2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

Hoşbulduk Norraa (gerçek isimlerinizi aklımda tutamadım :çok üzgünüm:, zamanla inşallah.. Şu an 17. haftamın ortasındayım. SAT'a göre 8 Ağustos muhtemel doğum tarihi. Bu cumartesi kontrolümüz var, bakalım cinsiyeti öğrenebilecek miyiz :)

sorun degil canim, nasil kolayina geliyorsa onemli degil..hadi bakalim insallah gosterir ufaklik pipisini yada kukusunu...

Norra, sanırım bugün birileri sinirini bozmuş. Olayın detayını anlattığın sayfaya gelemedim bir türlü ama umarım şimdi iyisindir. Ben de bu akşam yok yere ağladım. Sanırım hamilelikte duygusallaşma denilen şey bu olsa gerek.. Hoş daha önümüzde yolun yarısından çoğu var.. Eh o zaman Allah kocalarımıza sabır versin :))

sorun degil canim, nasil kolayina geliyorsa onemli degil..hadi bakalim insallah gosterir ufaklik pipisini yada kukusunu...

İnşallah canım, öğrenir öğrenmez paylaşacağım.. Ben de artık kaçayım. En yakın zamanda tekrar görüşmek üzere !! iyi geceler herkese...

hoşgeldin aramıza ebru bebişin hayırlı uğurlu olsun bende 17+4 üm aynı sayılırız benimde muhtemel doğum 1 ağustos dedi doktorum oğluşum olcak sende öğrenirsin sanırım artık bu dönemlerde öğreniliyor sevgilerle..

norracım cvp çok güzeldi..üstüne laf söylemeye bile gerek yok..

herkese tatlı rüyalarrr...

merhaba arkadaşlar dün kontrolümüz vardı bebişimi gördüm benim de galiba oğlişim olacak büyük ihtimal erkek ama 2 hafta sonra tam netleşir dedi doktor ayrıca bebeğimi görmeliydiniz parmağını öyle bir emiyorduki fotosunu öyle çektik albüme ekliyorum bakmak isteyen buyursunhihoyyyt

HERKESE GÜNAYDIN ARKADAŞLAR. BİYOLOG83 BEBİŞ ÇOOOKK TATLI. İNŞALLAH BENDE ALICAM BÖLE Bİ FOTOĞRAF. AZ KALDI. EBRUSKA ARAMIZA HOŞ GELDİN CANIM. GÜZEL ŞEYLR PAYLAŞMAK DİLEĞİYLE İNŞALLAH. BİR DE ARKADAŞALAR NAZ YAPAN MI DİYİM TRİP ATAN MI DİYİM BÖYLE ARKADAŞLARCA AÇIKÇASI CEVAP VERME GEREĞİ BİLE DUYMUYORUM ÇÜNKÜ O ZAMAN DAHA KIRICI OLUNABİLİYOR. BIRAKIN HERKES ANLAMAK İSTEDİĞİNİ ANLASIN.BU KONUDA YAPACAK BİŞİ YOK.:1no2:

Herkese merhaba :) Biraz geç oldu, sanırım çoğunuz gittikten sonra ilk "merhaba"mı gönderiyorum ama olsun.. Bir süredir bu forumu takip ediyorum ve ben de bir ağustos annesi olacağım (inşallah :Saruboceq:). Güzel şeyler paylaşmak dileğiyle..

ebruska hosgeldinn.
ist hangi yakasındasın bu ara yeni gelen arkadaslara hangi hast yada dr a gittiklerin sormak istiyorum sayet aynı dr çıkabiliyor buda guzel paylasım getirir o yuzden soruyorum.

merhaba arkadaşlar dün kontrolümüz vardı bebişimi gördüm benim de galiba oğlişim olacak büyük ihtimal erkek ama 2 hafta sonra tam netleşir dedi doktor ayrıca bebeğimi görmeliydiniz parmağını öyle bir emiyorduki fotosunu öyle çektik albüme ekliyorum bakmak isteyen buyursunhihoyyyt

biyolog hayırlı olsun oglun saglıkla dogar insallah. resmine birazdan bakacagım.

günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım bugün.....karlı bir sabaha uyandık bugün otobüs beklerken kardan kadın oldum:))))

bu arada yeni gelenler hoşgeldiniz....

aftabrudan hala haber yok.... offff

sevgili BHUNK,

buca tıp merkezindeki aylin hn ı tanımıyorum. izmirdeki hiç bir dr u da tanımıyorum. ne sormustun arkadasım diye sana bizat yazdım geri donup bir yanıt vermedin. bundan sonra senin hiç bir soruna yanıt vermeyeceğim çunuk versekde vermesekte yaranamıyoruz. ve senin amacın problem çıkarmak sanırım.
burasıda maalesef boyle biryer ne yazıkkı aylin hn ı tanımıyoruz affet. zaten gruplasmıs durumdayız burdaki çogu arkadaslar benim akrabam kuzenim kankam yıllardır tanırım ama sen yabancısın :)) fesupanallah yaaaaa.

begenmediysen ortamı ugurlar olsunnn....

Günaydın herkese a.s.

sinirlenmeyin arkadaşlar boşuna stres yapmayın, boşverin :1rolleyes:

biyolog hayırlı olsun oglun gamyoncuiremsu

ebruska hoşgeldin aramıza a.s.

çok teşekkür ederim arkadaşlar iyi dilekleriniz için
ne oldu yine küsen filan mı var ne garip insanlar yakaydirigubbakcemile3

Günaydın arkadaşlar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

biyolog gözünaydın canım erkek denildiğinde genelde değişmiyor hayırlı uğurlu sağlıklı olsun

ebrucum hoşgeldin aramıza........

kayıp kızlar benide rahatsız ediyor umarım iyilerdir mirmirmirmir

Günaydın arkadaşlar,
Biyolog83 minik mucizenin görüntüleri çok güzel. Heyecanlanıyor insan değil mi.Bu 4 boyutlu ultrason görüntüleri sanırım.

Esrako, ben beylikdüzü tarafında oturuyorum, evime yakın olduğundan özel kolan hastanesine devam ediyorum. Ya sizler??

Bu arada benimle aynı haftada olan Amerikada bir arkadaşım var. Kesinlikle ilk aylarda ultrasona almadıklarını söyledi. Danimarkada geçen yıl hamileliğini geçiren çok yakın bir başka arkadaşım da benzer şeyler söyledi. Hatta o orada ikili üçlü test vb. bile yaptıramamış. Biz Türkiyede çok sık aralıklarla ultrasona giriyoruz, bir sürü testler falan...Umarım zararı yoktur...

Ne kadar çok erkek bebek olmaya başladı değil mi:) cokacimcoook

Ve son olarak birçoğumuz burun tıkanıklığı yaşıyoruz değil mi. Benim bikaç gündür kulaklarım da tıkanıyor. Sanırım bu da gebelikle ilgili bir durum.. Ya sizin???

telkırma selam tekrar

ben bostancıda oturuyorum ve goztepe medikal park hast gidiyorum. tamamen ist un iki uc bolgesindeyiz.
allaha sukur henuz burnm tıkanmıyor onun yerien sıkca basım agrıyor herkesde farklı rahatsızlıklar varsanırım. ayrıca gece tualete de kalkmıyorum çok sıkısırsam koyveriyorum gidiyor yataga :))))))))))))) yapmadıgım sey değil :)))))

sakalen ne guzel 5. ay kutucuguna geçmissin yolun tam yarısındasınn. 18 den sonra 5. kutuya gecti sanirim senin ticker. darısı basımıza onde olanlara nası ozeniyorummmm

sevgili BHUNK,

zaten gruplasmıs durumdayız burdaki çogu arkadaslar benim akrabam kuzenim kankam yıllardır tanırım ama sen yabancısın :)) fesupanallah yaaaaa....
bende bende bende teyzenin kızın olayımmı....:lepi:

X