2009 ağustos bebekleri bugün ne giydiler

Brokoli

MUSTAFA❤️YİĞİT
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
3.424
0
37
ee onca cicişler aldık resimlerini ekledik birde üzerlerinde görelim dimii amaa ilk resim bizden biz dün böleydik..
:sm_cool:

Beline kadar cıkan kakaları ıle benım elımde fotograf makınesı.. magazın muhabırlerı gıbı şakşaklamam lazımm :))) gunde kac posta degısıyoruss bazen.. üzerindekilerin takım seklınde misssssss gibi kalması bıraz zor oluyor halıyle.. ama yakaladıkca ve de durum musaıt oldukca ekleyecegım bende.. sös sana :))

aaa süper bi topik eftelya eline sağlık bende eklicemmm ilk fırsatta
daha doğrusu ciciler giydikçeeeeeeeee

yok valla dogru düzgün kusması bitmediki benim cadının hergün evrimin dedigi gibi kaç posta degiştiriyotum hatta dün akşam temiz zıbını giydirmeden halletti sıpa kustu kakaları kusmukları düzene girene kadar galiba rüküş bebeler olacaklar

evet yaa, bazen bi bakıyorum; dedem gibi giydirmişim Dorukçuğumu! Az daha büyüsünler de öyle =)

Oğlumun bayramlık kıyafetlerını denedım bugun.. hemen aklıma geldı, Eftelya nın konusuna destek amacıyla koyayım dedım :)) Adam oldular da ayakkabı,pantolon gıyıyorlar artık.. nereden nereye.. hey maşallahh..

evrişim öncelikle desek için tşklr canım ciğerim
kuzeyime gelince 10000000000 maşallah yaa nasıl yakışmış ayakkabılarını sevsinler yaaa seninn

mustafayada kuzeyede kocaman maşallah allah nazarlardan saklasın çok yakışıklılarrr..
kıyafet konusunda tazeye eşlik edicem bende babaanne gibi giydiriyorum bazen inanılmaz kötü kat kat giyinip hoppa deyip çıkıyoruz sokaklara !!!!

yeni konumuz hayırlı olsun..demekki tek değilmişin aynen ..alttan mışıyo üsten kusyo takım halinde giydşrşyom fazla sürmüyo anında hallediyo 8 battaniymiz var 3 gün gitmiyo nasıl kirlineyo ya...hatta geçen gün öle bi giydirdimki tazeburcu dedğin gibi babanem gibi bi pijama giydirdim kocman oldu çok hoş oldu ama kocaman işte komikte ne edim kalmyıo hiç bişi ..

adam olmus kuzey adam :)) cok tatlı cokk nasılda yakısmıs pantolon ayakkabılar yavrum benim tulumdan filan cıkınca biseye benziolar masallah yavruma

mustafada cok ama cok seker yavrum benimm masallahh

kuzey kocaman herif olmş yaaaa maşallah subhanallah
mustimizede kocaman maşallah

kuzeyin güzelliği ne öyle. maşallah annesi. nassı da yakışıklı olmuş. nassı da çapkın çapkın bakıor. kızlar yandı. cool olcak baya senin bebeto evriş

mustafa tam limon olmuş. yakışıklı baya bizim ağustos erkeklerimiz . hepsi ısırmalık yemelik.suratların güzelliği ne böyle. seçilmiş tüm bebeler

maşallah kuzeye evrişim ne kadar tatlı olmuş bu ya binkere milyonkere maşallah

ee onca cicişler aldık resimlerini ekledik birde üzerlerinde görelim dimii amaa ilk resim bizden biz dün böleydik..
:sm_cool:

maşallah yakışıklılara çok tatlı
bu da annanemizin aldığı bayramlık - biraz büyük ama idare ettik

anneanne sana kocaman bayramlık mı almış? çok güzelsin maşallah
bakışları yirim :))

yaw ne tatlı olmus bu kızlar anneannelerinin hediyeleriyle masallah guzellerime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…