2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

Denizyıldıızı.. Petriikim.. güle güle kullanın cicilerinizi arkadaslarım, Allah ıcınıze sındırsın.

dnzyldz aldıkların çok güzeller penbiş penbiş : )

teşekkürler cnm aslında ben kız bebeklere klasik olan pembe şeyler almayacağım desemde aldım valla çoğu pembe şimdiden gelen hediyeler var onlarda pembe ben kızıma daha çok turuncu ve kırmızı giydiricem bundan sonra pembe almak yok :CüvCüv:

Bunu annem ördü :)
dsc03430u.jpg

dsc03431.jpg

MERCİMEKİM DENİZYILDIZI, PETRİK aldıklarınıza bayıldım. Ama en çok ADİDASlara bayıldım. Ayacıklarını ısırırım :)

mercimekim deniz yildizi petrik cok guzel seyler almisssiniz, masallah kuzulariniza...

nesrincim ne güzel ciciler cumartesi günümü aldın sen onları güzel günlerde giysin bebişin

fasulyem ne marifetli anneciğin var ellerine sağlık çok güzeller patikler çok cici sağlıkla giydir canım

ama bende en çokkk o adidaslara öldümmmm bittimmmm

hepinizi ayrı ayrı öper oğlum : ))
Gyps evet canım buluşma sonrası faysulyeko ile birlikte aldım 2 pantalonu ve renkli tulumu
Tazecik annennin eline sağlık pek güzel olmuş patiklerde yarım bot gibi : )

resim002uzt.jpg

resim003ino.jpg

emziğimiz aslanlı..:)
resim004p.jpg

mermerşai bezinden yapılmış havlularımız ve kusmuk mendillerimiz...kenarlarını kendim bandım...
resim006a.jpg

resim008y.jpg
cok canım ciciler hepsi bebişin saglıkla giysin inşallah

cok güzel canım aldıkların inşallah bebişin bunların içindeykenkı fotolarınıda koyarsın hepimizenasip olsun inşalalh bebişilerimizin fotolarını paylasmak

burcucum annenın ellerınesaglıık maşşalah ne güzel örmüş.benım annemde örüyo pek bı becerıklıdır kendısı.maşşalah banada hiç bulasmamıs marıfetın m si kaydirigubbakcemile3

MERCİMEKİM DENİZYILDIZI, PETRİK aldıklarınıza bayıldım. Ama en çok ADİDASlara bayıldım. Ayacıklarını ısırırım :)

ah o bi doğsuuunn....katur kutur götürcem ben o sıpayı...ısıy sen de tizesi...acıtma ama çok faslaa...
saolasın kuzum benim...
annen hakikaten maharetli hatun...eline koluna sağlık kadının..

mercimekim deniz yildizi petrik cok guzel seyler almisssiniz, masallah kuzulariniza...

kuzum ellerinizden öper efeniim...

ama bende en çokkk o adidaslara öldümmmm bittimmmm

ölme sakıınn...sen çok yaşa....çok mersiii...daha iyileri siseeeeeeeeee.....

cok canım ciciler hepsi bebişin saglıkla giysin inşallah

saolasın kelebeğim...amin güzelim...

Ben anlamıyorum çoğu kez yeni doğan bebeklerin giyebileceğini düşündüğüm şeylere bakıyorum, sonra etiketini görüyorum ki aaa 3-6 ay mış falan... çok minik olacak demek ki bebekler ilk doğduklarında yaa... acemilik böyle bişey işte :)

oğluşumun cicileri eklemeye çalıştım tek tek çekemedim bazılarını üçlü üçlü çektim o yüzden hem zaman hemde yerden tasarruf teyzeleri
picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

picture.php

X