2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

güzelim her labaratuar farklı hesaplıyormuş.doktorun 1 milimlik yanlış ölçümü bile ciddi değer farklılıklarına yol açıyormuş.aslolan ikilidir dedi.ama sonuçta kötü değil dedi...

sayfamızda editorümüz var.hoşgeldiniz sefa getirdiniz...adıvar hanım...

canım doktorum risk görmedi ama içi rahat edecekse gözü kapalı yaptırsın dedi.allah yardımcın olsun ama iyi çıkacak ben eminim..

canımya gerçektenmi hihoyyythihoyyytaslında bende birşey olmadığını biliyorum ama niye böyle söylendiki :uhm:para içinmi acaba :uhm:.SAĞOL CANIM YA AZDA OLSA RAHATLADIM YARINKİ DOKTORDA GEREK GÖRMEZSE YAPTIRMAYACAĞIM.kaydirigubbakcemile3:Saruboceq::Saruboceq:

biz geldik kızlar. NAZ iyiymiş teyzeler. kıpır kıpırdı tatlı yemeden gittiğim halde. boyunu posunu ÖĞRENMEDİM. BAŞINI KARIN ÇEVRESİNİ UYLUK KEMİĞİNİ FİLAN ÖLÇTÜ. 17+0 MIŞIZ BPD YE GÖRE. KALP ATIŞINI DUYMAK YETİYOR VALLA BANA.

maşallah maşallah... ana - kız doktora gezmeye gitmişler sanki, güzelliğe bakın :)

Benim aklıma baska hiç bir sey gelmiyor.. boşuna üzülme, inan ıyı olacak hersey.. hiç bir sey cıkmayacak, inanıyorum ben buna.

Sağolun sizlerin bu olumlu konuşmaları düşünceleri kötüyü bile iyiyer çevirir:Saruboceq::Saruboceq:. eminim ben
:lepi:İYİKİ VARSINIZ .kaydirigubbakcemile5

Sağolun sizlerin bu olumlu konuşmaları düşünceleri kötüyü bile iyiyer çevirir:Saruboceq::Saruboceq:. eminim ben
:lepi:İYİKİ VARSINIZ .kaydirigubbakcemile5

İyiki sen de varsın.. iyi ki bebişin de var ki bizde seni tanıdık.. hep te olacaksınız inşallah, ötesi yok zaten.

canım ben de aynen o durumdayım. acaip çirkinleştim.ben ben miyim neyim. göğsüm karnım yüzüm sivilce doldu.ama bildiğin sivilcelerden deil. içi dolu ten rengi sıksan temizlenmio offf yaaa ergenlikte böle deildim. saçlarıma fön çekemiorum nassıl elektrikli saçlarım. kız bebek gelio demiştim ama oğlum almış güzelliğimi. testesteronu yüksek bir erkek olucek delikafadulden savulun kızlarrrrrrrrrr

alemsin benimde mi erkek acaba kızımda hiç olmamıştı normalende hiç olmazdı bende senin gibi deli oluyorum benim sadece yüzümde biri gidiyo biri geliyo hatta bazen bir taneyle yatıyorum sabah 4-5 taneyle kalkıyorum bu ne ya böyle başlıyorum sabahları :çok üzgünüm:

allahım yarını bayramın yapsın inşallah bitanem.
AMİN CANIM BENİM.
Sanırım benim mesajıma geldi kendisi.. mail adresini falan yazıp yazıp gıden kadını şikayet ettim kendisine,ondan bakıyordur mesajlara dıye dusunuyorum.

ya evet dünden beri girip çıkıp bişeyler yazıyordu .iyi etmişsin kimdir necidir.

Zırt pırt gırıp mail adresini yazıp cıkan biri.. az önce moderatöre kendisini şikayet ettim, sanırım bir daha rahatsız etmez. Kaale almayın hiç..
helal sana hem diyetisyenimiz,hem neşe kaynağımız hem koruma kalkanımızsın sen bizim..
biz geldik kızlar. NAZ iyiymiş teyzeler. kıpır kıpırdı tatlı yemeden gittiğim halde. boyunu posunu ÖĞRENMEDİM. BAŞINI KARIN ÇEVRESİNİ UYLUK KEMİĞİNİ FİLAN ÖLÇTÜ. 17+0 MIŞIZ BPD YE GÖRE. KALP ATIŞINI DUYMAK YETİYOR VALLA BANA.
gözünaydın darısı bizim başımıza.kaç tüp kan verdin üçlü için.?
kızlar yüzü bozulan varmı sivilcelerden biri gidiyo ertesine iki tane birden gelmiş deli ediyo beni aynı durumdan muzdarip varmı
dünden beri benim çenemde de ağrılı kabaran bir şişlik var..aman sakın patlatma birinin cenazesine 3-4ü birden geliyor sonra.
Sanırım benim mesajıma geldi kendisi.. mail adresini falan yazıp yazıp gıden kadını şikayet ettim kendisine,ondan bakıyordur mesajlara dıye dusunuyorum.

sen varya istediğini getirirsin buraya.öyle bir gadınsın yani sen evriş gadın..helal sanahihoyyyt

helal sana hem diyetisyenimiz,hem neşe kaynağımız hem koruma kalkanımızsın sen bizim..

gözünaydın darısı bizim başımıza.kaç tüp kan verdin üçlü için.?

dünden beri benim çenemde de ağrılı kabaran bir şişlik var..aman sakın patlatma birinin cenazesine 3-4ü birden geliyor sonra.

sen varya istediğini getirirsin buraya.öyle bir gadınsın yani sen evriş gadın..helal sanahihoyyyt

Didemm Didemmm sensiz nerelere gidemmmm.. gözlerim doldu vallahi, bu kadar güzel iltifata.. hamilelik bu mu dur, bu dur.. ağlatıyor adamı işte. Saol arkadasım.. bilirim ki senin bakışının güzelliğidir bunlar.. ne de mutlu bana.

kızlar yüzü bozulan varmı sivilcelerden biri gidiyo ertesine iki tane birden gelmiş deli ediyo beni aynı durumdan muzdarip varmı

canim bende ayni durumdayim, makyajda yapmiorum iyice belli oluyor, ergenlik doneminde yoktu b kadar sivilcem, gittikce cogaliyor:KK43:((

sağol evrişcim bende sizleri tosunum sayesinde tanıdım tabi sizin tosunlar ve ceylanlar sayesinde ALLAH hepimize doğumlarımızıda paylaşmayı nasip etsin.TEYZELERİ bize duanızı eksik etmeyin canlarım yarın inşallah hayırlı haberlerle geliriz.

Didemm Didemmm sensiz nerelere gidemmmm.. gözlerim doldu vallahi, bu kadar güzel iltifata.. hamilelik bu mu dur, bu dur.. ağlatıyor adamı işte. Saol arkadasım.. bilirim ki senin bakışının güzelliğidir bunlar.. ne de mutlu bana.

dur be gadın ağlatacaksın beni de..ben bu gün ağladım zaten..doğum hikeyesi okudum bir kaç tane..artık korkudan mı bu muczevi annelik duygusundan mıdır bilmem..hiç te prim vermezdim yok hamileyim hassasım falan filanlara ama..oldu işte:bbo:

kızlar bu annecik aynısını temmuz annelerinede yapmış .ayıptır söylemesi arada orayada bakıyorumda.

dur be gadın ağlatacaksın beni de..ben bu gün ağladım zaten..doğum hikeyesi okudum bir kaç tane..artık korkudan mı bu muczevi annelik duygusundan mıdır bilmem..hiç te prim vermezdim yok hamileyim hassasım falan filanlara ama..oldu işte:bbo:

Didemm.. bilirim ben seni.. kesin sen tırstığın için ağlamışsındır.. alt takımlar dağılacak şimdi.. ne olacak benim halim diye.. konuş konuş rahatla.. bak yabancı yok.. hem ben sensiz nerelere gidemmmm.. anlıyorsun beni değil mi??

Merhaba arkadaşlar geçen gün benim gibi kasık ağrısı çeken var mı diye sormuştum,cvp yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.bu kasık ağrıları yüzünden bugün doktora gittim ve çok şükür önemli bişey değilmiş. bu sayede bebeğimin cinsiyetinide öğrenmiş oldum. % 60 ihtimalle bebeğim KIZ. çok mutluyum gerçekten. sizleri yaklaşık 1,5 aydır takip ediyorum ama yazmaya fırsat bulamadım bitürlü. yani hemen hemen hepinizi tanıyorum aslında. kendinize ve bebeğinize çok iyi bakın

gözünaydın canım.topiğimizinde kıza ihtiyacı var dengeyi kurmak için zaten

X