2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

mrb kızlar ben en son 400 lü sayfalarda kalmasım.siz 100 e vurdurmussunuz.geçmişi okumam artık imkansız.kızım oluyor benimde bu arada listede yerimi alayım gene.

veee bebeğim gelişmemiş die ağalanıyodum 2.kontrole gittiğimde hatta aftabru gidiyo 1 hafta ileri atıyo ben gittiğimde neden 2 hafta geri atıyo die ağlanmıstım:)))suan öle bi durum yok.kızım mide bulantılarımdan geri kalmıs.bugun tam 16 haftalık.tickerimi iyiki değiştirmemişim.cok mutluyum.....

gamze cim okumak için hiç uğraşma gözlerin ağrır sonra merak ettiğin bişi varsa sen bana sor ben sölerim :) kız olduğunu nerden öğrendin yoksa tahminmi ?

gamzecim mesajlar karışmış delikafadulden eylül annelerine yazıyodum sana yazmışım kusura bakma :) kızın omasına sevindim allah tamamına erdrsin sağlıklı güzel bi hamilelik geçirirsin inşallah kendine ii bak ::)

cicilerin fotosunu eklememde emeği geçen tüm arkadaşlara canı gönülden teşekkür ederim. çok emeğiniz var üzerimde. ben var ya hala bilgisayardaki fotoları dvd ye filan aktarmak için eşimi çağırıyorum ona yaptırıyorum. o da alıştı artık, benden ümidi kesti. bizim dvd de film izlemek için hatta tv yi izlemek için bile başlarda ondan yardım alıyordum. maalesef teknolojiden çok çok uzağım.

veee bebeğim gelişmemiş die ağalanıyodum 2.kontrole gittiğimde hatta aftabru gidiyo 1 hafta ileri atıyo ben gittiğimde neden 2 hafta geri atıyo die ağlanmıstım:)))suan öle bi durum yok.kızım mide bulantılarımdan geri kalmıs.bugun tam 16 haftalık.tickerimi iyiki değiştirmemişim.cok mutluyum.....

gözünaydın gamze, nihayet bir kız bebek haberi daha... çok sevindim. yoksa bizim çocukların neslinde GAY ler artacak diye korkuyordum. herkes erkek bebek müjdesi veriyordu. dedim herhalde artık kız doğuran yok.

EVRİŞ ben bu arada özel mesaj atmayı da beceremedim. girdim senin profiline ama "özel mesaj gönder "diye bişey yoktu. buarada albüm eklemişsin onu gördüm. kaç yaşındasın sen ayıptır sorması?

Yok yok değil kuzu.. 30 yasındayım... eskiden manken gibi bir vücudum varken şimdi fil yavrusu kıvamındayım da aynı zamanda..

Olmamı yafrum benim özel mesajım.. var benim de ösel mesajım var.. bende insanım, benimn de kalbim var..

Herkese tek tek yazdım; özendim bezendim yine.. Ammaaa pc nin şarjı bitti, bütün yazdıklarım gitti :KK43:(

Sinirliyim.. üstten geçiyorum;

Gamzecim hayırlı olsun prensesin

BURKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Elimi kana bulama kadın akşam akşammmmmmm, ne işin var senin başka topiklerde Burkoooooooooooo, titriyorum bak sinirdennnnnnn, getirme beni orayaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Helinim söz ettiğin iki isim de küsüp gidenlerden kuzum...

norracım ismini bilmem iyi oldu bende kayra...nurdancığım hoşçakal...

X