2009 Ağustos Bebişlerinin Cicileri Burada :)

bunları eklemeyi unutmuşum
picture.php

o pembiş alttan çıtçıtlı askılı elbiseden bende aldım hem mor hem pembişini ayy çok tatlı kıyafetler ya bende atayım bakalım cicişleri

Derya çok güzel aldıkların, negüzel tüm eksikler tamamlanmış güzel günlerde giydir oğluşuna

dün aldım bunu çok sevdim yaa.penyesi çok yumoş ve fiyatı uygun
my.php
[/URL][/IMG]
bunu da öyle

Son düzenleme:
ben ördüm.renkler pek güzel değil ama.deneme amaçlıydı

bu da hediye geldi
my.php
[/URL][/IMG]

kızlar nihayet ben de kızıma aldığım ayakkabıları ekliyorum.
bodyler ve tulumlar o kadar çok ki, hangi birini ekleyeyim... bunlarla idare ediverin.
p1040191.jpg

p1040197.jpg

p1040193.jpg

maşallah sakaleyn, ben de çok mu aldım acaba diye üzülüyordum. sen de epey almışsın.
MERCİMEK, TAZE ne kadar cici şeyler almışsınız. taze annenin ellerine sağlık.
daha doğru dürüst bakamadım kızlar, ne zamandır bu topiğe göz atamıyordum da...

didecim güzel günlerde giysin bebişin eline sağlık güzelmiş ördüğün renkte gayet güzell benim favorimm

deryacımm maşallah yaa sende bissürü almışsın sağlıkla al kucağına bebişinii

ayçaa ne güzelmiş cicişin ben takımlarımın çoğunu 2,5 tlye almıştım sadece şapka yoktu benimkilerde delikafadulden

BURKO, aldıklarına bittik. özellikle de renkli çizgili kilot. kızım kıskandı karnımda hissediyorum. "bana da al anne, bana da al " diyor tepiniyor....

nazannn o çizmlere ne kızzz süpersin yaa çizme almış Allahım yarabbim çok güzel ciciler tulumlarıda koy üşenme bak derya ne güzel yapmış sende tek tek çekme

MERCİMEK, sen gecelikler filan almışsın ama sıfır beden gibi görünüyorlar. sığcan mı sen doğum zamanı annem bunların içine? çok güzel görünüyorlar haliyle... çok lolita işi gibi duruyorlar. ondan sordum yanlış anlama? ben denizanası modellerinden alırım diye düşünüyordum...

nazannn o çizmlere ne kızzz süpersin yaa çizme almış Allahım yarabbim çok güzel ciciler tulumlarıda koy üşenme bak derya ne güzel yapmış sende tek tek çekme
ayyy delirme GYPSY, 70 parçayı düzineler halinde çeksem bile 6 kere çekmem gerekir.
çizmesi çok şirin teyzesi. hani büyükler de giyiyor ya kot pantolonu içine verip, onlardan... içi miflonlu , yanları cırtcırtlı filan...

ayçaa ne güzelmiş cicişin ben takımlarımın çoğunu 2,5 tlye almıştım sadece şapka yoktu benimkilerde delikafadulden

neyin takımını 2,5 a aldın? ben daha 2,5 a tek parça bile almadım, sen takımdan bahsediyorsun kuzum...

X