2009 Ağustos Ayında Doğum yapacaklar buraya.

teşekkür ederim esrako.alışmışım baş popo mesafesine artık 4 ayrı ölçüm yapacağız dedi doktor

inşallah sağlıkla gelsinler dünyaya insan merak ediyo kızmı erkek annesimi olacagını hayırlısı bakalım beklicez

Kizlarr selam, ancak girebildim bugun, sabah dr kontrolum vardi,sonrada eve gelip uyudum herzamanki gibi...burdada hava berabat ve ben ilac almis gibi uyuyorum surekli...
milkshake gecmis olsun akabinde gozun aydin:))
evriscim o kuyruksokumu agrrisini gel bi de bana sor, hele yatinca ve donunce mahvediyor beni

Gelelim guzel haberlereeeeeeee, biz bugun oglusumun pipisinii gorduukkkkk:)))doktor cok cok buyuk ihtimal erkek dedi, eger pipi yerine baska bisi gormediyse dr amcamiz:))) bizim sipa donmus totosunu fosur fosur uyuyordu , dr kac kere durttu hic banamisin emedi, ultarasonum cekiliyomus, annnem beni gorucekmis hiccc, sonra biara lutfetti pozisyon degistirdi sipa ayaklarini falan oynattida bakabildik pipisine, olcumlerimizde iyiymis, hadi hayirlisii... Kiz anneleri oglusuma guzel bi kiz bakiyoruz duyurulur:)))

ben diyarbakır ilçesi bismildeyim.diyarbakırda özel bir hastaneye gidiyorum.hastanemden doktorumdan memnunum.nazımı çok çekiyor doktorum.onu bunalttığımı düşünüyorum ama çok hoşgörülü pozitif motive edeci bir yanı var

buarad yeni gelen ve diger doktor kontrolunden gelen arkadaslar, hosgelmislerrr, gozunuz aydiinnn...

canım çok mutlu oldum bebişinin iyi olduğuna.biz alıştık kocişle kuzu kuzu uyumaya benden haftalarca leke kırmızı kanama geldi hala ilşkiden ödüm kopuyor yani.kocişle kuzu kuzu uyuma sırası sendedelikafadulden
şaka bir yana dinlen bol su iç canım

ben izmirli değilim diyarbakırda özel bir hastahanede ücretsiz yaptırdım.öğretmenim sadece sevkle yaptırdık testi.demekki ücretsiz de yapılabiliyor ama bağkur ve ssk dan bilmiyorum ek ücret alıyorlarmı

ay canım çok sevindimdemek bir erkek daha.bu erkekler tembelmi oluyorlar nedir?ben pipisini görene kadar aynı gün üç kere girdim doktora.ikişer saat arayla.dönmüş arkasını yatıtor öksürüyorum doktor karnımı oynatıyor banamısın demiyordu.çikolata yiye yiye pozisyonunu bi ara değiştirip bacaklarını açtıda öyle gördük bizde.hayırlı olsun canım oğlun

Amanınnnnnn!!!! Bir Sparta annesii daha :))) Ya gözün aydın Norramm.. çok sevindim öğrenmene... ne güzel bir haber daha.. o kuyruk sokumu mu yavrum.. saolasın acıklaman için.. bir türlü anlamlandıramadıkne oldugunu.. çatı mı açılıyor, ondan mı başladı bu ağrı sence?

Norramm bir sorum daha olacak sana.. freebhcg degerın neydı senin?

Burkocum.. ben hiç ikili testi parasız duymadım.. benim de testim İstanbul a gitti 90 tl sı para odedık.. İzmir dekiler ya Ankara'ya ya da İstanbul'a gidiyormus, çünkü İzmir'de ikili testi yaptıracak yer yokmuş, arkadaslarım da demişlerdi.

Helinim.. sağol bu arada açıklaman için.. ayın 27 sınde kontrolum, etrafımdakıler cinsiyeti ögrenmem için sıkıstırıp duruyorlar.. hadi git diye, ondan sana bi sordum,belki ctesi giderim öğrenmeye..

Son düzenleme:

Sagolun kizlar, evris bence de kesin cati genisliyor, cunku belim agrimiyor resmen kalca kemigim ve kuyruksokumum agriyor, yatakta donerken catir catir hissediyorum acildigini, kesin kemikler genisliyor ama bel agriisindan daha berbat bi agri, bazen ayakta oluyor, yuruken falan, esrakonun dedigi gibi bisiklete binince aciyan yer tam olarak...
buarada benim bu uykuya bi care bulmam gerek 24 saat uyusam uyurum..midem yine bi tuhaf, dun biraz abarttim as erme olayini belki ondandir..

Tesekkur ederım Norracım cvpların için.. bende de mide arada havaya kalkıyor yine, onun için zencefilli şeker atıyorum agzıma.. hakıkaten ıyı gelıyor.. ama oyle sık olmamak kaydıyla at arada agzına.. bir de freebhcg degerini bana yazarsan cok sevınırım.

merhaba arkadaşlar, ismim rana. 13 haftalık hamileyim. inşallah ağustos ortasında doğacak bebişim :) buradaki paylaşımlarınıza katılmayı çok isterim :)

Daha free bcg sonucumu almadim, ama aklimi karistiran bi tek sey oldu, gecen carsamba universitede ki usg de 6.3 dedi boymuza doktor 12+4ciktik, bugun kendi doktorumuzda 6.4 cikti yine 12+4 ciktik 6 gunde hicmi buyumemis bebis??(senağlama:çok üzgünüm: yada bugun buzusup uyudugu icin mi diyorum tam olcemedi???gerci bugun kendi doktorumda ikili icin detayli bakti, bir daha kan verdim...2 kere ikili yaptirmis oldum yani:)) gecen haftakinin sonucu gelir eve cumaya kadar, gelince yazarim..

Ya canım, genelde buzusuk duruyorlar.. ya da o an gergin duruyorlar.. o yüzden ölçümler birbirine uymayabilir, bunu takma kafana.. hem bebekler artık ılk zamanlardan daha gec buyumeye baslayacaklarını soylemıstı dr um, o yuzden kafana takma için rahat olsun.

Hoşgeldin Office.. aramıza.Umarım herseyin gönlünce gececeği bir hamilelik dönemin olur.

canım ben sadece 27 tl verdim..bir de aynı testi 300 tl ye bile yapanlar varmış..sanki marsa yolluyorlar orada yapılıp geliyor.bizi hassas dönemimizde sömüren kapitalist parazitler bunlar..sanki farklı bir şey arıyorlar içinde hepsi aynıbenneyaptımki

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar, ismim rana. 13 haftalık hamileyim. inşallah ağustos ortasında doğacak bebişim :) buradaki paylaşımlarınıza katılmayı çok isterim :)

biz de katlmanı çok isteriz hoşgeldin..kaç haftalıksın?yani bebişin:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…