya çok güldüm ilahi..:) file olayıda çok mantıklı bende listeme ekliyim..güle güle kullansın neva kızın.

evrim yahu kadın sen nerde orjinallik varsa buluyosun maşallah ayy bayıldım dötmatik e evet hunuda ekledim gerçektende aklımda soru işaretiydi neyle nasıl bi kapta yapcam diye..:)
Kuzeyin eksik bişeyi kalmadı herhalde dimi ee önluk falanda okula başlayınca alırsın sünnet kıyafetinede daha var snaıırm..:) Rabbim tüm bunları alırken kurdugunuz ahayallerinizi yaşamayı nasip etsin hepinize banadada:)

nurdaaaan ohh 1€ aldıkların çok güzeller güle güle kullansın saglıkla teo:)

kız eftelya ayyy o damatlık benzetmesi kıyafete bittim aman ya paşalar bide bunları giycek dimi...

saglıkla giysin tüm kuzular.:)

DİDE AİDAAA ii gunlerde gıysın kuzucuklar inşallahh..hepsi birbirinden gusel...cok ciciler...
DİDE su camaşır yıkamak ıcın olan fıleyı nerden aldın tatlım ya...bende ıstıorum mınık esyaları yıkamak için ama bulamadım bızım buralarda:uhm:
canım teşekkür ederim.o torbayı netten sipariş ettim ben de..burada bulamadım.fiyatıda 2 tl mi neydi? ilk aldıklarımdandı.hepsiburadada var
eminönünden canım hürriyet çarşıının alt katından aldım

tatlım bizim burdaki yokuşları bi görsenn yürüyemezsin bile o kadar berbat ama arabasız çok zorlanırsın yaa bi yere çıkarken gezmeye felan kucağındamı taşıcan :1shok:

kuzum yaa kaça aldın banyo setini bende istiyorummm

tazem o ne demek yaa DM fisfisfis

didoooo o yelekmiidir elbisemidirrr bittim onaaaa çok kıskanıyorum kız cicilerini yaa omaskiii bizde bu kadar alternatif yok amaaaÇok üzgünüm çoook

nurdanımm o kapşonlu takım ne hoş yaa güzel günlerde giyinsin bebişin

eftelya niye acele ettin dur bi bebiş çıksaydı üstüne olcakmı olmucakmı? mevlütü ne zaman yapacağın bellimi?ben bebişim gelsin öyle alıcam
sağol esracım..o hem yelek hem elbise olur bence tunik gibi birşey de olabilir..
didecim cicileriniz çok güzeller.. ayrıca nevayı levent sanarken diye yazmışsın ya çok güldüm ilahi..:) file olayıda çok mantıklı bende listeme ekliyim..güle güle kullansın neva kızın.

evrim yahu kadın sen nerde orjinallik varsa buluyosun maşallah ayy bayıldım dötmatik e evet hunuda ekledim gerçektende aklımda soru işaretiydi neyle nasıl bi kapta yapcam diye..:)
Kuzeyin eksik bişeyi kalmadı herhalde dimi ee önluk falanda okula başlayınca alırsın sünnet kıyafetinede daha var snaıırm..:) Rabbim tüm bunları alırken kurdugunuz ahayallerinizi yaşamayı nasip etsin hepinize banadada:)

nurdaaaan ohh 1€ aldıkların çok güzeller güle güle kullansın saglıkla teo:)

kız eftelya ayyy o damatlık benzetmesi kıyafete bittim aman ya paşalar bide bunları giycek dimi...

saglıkla giysin tüm kuzular.:)

sağol canım

petrik yaaa yelek didiysek yelek be..

aidaaa fenerlimisinizz sizdeee ay bende aldım fbli şeyler ama çekip koymaya üşeniyorum

Evet canım fenerliyiz, hadi üşenme senin kanaryalara da bakalım alkisalkisalkis

Diğer cicilerimizi de ekliyorum.

3472662049_10de660c1e.jpg

3472662059_8e71b19773.jpg

3472662065_674e6bb630.jpg

Aşağıda doğumdan sonra takacağım kırmızı bandım da hazır :dance:

3472662079_2b1b5fc935.jpg

X