2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

dide aftabru dioki ıspanagı yogurtla yemeyin.
ıspanağı yemem daha iyi o zaman..yiyelim yav bişecik olmaz..biraz da kendi damak tadımızı düşünelim..ben bebişim için sevmediğim bir sürü şey yiyorum.ceviz,badem,pekmez.nohut,yumurta..değil mi ama.bir de semizotunu yoğurtlu salata yapıp yemesi de çok hoş oluyor...
bende senin gibiyim corbaya bile yogurt katcam nerdeyse :)))
ıspanağı yemem daha iyi o zaman..yiyelim yav bişecik olmaz..biraz da kendi damak tadımızı düşünelim..ben bebişim için sevmediğim bir sürü şey yiyorum.ceviz,badem,pekmez.nohut,yumurta..değil mi ama.bir de semizotunu yoğurtlu salata yapıp yemesi de çok hoş oluyor...
cok moralim bozuk sacmasapan yemek yapmıslar yine ya bol yaglı bol saclı igrenc lahana corbası
kendime peynirli tost yapıp yiycem ayranla bıktım bu salak memlekettende igrenc yemeklerindende
canım benim..yazzık sana..rus mu ulan bunlar lahana çorbası yiyorlar...anlamadım..heeee azeriler ya ondan de mi..yıllarca rus hakimiyeti tabi..insan ayırmam gerçekten ama üniversitede ben bu azerilerle aynı yurtta kaldım pek hazzetmedim kendilerini.temizlik,yemek,giyinme alışkanlsrımız hiç uymuyor..

Tüm arkadaslar Dide seni uyarmış, bende altını çiziyimm dedimm..

Napıoosssuuunnnnnnnnnnnn sennn!!!! Delirdin miiiiiiiiiiiiiiiiii???? Sütün içinde ne varsa nötrrrledinnnnnn!!!!! İnanmıyorummm sana Didemmm didemm didemmm, sensiz nerelere gideeeemmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile2

Sabah sabah güldürdün beni Sarmasık..kaydirigubbakcemile3 Allah ta seni güldürsün be kadın.. hayvanat bahcesii haaaa, ne alem bir kayınvalıden varmışş :))))kaydirigubbakcemile3

Ya kıyamam sana yaa... Benim makarna gibi doguracağım cocugun yanında, sen de tost gibi cocuk doguracaksın herhalde bu gidişle babymmmmkaydirigubbakcemile3[/QUOTE]
üstme gelmeyin yaaa yaptık bir cahillik..ama hafta sonları aşkım bana portakal elma sıkıyor içine de pekmez katıyor.oradan sıyırıyorum..ama sütle pekmez mi bidaha tövbeee
merhaba arkadaşlar ben 15 haftalığım ve hala folik aist kullanıyorum bazı arkadaşlar kullanma diyor bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi?

bana doktorum elindekileri iç dedi bir de folikasit ve demir complexi verdi...yani bıraktırmadı sen de doktorun ne derse onu yap..hem emzirme döneminde bile kullanılıyormuş folik asit.

ya arkadaşlarben bi boşboğazlık yapıp eşime sabahki göbek olayını söyledim bi arkadaşın aynı haftada göbeği çok belirgin değil diye sabahtan beri kaçtır mesajdı telefondu bi sorun mu var acaba doktora mı gitsen haftaya çarşamba gidecektim bu cumartesi git merak ediyorum diyo güleyim mi ağlıyayım mı anlamadım:bbo:

Canim sana bi oneri esine herseyden bahsetme, onlar bizden panikler, her seyi olumsuz bisey olabilir seklinde algiliyorlar...yatakta donerken belim agriyor diye zorlaniyorum gayri ihtiyari ahh diyorum, noldu bisey mi oldu, tuvalete kalkiyorum gece bi bakiyrum uyanmis beni bekliyo, noldu bisey mi oldu:)))onlar bizden panikler:)))

Kuzum kiyamam ben sana , daha once annnelerden bahsederken bi yazi yazmistin, anlamistim o zaman, allah seni ve bebegini birbirinizden ayirmasin bundan sonrasi icin...eger gecen sefer konusurken seni uzduysek ozur dilerim:KK43:(:-)teselli:

Yok canım.. yaş kaç oldu, alıştım artık, üzme sen kendini.. askolsun, ne demek.

yok güzelim ya öylesine yazdım...

Demam o zaman..

ya bide sürekli şöyle der: " imkanım olsa ben taşıyacağım bebeği":eek:klava:

Kocaya bak kocaya, maşallah :)))

valla benimkide aynısı geceleri iki üç defa sorar nasılsın iyimisin ağrın var mı diye bide benim ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı 8 haftalıktı çok zor atlattım şu 3 ayı zavallı yüreği ağzında gezdi bel fıtığım var bazen o kadar ağrım artıyorki yürüyemiyorum

slm kızlarr... muhabbet almış başını gitmiş gene 2 saattir dışardaydım. dün bir haber gördüm tv de. 11 saat oturan kız pıhtılaşmadan ölmüşşş.. töbe töbe. ya kızlar arada kalkın dolaşın yani ben saatlerce oturuorum artık oturmucam.gezcek yerde yok burda am aevde git gel yürüyüşleri yapıcam.siz de yapın. bebişlere de pıhtı gitmesin .

ohhhh be anca bitti sabahtan beri iyi kaynatmışınız kızlar oku oku bitmedi herkese tünaydın bugün güzel haberlerle dolu bir gün olur inşallah

ben pekmezi biraz tahinle karıştırıyorum yada suyla tek başına bende tüketemiyorum peynir ve yoğurtla aram allahtan çok iyi ama sütü çok sevdiğim halde bu hamileliğimde azıma süremez oldum içemiyorummmm benim folic asitim bitti dr bitince yenisini alma demişti şu anda bişey kullanmıyorum 10 gün sonra 3 lü için gidicem bakalım o zaman ne verir bilmiyorum inşallah bu arada benim yaramaz kendini gösterir

TAZE, yıl ortasında okul değişebilir mu kuzum? benim kızkardeşim de ingilizce öğretmeni ama onlar değiştiremiyor galiba. acaba o ilköğretimde olduğu için mi? okul soğuk demişsin ya çok üzüldüm,çocuklar üşümüyordur gerçi, onlar ateşli oluyorlar. sen de sabret, zaten izmirde uzun süre kış olmuyor. ama olunca da ayazını çooook iyi bilirim. ben de bornovada yaşadım 6 sene.

aftabru, özür grubu ataması olunca olabiliyor. Benim İzmir'de yüksek lisansım olunca özür grubundan yararlanabildim. Kuzeninin okulu nerde ki Gaziemir'de? Serbest bölgede falan mı ki? Öyle bir okul duymamışım hiç buralarda??

Bu arada matematik ve geometriye olan ilgin ve kıvrak zekan için seni tebrik ederim. Çok az kişi sahip olabiliyor buna. Ama bu konuda öğretmenlere düşen çok görev var. Mat zaten zor bir ders bir de öğretmni öcü gibi olursa, anlayacağı varsa da anlamaz insan. Bu nedenle ve sistemdeki boşlukalr nedeniyle matematik öcü olarak algılanıyor. Bence çok zevkli ama :)

ya fasulye cidden dun seni bir ara dusundum yazını okurken annemde kalıyoruz dogalgaz yok falan dedin ya ay dedim simdi bunlar yine esinle kavusamama durumu yasayacaklar fasulyeme dert olacak:)))) vallahi aklımdan geçirdim. biraz sabır be guzelim hiçmi istekde azalma yok :) valla benim su ara hiç aklıma bile gelmeme doneminde yasak değil ya isteğe baglı ya :)) yasak olunca daha cazip geliyor insana :)))

:)) İlahi esra, çok teşekkür ederim beni düşündüğün için. Valla arkadaşım, 1 haftalık mevzu değil. 1 kere kutlama yapmıştık da, ben burada ilan etmiştim ya, ondan sonra tekrarı olamadı onun. Taşınma öncesinde yorgunluktan, 1 haftadır gene taşınma telaşı ve annemlerde oluşumuzdan, e kendi evimize geçmeye de gene 1 hafta var temizinden... Etti mi sana 3 hafta?? kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı Benim herif zaten sardı bir bilgisayar oyununa, başından kalkmıyor. Yaklaşık 1 saattir evde yalnızız mesela ama, beyimiz oyun oynamakta. Oynatıcam ben ona oyunu kötükedihüso. Haftaya nasılsa gelecek yanıma.. Eli şeyinde gezsin de azcık, aklı başına gelsin kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

Güzel anneler, yüzümde yer yer kuruma var. Sağ tarafta dudağımın üstü ile yanağım arasında. Sizin de cildinizde bozulma oldu mu, krem kullanıyor musunuz?

Ahanda benden bahsediyor Aidaa!! Benim cildimde de aynen seninki gibi kuruma, aftabrununki gibi kızarıklık var.

Kuzum kiyamam ben sana , daha once annnelerden bahsederken bi yazi yazmistin, anlamistim o zaman, allah seni ve bebegini birbirinizden ayirmasin bundan sonrasi icin...eger gecen sefer konusurken seni uzduysek ozur dilerim:KK43:(:-)teselli:

Evet, ben de sezmiştim bir şeyler de, ne diyeceğimi bilememiştim o zaman. Sanırım bu konuda en çok pot kıran ben oldum. Canını sıktıysam özür dilerim evrişim.. :1no2:

valla benimkide aynısı geceleri iki üç defa sorar nasılsın iyimisin ağrın var mı diye bide benim ilk hamileliğim düşükle sonuçlandı 8 haftalıktı çok zor atlattım şu 3 ayı zavallı yüreği ağzında gezdi bel fıtığım var bazen o kadar ağrım artıyorki yürüyemiyorum

çok geçmiş olsun..şu bel fıtığının belirtilerinden biraz bahsedebilir misin?

Merhaba arkadaşlar geçen gün benim gibi kasık ağrısı çeken var mı diye sormuştum,cvp yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.bu kasık ağrıları yüzünden bugün doktora gittim ve çok şükür önemli bişey değilmiş. bu sayede bebeğimin cinsiyetinide öğrenmiş oldum. % 60 ihtimalle bebeğim KIZ. çok mutluyum gerçekten. sizleri yaklaşık 1,5 aydır takip ediyorum ama yazmaya fırsat bulamadım bitürlü. yani hemen hemen hepinizi tanıyorum aslında. kendinize ve bebeğinize çok iyi bakın

sakaleyn canım doktorumla konuştum senin için ankarada hangi labaratuarda yaptırdığını sorrdu

Merhaba arkadaşlar geçen gün benim gibi kasık ağrısı çeken var mı diye sormuştum,cvp yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.bu kasık ağrıları yüzünden bugün doktora gittim ve çok şükür önemli bişey değilmiş. bu sayede bebeğimin cinsiyetinide öğrenmiş oldum. % 60 ihtimalle bebeğim KIZ. çok mutluyum gerçekten. sizleri yaklaşık 1,5 aydır takip ediyorum ama yazmaya fırsat bulamadım bitürlü. yani hemen hemen hepinizi tanıyorum aslında. kendinize ve bebeğinize çok iyi bakın

hayırlı olsun canım.allah tamamına erdirsin...

Kızlar selam ancak geçmişi okumayı bitirebildim.nasılsınız?bugün dersim erken bitti sizlere bir bakayım dedim....
selam kayra nasılsın.
iyiyiz tatlim, valla ben superim, evde keyif yapiyorum bugun:)))hihoyyyt sen nasilsin???
oh oh oh ne güzel iyi dinlenmeler canım.
ohhhh be anca bitti sabahtan beri iyi kaynatmışınız kızlar oku oku bitmedi herkese tünaydın bugün güzel haberlerle dolu bir gün olur inşallah
tünaydın inşallah moral bulcağımız güzel haberler duyarız bugün.
ben pekmezi biraz tahinle karıştırıyorum yada suyla tek başına bende tüketemiyorum peynir ve yoğurtla aram allahtan çok iyi ama sütü çok sevdiğim halde bu hamileliğimde azıma süremez oldum içemiyorummmm benim folic asitim bitti dr bitince yenisini alma demişti şu anda bişey kullanmıyorum 10 gün sonra 3 lü için gidicem bakalım o zaman ne verir bilmiyorum inşallah bu arada benim yaramaz kendini gösterir

ben sade yiyorum kaşıkla harnup pekmezi aldım ama siz ne içiyorsunuz.

geçmiş olsun ve önemli bişeyin olmamasıda çok güzel bebişinin cinsiyeti içinde harika valla sağlıkla kucagına almanı dilerim darısı bizimkilerin belli olmasına

Vallahi yazdığıma pişman oldum.. neden ilgi alanım diye anlatmak adına yazmak zorunda kalmıştım ama keske yazmasaydım.. Elbetteki annelerinizden bahsedeceksiniz, sizin hayatınızdaki en büyük gerçek, en büyük lüksünüz.. bunu dillendirmemek aksine haksızlık olur.

Lütfen rahat olun.. aman ola ki kimsenin benim yüzümden içinin büzülmesini istemem,aksine beni daha çok üzmüş olursunuz. Bu konuyu da burada kapatalım.

selam kayra nasılsın.

oh oh oh ne güzel iyi dinlenmeler canım.

tünaydın inşallah moral bulcağımız güzel haberler duyarız bugün.

ben sade yiyorum kaşıkla harnup pekmezi aldım ama siz ne içiyorsunuz.

pekmezi suyla karıştırarak içiyorum kaşıkla yiyemiyorum be canım keşke yiyebilsem yiyebilenler ne şanslılar valla:çok üzgünüm:

X